Eesti uudised

Taxify lubab skandaali valguses karmistada taksojuhtide kontrolli

Toimetas Piret Pappel, 9. august 2016 17:00

8 KOMMENTAARI

t
Taxify probleem/ 13. august 2016 15:51
on ülbed juhid, kes käituvad klientidega kui alluvatega. nad (kliendid) istuvad MINU autosse, seega peavad alluma MINU sõidustiilile ja MINU poole valitud teekonnale! klient olgu vait. Taxify juht võib Mustamäelt Õismäele läbi Lasnamäe sõita ja põhjenduseks tuua selle, et siis saab sõita "rohelises laines". Kogemus: odav tariif aga äärmiselt ebameeldiv ja ennasttäis juht.
m
mineviku õppetund/ 11. august 2016 11:11
"taksivhai" ei ole esimene kes oma ülbust üritab näidata nii klientide kui juhtide peal. Seda on minevikus teinud üks valget värvi teenuse pakkuja. Tänaseks on seal majas aru saadud, et ei tasu seda oksa saagida millel ise istud. Ilmselt vajub see Taksihai unarusse enne kui asjast aru saab.
ä
Äpp ei töötanud/ 10. august 2016 10:34
tõepoolest nende suhtlejate äpid sellel päeval ei töötanud. Isegi kahe peale ei saanud 4 €urot taksoraha kokku.
n
Nojah/ 10. august 2016 10:01
Tähendab raha neil ei olnud. Sularahaautomaadist võtta ka ei tahtnud. Sõidu eest ei maksnud väites, et nende " äpp " ei tööta. Lubasid maksta " kunagi tulevikus " . Selge see, et tibid tahtsid taksojuhti lohku tõmmata. Nähes, et see ei õnnestu üritasid ära joosta. Teate selliseid kavalpäid on ühistransport täis. Üle eesti on menetluses tuhandeid selliseid juhtumeid.
r
ranmus/ 10. august 2016 09:45
Vaata kustpoolt tahad kõik taandub ikka ja jälle vastastikusele viisakale ja sõbralikule suhtlemisele. Vahetage mõttes rollid ja leiategi imekiiresti olukorrale lahenduse. Olen aasta UBERIT ja Taxfyd kasutanud, vaid positiivsed kogemused! Ametlik taksondus, see sovjeediaja pärand mis täna veel õilmitseb tuleks ammu juba likvideerida ja astuda uude ajastusse. Tänan tähelepanu eest!
m
Mupo/ 10. august 2016 07:01
Taxify saeb oksa millel istub. Olid kõik firmad ja üksikud tema all läks aga ülbeks ja nüüd 5 taksoäppi. Taxify ütles tulevikus saavad juhud rohkem tööd ja siis saavad hundu veelgi langetada :) milline ettevõtja tahab teha rohkem tööd ja saada vähem palka. Peab lammasteks taksojuhte. Inimesed ei saa juhte validaenam selle äpiga kasutavad sellepärast teisi äppe. Taxifyl on üllatus kes tuleb :)
o
ohhoo/ 10. august 2016 05:39
kas te peale Taxify midagi Uberist olete kuulnud? Dispetšerite puudumisel ei saa neid saada operatiivselt, vaid ette tellides. Ja seda saavad teha vaid need, kel on nutitelef ja selles vastav äpp. Kes tahab aga sünnipäevalt öösel vanaviisi koju saada, soovitan klassikat: lühinumber-aadress-väike ootamiene. Peagi on takso ukse ees!
l
Leo/ 9. august 2016 22:22
Mis koolitusest sa taxify räägid?häbi võiks olla.te olete nii perse käind oma äppiga et paha hakkab

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee