Maailm

Putin ja Erdoğan matsid vaenukirve (11)

LISA KOMMENTAAR

Trgikits lakkus Putini kirsasi 10. august 2016 19:59
ah 10. august 2016 13:59
see ju väike peretüli.Erdogan soovis lihtsalt näida nato liitlasena ja täitis sünagoogist saadud käsku.Samas ei taha erdogan Putiniga,kes on venemaa juhtiv islamiseeria,päris tülli minna.Venemaa rahandusministeeriumis on dokument,mis näitab 80 miljardi rubla eraldamist venemaa islamiseerimiseks.Venemaa juhtkond vajab jõudu,kes oma rahvast nuudi all hoiab,sest islamistid on palju efektiivsemad,kui kasakad tsaari venemaal.Tänane Moskva( https://www.youtube.com/watch?v=G540ICjXB8Y)
täpsemalt 10. august 2016 20:08
putini ülesanne on valmistada ette vene rahvast uueks maailmakorraks!
Lehelugeja 10. august 2016 12:31
Rõõm kuulda sõja- ja terrorismiuudiste kõrvale riikidevaheliste suhete normaliseerumisest. See muidugi kõigile ei meeldi.
euroopa 10. august 2016 12:12
jättis lisaaja korraliku tõrjuva piirivalve ehitamiseks loomulikult kasutamata. Nüüd siis peab Putini sõbraga lepinguid tegema? Surmanuhtluse kohal silmad kinni pigistama. Halenaljakas on see lapsemeelne turvalisuses suplev ühiskond tõesti. Aga autoritaarsus tõstab maailmas vaikselt pead. Türgi president peab Venemaad tõhusamaks kui uimerdavat, otsustusvõimetut Euroliitu. Demokraatial on alati palju variante ja nende vahel valimine kasvatab ebamäärasust. Samas diktaator , isegi valesti valides, on konkreetne. Lihtne!? Tõhusam igal juhul.
möhh 10. august 2016 11:53
ei imestaks kui töesti tulevased Stalin ja Hitler... Peaks hakkama koorukesi koguma...
!!! 10. august 2016 11:10
Hingesugulased leiavad ikka teineteist. Mõlemad on ju autoritaarsed diktaatorid. Küsimus on ainult et kui kauaks, sest riiklikud huvid on vastandlikud. Ühe langus on teise tõus. Sellised liidud ei püsi kaua,
Võtame näiteks hingesugulased Stalini ning Hitleri. Lausa kaksikvennad! Ühesugused töömeetodid j.n.e. Ainult et Euroopa jäi kahele kitsaks. Hitler unistas eluruumi laiendamisest. Ukrainast, krimmist, Reichist kuni Uraalideni. Stalin aga lausa kogu maaulma vallutamisest.
Kuni Molotov-Ribbentropi pakti ning salaprotokollini olid nad surmavaenlased, kirusid ja needsid teineteist. Siis said neist aga äkki suured sõbrad! Jagasid omavahel Euroopat! Kuid seda sõprust ei jagunud isegi mitte kaheks aastaks. Mägiröövel Stalin ihus kirvest ning valmistas ette suuroperatsiooni "Groza", et Hitlerile selga lüüa. Et las loll teeb jsta töö ära, purustab Europa ja kurnab ennast välja. Et siis lajatangi ja Euroopa ongi minu! Kuid Hitler sai sõbramehe reetlikest plaanidest teada, jättis sissetungi Inglismaale (operatsioon Merilõvi) ära ning andis ise Venemaale ennetava löögi. Ja ega tal muud valikut polnudki. Tänu saksa korrale ja heale organiseerimisvõimele õnnestus tal voma vägede koondamisel Stalinit mõne nädalaga ennetada.
Kui kaua püsib ning kuidas lõpeb Putini ning Egdogani sõprus?
pime aeg 10. august 2016 09:56
No jaa tomatite japuhkuse aeg saab otsa ja kirved hakkavad talveks taas lendama
10. august 2016 08:20
No selge, nüüd on siis asi ametlik. NATO riikide üksused on Türgis pigis. Keda see Erdogan veel partneritest üle lasknud ei ole? Varsti lastakse EL üle geipagulaste massiga ( 600 000?) kelle elu on ohus! St nõutakse neile majutust ja kõiki pagulaste tagatisi mõnusaks käsu ootamiseks.

10. august 2016 07:33
10. august 2016 04:59
Ega suurest armastusest ilma ühist voodit jagamata asja saa.