Maailm

Endine võitleja: Islamiriigi struktuurid Euroopas ootavad rünnakukäsku

Aadu Hiietamm, 10. august 2016 04:00

69 KOMMENTAARI

n
Name of the game/ 11. august 2016 20:42
Inimloomuse parimaks küljeks on kahtlemata iga endast lugupidava Euroopa tolerasti jaoks kõigesallivus, liberalism tema ülimas väljenduses - liberalism kasvõi omaenda eksistentsi hinnaga. Euroopa tapavad lõppkokkuvõttes tema „väärtused”.
See, mida maksatsirroosist puretud maksa või elustiili õigustuseks suutsid välja mõelda alkohoolikutest narkarid Ginsberg, Borroughs ja Kerouac, on nõrkade filosoofia. Õpetuse iva on selles, et inimese hädades on süüdi kama kõik kes, ainult mitte indiviid ise. Mitte mingit individuaalset vastutust tuleviku ees ei ole, on vaid eksistents ja pidev fun, pokemonid ja gameshowd. Tegudele leidub alati õigustus, kõik on lubatud. Pole probleemi, kui keegi vägistab lapse - äkki oli sellel pedofiilil raske lapsepõlv. Ehk on ta pärit keskkonnast, kus ongi selline vägistamise traditsioon, siis on see mõistetav teguviis. Just tema ongi see õige ohver, ühiskonna ülesanne liberalismuses on teda mitte hukka mõista, vaid aidata tal adapteeruda, teha kõik, et „ühiskondlike olude ohver” paraneks.
Sellise filosoofia toel lasid totakad USA ja Euroopa psühhiaatrid kinnisest asutusest välja parandamatuid sarimõrvareid ja pedofiile, kes rõõmuga kohe oma põhitegevusse sukeldusid. Terve mõtlemisega inimesed ei mõistnud pärast kümneid uusi laipu, kuidas said „spetsialistid” olla nii sinisilmsed. Kuid kõige taga on liberalism, meie „väärtused”.
Nüüd on sotsialistid-liberaalid otsustanud Euroopa peale lahti lasta karja inimesi, kelle arusaamad pärinevad aastas 1400. Nad küll vägistavad ja tapavad, kuid eelkõige on ju nemadki inimesed. Neid tuleb lihtsalt õigele teele juhatada, siis ei tapa nad enam kedagi ja neist saavad ühiskonnale vajalikud liikmed. Nii arutlevad EU „liidrid”, kes tegelikult pole mingid liidrid, vaid hallid keskpärasused.
Tapjaid ja vägistajaid tuleks tappa kui marutõbiseid koeri, nende perekonnad, kes vegeteerivad ohvrite maksuraha peal tagasi saata sinna, kust nad tulnud on. Ja sõjaolukorras ( sest see on sõda!) lõpetada hea samariitlase häma inimõigustest, euroopalikest väärtustest - kaalul on ei rohkem ega vähem kui kontinendi eksistents ja meie elulaad. Sinisokid aga räägivad endiselt tööjõu ja teenuste vabast liikumisest, sellest, et me peame pärast iga terroriakti jätkama endist viisi ehk teiste sünadega mitte midagi muutma. Mis selleks juhtuma peaks, et sellist pehmomöga liidritelt enam ei kuuleks, ei kujuta ettegi. Mõni väike vesikupommike ehk ?
Neist, kes teavad, kuhu selline liberalism viib, on üleöö saanud tagurlased, rassistid, fašistid, islamofoobid jne. Rahvuslus on suurim liikumapanev jõud, mis saab sellele hullumeelsusele piiri panna.
Jah, ma tean - olen rassist ja mind on märgatud;-)
k
krissu ojukas/ 11. august 2016 20:54
a
A.H./ 13. august 2016 10:32
Sinul seda muret igatahes pole, sind panevad pabulasmurjamit põlema, nii et sa ise ei peagi liigutama.;)
s
Scaramanga/ 11. august 2016 18:23
Sarfo pole vist kuulnud eesti ekspertide tehtavatest interviuudest, need paljastavad terroristid imekiirelt !
e
eesti mees/ 11. august 2016 09:38
Väga loodan, et sellest teavitatakse ka nende siia kutsujat, Angela Merkelit. Kui eurooplased ei suuda sellele mamslile selgeks teha, et islam kavatseb Euroopa allutada, siis ehk saab ta paremini aru islamistide poolt antud informatsioonist.
a
A.H./ 13. august 2016 10:33
See idioot eit ei saa millegistki aru.
s
salliv tolerant/ 11. august 2016 09:05
aga need kenad akadeemikud on ju KÕIK sõjalise väljaõppega ning USA heategevusorganisatsioonid rahastasid nende sõdurite tuleku Euroopasse. Me kõik ootame pikisilmi,kaelad õieli . Ega siis miljonid noored mehed ometi tegele miski ropu tööga.
a
aru/ 11. august 2016 08:48
Ma ei saa, miks kunagi need praeguse aja terroristid valitsushooneid ei ründa, kes selles kaoses tegelikult süüdi on. Selle asemel surevad süütud kohvikutes, kaubanduskeskustes jne.
k
Keskealine naine/ 11. august 2016 03:06
Uskumatu, et selline artikkel üldse ilmub.
k
kiskja valmistub hüppeks/ 11. august 2016 07:37
artikkel valgustab hetkeseisu. Pigem on uskumatu, et EU riikide salateenistused ei saa toimuvale pihta, pigem võitlevad tagajärgedega, kui ennetavad
j
ju neil pole/ 11. august 2016 09:07
õigust .
Mustad rahuinglid on tulnud neid elumuredest päästma.ei kristlik inime saa seda keelata.
m
Marko/ 10. august 2016 22:17
Naised sirutavad käed ette, enese kaitseks, mida mehed teha "tohivad"?
a
arvamus/ 10. august 2016 21:09
Kaua noored moslemipagulased ikka sellist "ebaõiglust", et mingid Euroopa pensionärid neist paremini elavad, kannatada suudavad, hakkavad maju ja autosid jõuga üle võtma.
p
puutja roosamannaunenäod/ 11. august 2016 07:41
ja trollivad putinoidid, kes neid suudaks lahuta
t
to puutja roosamannaunenäod / 11. august 2016 10:31
Osta endale ajud, näed ka muud peale puutja.

v
veteran/ 10. august 2016 20:17
k
kaltsukas/ 10. august 2016 19:40
See on alles peenhäälestuse algus.
a
Andree/ 10. august 2016 16:36
Reformierakonnal on parem taktika, kasutatakse suuri altkäemaksu väljapressijaid-kriminaale ja pangapresidente vargaid ning kilekoti- rahapesijaid.
p
päev X/ 10. august 2016 16:25
Näeb välja nii et kusagil lajatab pomm või keegi saab nuga. Kohale tõttavad relvastatud politseid ning sõdalastest rafahulk haarab pehmodelt relvad- Sajad tuhanded moslemid tungivad korrusmajade korteritesse ja hakivad inimesi ning viskavad tänavaile. Suured grupid võtavad politsei majadest relvi ja rünnatakse tuumajaamu. 24 TUNNIGA ON EUROOPA INIMTÜHI ja nii ennustas ka Vanga.
l
10. august 2016 19:26
loodan, et kapo su välja selgitab, ja igaks juhuks kinni võtab.
k
kop-kop/ 10. august 2016 20:50
Tavaliselt nad käivad sedasi, et küsivad paar lahtist küsimust ja õngitsevad kunagise naabrimehe kohta infot, nagu poleks elanike registrist kunagi kuulnud. Näod on sellised mitte midagi ütlevad, aga jube tuttavad näod. Kommentaariumis lobisejate kohta on kõva taustauuring tehtud, kust infot saavad ja puha, uuritud suhete võrgustikke. Objektiivis vist oli kunagi sellest mingi kirjutis, tuvastati, et tegu on organiseerimatu jõugu igavlejatega.
m
muuseas/ 11. august 2016 07:49
moslemite koondumised kuhugi on peale eelmise aasta Kölni sündmusi teravdatud tähelepanu all. Vist Helsingis jagati sarnane koondumine ära ja Köln 2,0 jäi seal ära
e
eesti mees/ 11. august 2016 09:44
On karta, et toimub Pärtliöö kordus.
k
Köster/ 10. august 2016 15:22
Mitte ei mõista , miks peaks Ghanast üldse kedagi Euroopasse vastu võtma . aafrika mõistes -ja ka üldiselt- on tegemist rahuliku ja elamiskõlbliku riigiga , kus pole ei sõda ega äärmist vaesust . ghana on Aafrikas arenemisvõimeline ja rahulik riik .Altkäemaksu ja katuseraha peab küll maksma aga see on isegiEuroopas mõnel pool nii . Ghanast tulnud peaks järgmise laeva või lennukliga kodumaale saatma .
k
10. august 2016 19:31
kui arau peas oleks, siis selliseid just võtakski kuna neid saab kohe tagasi saata. iseasi, t meie pugev värviliste sokkidega kaltskaabakas seda pole ja võtab siia omale uue rahva.
k
ka/ 10. august 2016 14:12
putin kasutab väikekriminaale.
t
täpsustus/ 10. august 2016 15:47
eelkõige pooletoobiseid-manipuleeritavaid aga kõik retsid_blatnoid on ta lemmikud. Ristiisa ikkagi. Stalini verised eksperimendid panid pika puuga Venemaa demograafiale ja ajupotentsiaalile. Näis, millega puutja lõpetab. Igatahes kahjud majanduses, kaitsevõimes, kodanike elatustasemes jm on meeletud. Mingi ajutine efektiivuse tõus siin-seal annab propagandistlikeks rõkatusteks põhjust ag üldpilt on kurb ja nutune. Kasvõi erdokanniga semutsemine läheb lähiajal Venemaale valusalt maksma ja muud,nö pika vindiga, otsused-teod. Alustaks vb sellest, et riigi jõustruktuurid on mandunud isikukultuse mugav-magusas tuules taskuihukaitserügemendiks
e
eesti mees/ 11. august 2016 09:42
Mis puutub Euroopa pagulastega üle ujutamisse Putin? Kas pähe enam ühtegi normaalset mõtet ei tule, ei saa mitte kuidagi ei üle ega ümber Putinist? Ma arvan, et Putin, vaeseke, ei teagi kui väga ta eestlaste meeles ja keelel on.
a
A.H. to eesti mees/ 13. august 2016 10:48
Kui sa rüübaksid vähem venemaa salaviina ja rohkem mõtleksid, siis oleksid ehk ka asjaga kursis kui palju neid pabulasi saabub Euroopassse venemaa kaudu. Üle Soome ja Norra piiri vantsib see saast nii platude väel kui pedaalitab jalgratastega, ja kohalikud tohmanid lasevad seda kõntsa Venemaalt vabalt oma riikidesse. Teiseks, kui võtame ajalugu, siis nagu stalin soendas Aaduga suhteid, lootuses, et viimane nõrgestab oma vallutamistega teisi Euroopa riike ja nõrgeneb sõjast ka ise. Nii joss lootiski siis peale tungida ja terves Lääne-Euroopas oma kommunismust kehtestada. Läks aga asi teisiti ja ilma jängi ja brittide abita oleks hoopis ka Venemaal rahvussotsialism üles ehitatud. Huilool on sama lootus, et pabulasjättised koraldavad Euroopas sõda ja siis see kiilanev värd tuleb "vabastama" ja "konstitutsioonilist korda tagama".
v
viisakas/ 10. august 2016 13:15
Tuleb teha massiküüditamine , kaltsupead koju . Aga ei tohi , demokraatlikud seadused ja tolerastid ei luba . Siis kärvake oma kodutänaval matšeete peas .
e
Ei pääse meiegi/ 10. august 2016 12:58
Rõivas tõi sisse järjekordse perekonna moslemeid. Võtame aega, palju on jäänud sellest besimeste pommide plahvatusteni.
m
10. august 2016 19:36
mitte pommid, automaadid pannakse kaubanduskeskustes tärisema jne. muud peade nüsimised, vägistamised vastavalt ahvilaadsete kommetele.

n
noh hakkab looma/ 10. august 2016 12:43
ega siis keegi arva, et need inimpommid plahvatama ei hakka.
meie taavi ka toob meile neid pomme rõõmsalt sisse. kiidab veel takka, et küll on toredad ja kontrollitud. no küllap kontrollib üle, kas ikka plahvatavad. jama, kui praagiks osutuvad.
ühesõnaga. saab näha, mis euroopast alles jääb. saksamaa, prantsumaa, belgia, inglismaa, vastu taevast ja siis... ongi euroopa käpuli
a
Arvo/ 10. august 2016 12:37
Väikekriminaalid on sellise pisikesed, tillukesed kriminaalikesed.
K
???? / 10. august 2016 12:35
Kui palju neid ''tiksuvaid pomme'' on Eestisse juba meelehea eest sisse võtud?
t
tõde on see, et/ 10. august 2016 12:05
islamiterroristid arvavad endi liikmeks ainult selle, kes on tapnud uskmatuid.
o
on/ 11. august 2016 00:55
lisaks sellele, et mohammed on prohvet ja allah nende jumal, ei ole nende usus teisi jumalaid nagu kristluses ja see ongi ohtlik-nagu hitleri või stalini dogma...muidugi teisi on veel peale nende aga kui suurt usku täis nolk või tüdruk kõnnib varjatud pommivööga rahvarohkes kohas ja neile on sisendatud, et saavad õndsaks ja koheselt paradiisi ka kui võtavad endaga kaasa hulgi teisi hingi...ristiusu põhjal ei maeta kirikaeda suurt pattu teinut enesetapjat aga neil on vale teise külje keeranud ja asi vastupidi ja see ongi ohtlik.ÄRGE LASKE ALLAHIKUMMARDAJAID EESTISSE!
h
hea rahustav artikkel/ 10. august 2016 11:59
kui need sajad pommarid on end õhku lasknud, siis peaks ju rahu saabuma euroopasse?
n
nojah/ 10. august 2016 15:52
prspommaritel on meeskond ümber, et manipuleeritud tont alt ära ei hüppaks. Sellised jõugud, rakukesed, misiganes veider kooslus peaks silma torkama. Aga kõiki pagulas-mugulastega seotud ladustuspaiku, garaaze, ladusi jms peaks väga hoolikalt kontrollima. Eriti, kui kasutajad-külastajad vale id`ga
j
JaaJahh/ 10. august 2016 11:57
t
*****/ 10. august 2016 11:32
tegemist ei ole terroristidega, need on lõimumise-aktivistid.
a
aga meile räägitakse, et/ 10. august 2016 10:58

p
pipi/ 10. august 2016 10:32
eilne rootsistani ajaleht kirjutab nende uuest taktikast
Ära tee keerulisi plaane, kuid seda lihtsalt ja tõhusalt. Kui saad kätte relva, tee seda ja kasuta seda nii kiiresti kui võimalik, kohas, mis põhjustab kõige rohkem kahju ja paanikat, mis toob surma ja vigastusi uskumatutele.
http://www.expressen.se/nyheter/is-nya-terrorplan-fler-attacker-i-vast/
a
aga/ 10. august 2016 10:55
see ei takista Rootsi riigis politseil rootslaste kaebusi mitte tähelepanemast
õigus jääb sissetungijatele, põliselanikke aga diskrimineeritakse nagu prantsuse katoliiklasi kes otse Santa Rica kirikus läbi peksti
siit moraal - valige riiki juhtima ainult põlirahva esindajad, võõrad rahvad võivad olla võõrriigi agendid, noh nagu Merkel kes selgelt saksa rahva vastu töötab
m
mari/ 10. august 2016 10:15
Eks aeg läheb edasi ja enesetaputerroristid hakkavad oma hiilgust kaotama. Pole enam huvitav noortele meestele. Näevad maailma, pilt avardub... Olümpia valguses on pähe tulnud uitmõtteid. Et mida islamiriigid võiksid asjast arvata... Suur osa sportlastest on ebasündsalt paljad aga võimekad sellest hoolimata. Olümpiamaa kultuur soosib paljaid kannikaid, sambakarnevalid jne. Polegi ainult valged inimesed need allakäinud... Vaesed isislased- kui palju on vaja raiuda, et kasvõi staadionitäis inimesi vähem saaks...Võtab ikka võhmale see kogu maailma vallutamine, sest peale Ladina-Ameerika on veel Hiina ja India ja kõik need tuleb ju inimese haaval katki raiuda. Mission impossible.
S
!!!!/ 10. august 2016 09:04
See on ju elementaarne taktika! kas Euroopa juhid siis tõesti nii elementaarset asja ei taipa? Ei ahaks uskuda, et mingi loll nii kõrge kohani jõuaks. Mingid mõtlemisvõimetud ja madala IQ-ga kaasa kisavad tolerandid ehk tõesti. Aga et Mrkel või Juncker? Ei tahaks nagu uskuda. Seega tekib küsimus, et milliseid eesmärke nemad silmas peava ning keda ning kelle huve teadlikult teenivad.
r
10. august 2016 09:54
Rumal oled, et ise ennast ei usu, et sul ongi õigus!!!
t
Tolarants/ 10. august 2016 08:58
Olgu neetud need igasugused odinlased, sest mine tea, äkki hakkavad nemad siis islami poistele veel vastugi. Ära keelata!
N
???/ 10. august 2016 08:56
Napib enesetaputerroriste? Seega peavad pühad mullad oma preemia- lubadusi märgatavalt tõstma. Mitte enam üheksa süütut neitsit Allahi paradiisis, vaid üheksakümmend või enamgi veel. Sest see ei maksa ju lubaajatele lollide püüdmisel mitte kui midagi.
s
Sullabullamulla./ 10. august 2016 09:57
igale sõdalasele 400 süütut valget neitsit, kasvõi hooldekodust, et kõigile jaguks, 50 maja asemel lubame 500? Mõned neist tagavad tööd teha, tahavad töökohti omavalitsustes ja riigikogus ning valitsuses, tuleb ju vastu tulla!
b
Brunn/ 10. august 2016 08:24
Eestil on veel võimalus puhtaks jääda-astugem kaitseliitu.
u
ullike/ 10. august 2016 08:36
mingi liit sind ei päästa , need alluvad taavile ja kui vaja väänavad sinu kõhuli .
e
eesti mees/ 11. august 2016 09:48
Kaitseliit on valitsuse kontrolli all ja mitte midagi ei tohi ette võtta nende siia sisse toodud moslemite vastu.
a
Arutleja:/ 10. august 2016 07:42
p
10. august 2016 07:32
T
:) / 10. august 2016 09:58

o
organiseeris/ 10. august 2016 07:13
s
Siin sa eksid/ 10. august 2016 09:23
Merkel on eestkõneleja, tegelikult on merkelismi elluviijad meil üsna lähedal, vahest ka lausa oma naabrite hulgas.
j
Jep/ 10. august 2016 06:51
Möödunud aastal, kui hakkas tulema massiliselt noori paadipõgenikke, siis rääkis rahvas, et see ei ole õige asi,et ainult heas toitumuses noored mehed tulevad ja naisi-lapsi ei näe kuskil.
Meie tolerastid siis püüdsid selgitada, et ei ole kolle kapis, mõni krapsakam emme tegi pööblile koguni puust ja punaselt ette, kuidas ta lapsega tulevalgel mööda kappe kolistab, aga kolle ei olegi kuskil.
Kollid aga tekitasid kaldal ummiku ja sagina, kedagi polnud siis võimalik kontrollida ja nii nad siia imbusidki ja asusid meie närvihaigeid ullikesi värbama.
i
10. august 2016 09:35
Ilus unistus sul. aga kahjuks sellist asja ei juhtu mitte kunagi. Meie sitase riigi poliitika on pisut teistsugune.
V
// 10. august 2016 09:44
Võib ikka juhtuda küll, kui rahva kannatus katkeb ja seda kannatust ei ole kaua. Esmajärjekorras satuvad pihtide vahele kõik need tolaristid, sallivad nn. eesti reeturid ja poliitikud.
e
Eestlase kannatus katkeb. Kuidas edasi?/ 10. august 2016 10:00
Edasi lihtsalt närutava ja katkenud kannatusega nagu vanasti..
h
humorist/ 10. august 2016 10:21
....eestlase kannatus katkeb !!!!
Mine tsirkusse ja räägi seda eestlase kannatuse katkemist seal. Usu võis saada lausa tsirkuse primadonnaks.
k
// 10. august 2016 11:39
kahjuks leidub ka supinahku , kes endeid humoristideks kutsuvad, aga ori jääb ikka orjaks.
k
kill-koll/ 10. august 2016 10:41
millal varem mehed sõdima minnes on võtnud naised ja lapsed kaasa?
t
to kill-koll/ 10. august 2016 14:05
aegade alukusest saadi! See, et naised ja lapsed kodus on valge rassin leiutis 1800 ja pärast. Kui on totaalne sõda nii mis vahet kas oled kodus või looduses.
m
mis/ 10. august 2016 06:48
on ette voetud,et rohkem terroriste ei saabu euroopasse,kas on piirid kinni ja kontroll tugev.Ikka seisukoht ,et tulge me aitame teid koik votame vastu.
k
10. august 2016 04:57
Kui minna õigel hetkel vangla ukse taha kuulipildujaga,siis kaob vajadus panustada teistesse turvameetmetesse.
i
IRW/ 10. august 2016 20:08
Euroopas juba räägitakse vanglatest kui terrorismi ülikoolidest.