Eesti uudised

Kallasel jääb Gräzini hääl saamata? (15)

Siim Randla, 11. august 2016, 04:00
Igor Gräzin Teet Malsroos
Riigikogu reformierakondlasest liige Igor Gräzin ei anna veel praegu allkirja Siim Kallase ülesseadmiseks presidendivalimistel. Läinud nädalal kogus riigikogu Reformierakonna fraktsioon 29 erakonnakaaslase allkirjad, kolmekümnes on Igor Gräzin ja tema andvat oma allkirja dokumentide üleandmise ajaks.

 Meie teada olite Eestis ja tol päeval oli Muhus ka elektrit, kuhu hääl jäi? "Kuna ma juba palju aastaid ei oska presidendist midagi tahta, siis ei oska ma kedagi sellisele kohale ka soovitada. Olnuks selleks kas ema Teresa, Nelson Mandela või Siim Kallas," teatas Gräzin Õhtulehele. 

Samal teemal

"Selle viimase toetusallkirja annan siis, kui Siim tolleks ajaks ikka veel kandideerib ja see on austusavaldus kehtivale põhiseadusele ja osalemine fraktsioonikaaslaste meeskonnatöös. Neist kahest – kandideerimisest ja allkirjast on allkiri kindlam!"

Samas leiab Gräzin, et Eesti ei vaja vabariigina üldse presidenti, sellest on ta Mark Stranbergiga kuulehes KesKus kirjutanud. "Mis tema rolli kui moraalsesse majakasse puutub, siis oleme kümme aastat ilma majakata õige tee leidnud ja leiame ka tulevikus.

Lennarti esimene ametiaeg maha arvata, siis pole presidentidel olnud suurt midagi öelda ja Päts oli meile koguni saatuslik," räägib Gräzin.

15 KOMMENTAARI

l
lugeja 11. august 2016, 15:49
Gräzin on ju IDOIKAS! Ärge toppige seda lolli ajalehte!
E
,huvitav 11. august 2016, 14:04
Ei tea, kas mõned aastad tagasi Siil põõsast õpetas Siimu, et lõpetagu peaministriks kandideerimine, sest see oleks ju olnud ajutine amet ilma privileegideta. Aga presidendina säiliksid ka peale ametiaja lõppu kõik hüved nii talle kui ka abikaasale.
Loe kõiki (15)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee