Eesti uudised

ÕHTULEHE VIDEO | Uhiuue loomade varjupaiga nunnud asukad (5)

Kristjan Väli, Video: Jörgen Norkroos, 10. august 2016 17:28
Foto: Jörgen Norkroos
Paljassaare loomade varjupaik mahutab 40 koera ja 120 kassi, ühtlasi saab sinna viia väiksemaid loomi. Varjupaiga juhataja Hellika Landsmann kutusb kõiki külla ja loomadega tutvuma. Vaata, kuidas varjupaiga asukad kodu ootavad!

Möödunud nädalal avatud Paljassaare loomade varjupaik on moodsa interjööri ja tehnikaga ning asub rohelust täis Paljassaare poolsaarel, Põhja-Tallinna linnaosas.

Kui loomad tuuakse algselt varjupaika, siis esimesed 14 päeva peavad nad veetma karantiinis, mille jooksul pannakse nad valmis uue perekonna leidmiseks. Kõigi loomadega on võimalik tutvuda selleks spetsiaalselt mõeldud majas, kus on saab nendega ka mängida.

Koeri varjupaik hetkel veel ei majuta, kuid tulevikus on võimalik ka nendega tutvuda, põnev jooksurada on selleks täitsa valmis.

Hetkel töötab Paljassaare loomade varjupaigas 12 inimest, kelle tööks on tänavalt leitud karvaste ja suleliste püüdmine ning ravimine. 

Kõik varjupaigas elavad loomad on pärit Tallinna tänavatelt. Juhul, kui te näete tänaval hulkuvat looma, võtke julgelt ühendust Tallinna abitelefoniga 1345 või helistage otse varjupaigale numbril 5141431.

Samal teemal

12.10.2016
Kohtuvaidlus sai läbi – hüljatud kassid ja koerad pääsevad uude hoiupaika
15.09.2016
EBATAVALISED RÄNDURID: ööklubis käiv kana, seenelist tervitav siga ja kõnniteel patseeriv kilpkonn