Eesti uudised

Triiki täis tualettidega tivoli sai trahvi (1)

Toimetas Piret Pappel, 11. august 2016 15:23
Foto: Mupo
Möödunud nädalal saabus Munitsipaalpolitsei Ametile kaebus Kadriorus asuva tivoli suhtes. „Käisime augusti esimestel päevadel Kadrioru pargis tasulises tivolis, kus pidime väikse lapsega kasutama tualetti. Plastmasspeldikud olid ilmselt juba kaua tühjendamata ja sõna otseses mõttes ujusid väljaheidetest. Leian, et see on terviserisk, eriti kohas, kus külastajateks on lapsed,“ kirjutas murelik lapsevanem. „Loodan, et võetakse midagi ette“. Mupo inspektorid uurisid olukorda paar päeva pärast kaebuse esitamisest. Hetkeseis oli nii hull, et mupo inspektorid nõudsid tivoli sulgemist ja heakorratööde kohest teostamist.

„Ma olen palju näinud, aga et lapsi teenindavas meelelahutusasutuses fekaalid mööda põrandat ujuvad, WC paak triiki täis on – sellist jubedust annab otsida. Lisaks olid WC-d sisenedes ebastabiilsed ja üks neist ühele poole viltu nagu Pisa torn. Ümber tualettide ja suurel osal territooriumist leidus hulgaliselt maha visatud sigaretiotsi, prahti, paberit ja kartongi.“.

Foto: Mupo


Tivoli omaniku väitel oli tal leping hooldusfirmaga, kes kord nädalas käimlat tühjendamas ja hooldamas käib. Samas oli omanik ka ise tegelikku olukorda nähes jahmunud ning andis personalile käsu tualetid korda teha. Mupo määras tivoliomanikule sada eurot trahvi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee