Eesti uudised

Turistidele purjuspäi Hitlerit kiitnud Ruuben Kaalep jääb edasi EKRE liikmeks (77)

LISA KOMMENTAAR

Roland Kirotmaa 11. august 2016 20:47
Hitler oli tubli mees! Olex praegu temasuguseid!!! 😱 Piisab,qi me maal olex yxainus Hitleri-taoline poliitik. Ta suudax kõik teised kaasa tõmmata. Ei olex yhtegi kalcupead siia tulemas ega waraspoliitiqid riigikogus,oma perset kaswatamas.
ära joo kui pea ei kanna 12. august 2016 15:53
Oled lapse aruga mees. Hitleri poliitikast tead nagu kana kusemisest. Kõik, mis siin kirjutad on sinu isiklik luulu. Hitleril oli rassipoliitika ja eestlased polnud seal kõrgel kohal. Eriti kehtis see enne Moskva all peksa saamist 1941 aastal. See tubli mees külmetas oma armee äärmiselt vastutustundetult Venemaa talves ära. Hitler = Stalin = sitahais
ära joo kui pea ei kanna 11. august 2016 03:46
Lollike ei tea midagi Hitlerist ja pudistas, mis sülg suhu tõi. Hitler = Stalin.
Anti Kesik 11. august 2016 02:29
Noortel tatikatel põnev mängida jälle nende asjadega, mis on inimkomnnale tohutuid kaotusi toonud. Venemaal käib sama asi seal ülistab osa natse ja teine osa Stalinit ja kõik kokku on ühed suured vene patrioodid. Meil mängivad need ''patrioodid'' Hitleriga ja Helmed vaatavad seda laste mängimist heatahtliku naeratusega ja patsutavad veel õlale ka. Tumedad ajad ootavad Eestit ees sest need populistlikud ilatsejad on pooled eestlased oma rassismi, homofoobia ja valedega lolliks ajanud ja ära hirmutanud ning hirmul inimene teeb alati väga lolle otsuseid kui valima läheb.
Ťo anti kesik 11. august 2016 10:10
Oravanärudel hirm nahas et minema lüüakse? Väga õige kartus. Patrioodid ongi need, kes ei taha neid mustp.rseid siia. On selge orav? Pead ennast "patrioodiks" kiites oravaid ja sõimates kõiki teisi? Mingisugune tsurkasid veetakse sisse ja EKRE on süüdi? Oravanärudel aeg on läbi, see peaks sinusugustele tallalakkujatele selge olema juba. Teil tuleb maksta Eesti ja eestlaste mahamüümise eest. On piisavalt arusaadav? Vanast oli kodumaa reetmine- mida reforminärakaid teevad- 10 kuni 15 aastat koloonias koos vara konfiskeerimise, lisaks asumisele saatmine 2 kui 5 aastat. Reeturid olete!
10. august 2016 15:29
Kes see Hitler on?
Kas ma peaksin teda teadma?
! 10. august 2016 19:54
Peaksid küll. sest see oli Stalini sõber ning semu, kuid hilisem vaenlane. Too, kes Moskva pakti salaprotokolliga Euroopat pooleks jagas ning Eesti Stalini tsooni loovutas.
eesti mees 10. august 2016 14:59
EKRE-s ongi ainulr NUPUST NIKASTUNUD jobud. Normaalse mõistusega eestlased sülitavad nende peale.
taat 10. august 2016 14:04
Mis siin väga imestada; Napoleon,Marx,Engels,Lenin,Hitler,Stalin olid kõik oma ajastu suurkujud!Kõigil olid head ja halvad omadused nagu inimestel ikka.Mällu jäävad nad ikka kaabakatena!
Tolerast = terrorist ja selle toetaja. 9. august 2016 23:44
http://www.georgkirsberg.eu/#!Seksiorjus-on-islami-ametlik-traditsioon/c1t68/57a867c00cf2b4e1e1310135
Vaadake, milliseks on tolerastid muutnud Londoni. Tolerast on hullem ka ISISe võitlejast, kuna see ootab tapatalguid pikkisilmi ka euroopasse
https://www.rt.com/uk/355071-london-police-attack-video/
Express.co.uk avaldas eile fotod Tšehhi Kladno linnas ringi kõndinud moslemimehest, kes oli relvastatud 12cm pikkuse teraga noaga, karjudes "Allahu Akbar". Mees oli röövinud ühelt pingil istunud 35-aastaselt elanikult mobiiltelefoni. Varguse ohver hakkas küll kurjategijale vastu, kuid jäi kaotajaks. Julgeolekujõud otsivad suurte jõududega head tšehhi keelt rääkivat, keskmise kehaehitusega 25-35. a ohtlikku moslemimeest, kes võib sooritada terrorirünnaku.
http://www.express.co.uk/news/world/697934/Police-hunt-knifeman-who-wandered-streets-shouting-Allahu...
Tuleb välja, et Avatud Ühiskonna Fondid, Pagulasbürood, Inimõiguste keskused ja nende juhid on tegelikult välismaalt rahastatud Euroopa riikide sh Eestile vaenulikud jõud
http://uueduudised.ee/pagulasamet-ja-sorose-fond-mahitavad-ebaseaduslikku-rannet-euroopasse/
Täiesti absurdne olukord. Euroopa maksumaksjad maksavad terroristidele sotsiaaltoetusi, kes neid "tänutäheks" ründavad.
Belgia uurijad avaldasid, et vähemalt viis Pariisi ja Brüsseli terroristi said riigilt sotsiaaltoetusi. Samuti toetatakse Süürias käinud Islamiriigi võitlejaid, kes naasevad Belgiasse. Mõni saab isegi pärast Islamiriigi eest sõdimist Belgia riigilt arstiabi.
https://www.rt.com/op-edge/354875-islamic-welfare-state-paradox-welfare/
JUSS 9. august 2016 22:35
Kunagi laulis Georg Ots, et igas hetkes peitub head ja halba. samamoodi on ka inimestega. Ei ole olemas läbinisti head või läbinisti halba inimst. Kuigi võimud ja parteipoliitika käsivad ühte tavani ülistada ning teist täis sülitada. Küsimus on pigem selles, kumb pool kumma üles kaalub.
Ometigi on fakt, et Hitleri võimul tuleku järel arenes Sakamaa majandus tõusujoones, et likvideeriti tööpuudus. Et seati sisse tasuta haridus ning laste huviringid. Et maksti toetusi ning pensione. Et paljulapselised pered said riigilt uusi mugavustega kortereid.
Kuigi rahvale jäi kahe silma vahele, et need heldelt jagatavad mugavustega korterid olid eelnevalt juutidelt ära võetud, endised elanikud sealt välja tõstetud. Et riigiametnike, arstide, õpetajate j.n.e. ametikohad vabanesid vaid tänu sellele, et juudid ja muudebasoovitavad isikud olid vatavatelt kohtadelt eelnevalt vallandatud. Et majandus sai hoo sisse suurtelt sõjalistelt tellimustelt ja strateegiliste maanteedevõrgu rajamiset. Et vabad töökohad tekkisid tööstusse seetõttu, et armeed ning laevastikku suurendati mitmekordselt, et noored mehed kutsuti töölt ära sõjaväeteeistusse. Et laste tasuta haridus ja huvialaringid olid suunatud uute, sõnakuulelike sõdurite välja õpetamisele, nende ideoloogilisle kasvatusele.
Saavutatud sõjaeelne edu ja areng olid seega suuresti illusoorsed ning ajutised, tupiktee. Mis tuli algul aplodeerivatel sakslastel hiljem omaenda verega mitmekordselt kinni maksta.
lõpeta oma möla, Jaak! 9. august 2016 23:17
Hitlerikiitja, naisteahistaja ja telefonivaras Ekre "Wunderkind" Jaak on jälle suures hoos selle Saksa natsiaja kiitmisega.
Vabandust, 23:17! 9. august 2016 23:47
Unustasime, et kiita ja ülistada tohib ainult suurt isakest Stalinit, ei kedagi muud. Kuigi tema kätel on enam kui 60 miljoni inimese veri mis on muidugi tühhiasi, Kuigi just tema sillutas tee suurimale sõjale. Ja just tema upitas Hitleri Saksamaal võimule. Kuid see kõik on muidugi tühiasi. Ülistagem siis Rahvaste Isa ning suurt heategijat. Väikesekasvulist Suurt Inimest! Ainult tema oli läbi ja lõhki hea!
Tema oli Euroopa vabastaja. Kultuuri ja kirjaoskuse tooja. Ekspert ja spetsialist kõigil elualadel alates kirjandusest, kunstist, muusikas, koreograafiast, filimikunstist, arhitektuurist, sõjataktikast, majandusest, pedagoogikast j.n.e. Laste parim sõber. Võrreldamatu, enneolematu geenius ning Lenini ustavaimaim õpilane, leninusmi edasiarendaja. Isegi NSVL riigihümnis olid ta suured teened sees:
Truuks rahvale Stalin meid kasvatas kõiki
ja kangelastegudeks innustas meid!
! 10. august 2016 00:55
Mõni kommentaator ei suuda isegi olemas olevate ja kätte saadavate allikatega iseseisvalt ning kriitilise pilguga tutvuda ega ei oska loetust oma peaga järeldusi teha. Vaid korrutab ikka ja jälle kunagi pähe taotud vaieldamatuid "tõdesid", Silmaklapid segavad. Algul nõukogude patriootilsed. Hiljem aga mr. Zuroffi poolt ette antud.

uurer.33 9. august 2016 22:04
Olen ise _vana kommunist,_ siis ju ühtegi teist erakonda ei olnud, nagu praeguses Eestis. kes ikka tahtis karjääriredelil tõusta, oli sunnitud parteisse astuma. Nii ka mina, Ekskavaatoriga kruusakarjääris töötamine ei pakkunud enam huvi, haridust oli ka pisut (Kehtnas õpitud, muidugi mitte Parteikoolis, vaid tehnikumis) ja peale parteisse astumist saingi "ülendust."
Praegu olen parteitu, aga kõige hullem lugu on, et ei oska ühtegi erakonda pooldada - sõimavad vastamisi, aga missugune erakond ka Eesti Rahva heaks kõige rohkem on teinud!? Astuks ka veel vanas eas mõnesse erakonda, aga ei julge - võib olla on vale valik. Mis EKRE-sse puutub, siis seda erakonda süüdistatakse küll Hitlerismis, küll Stalinismis. Kummad nad siis tegelikult on, seletage mõni lahti! Nad ei taha "pagulasi" Eestisse - Natsism! Putin ei taha ka "pagulasi" (tegelikult Islami terroriste) Venemaale. sarnased vaated - järelikult on EKRE kõigele vaatamata venemeelne?
Kurat! Lõpetage see erakondade jama ükskord ära ja tehke Riigi ja Rahva jaoks ka midagi, et Eesti Vabariik kestaks ka XXII sajandi lõpuni. (ilma mošeede ja turbaniteta) Valitsegu eesti keel ja eesti meel!
? 9. august 2016 22:20
Järelikult olid karjerist, kui karjääri tegemise pärast parteisse läksid? Tegelikult oli selliseid meil ENSV-s päris palju. Ka mu oma vend näiteks. Tõusis kuni direktori asetäitjani kuni temale alluvad parteilastest spetsialistid ning insenerid küsimuse üles võtsid ja vastavaid instantse informeerisid, et mehel pole ju parteipiletitki! Et miks meie, parteilased, peame sellisele alluma? Tehtigi seejärel kõrgelt kohalt lahti. Ja uues ettevõttes uut karjääri alustades astus vennas juba aegsasti parteisse. See tagas tõusu kuni juhtiva inseneri, sisuliselt väikese ettevõtte peainseneri ametikohani.
Mina muuseas ise sinna parteisse ei astunudki. Töötasin lihtsa kõrgharitud spetsialistina, juhataja või direktori kohta ei püüelnud.
veel 9. august 2016 21:43
Kreml rahastab ju terves Euroopas vasak-ja paremäärmuslaste rühmitusi, püüdes nii Euroopa Liitu destabiliseerida, lõhestada ja hävitada.
Muidugi nii rahastatakse ka Eesti äärmuslasi.
Nende rahade eest nõuab Kreml ka vastavat tööd ja käsutäitmisi.
Jah, seda teab meist igaüks, et Eesti riigis vaenumüüri ehitajad, valitsuse töödele ja otsustele kaigaste kodaratesse loopijad ja lõhestajad ongi need vasak- ja paremäärmuslased (KE, EKRE), kes valitsuse ukse taha jäänuna püüavad MEIE EESTI VABARIIKI hävitada, et siis ise, kasvõi idariigi vanakuradi vanaema abiga võimule saada.
Selliste äärmuslaste eesmärk on hävitada meie praegune Eesti Vabariik, ajada Eestist välja NATO väed ja lahkuda Euroopa Liidust, et siis meie Eestimaa ja eesti rahvas jälle viia Venemaa alluvusse ja orjusse.
Sellepärast EKRE teebki pidevat koostööd Putini Jedinaja Rossija sõsarpartei, vasakäärmuslastest koosneva Keskerakonnaga.
A 9. august 2016 21:57
Hullem teureetik siin kohe ,kui Eesti mees !
To idioodile veel 10. august 2016 14:14
Sa palgaline reformirott ole parem vait. Olen nats ja siis? Mida sinusugune pask selle teadmisega nüüd peale hakkab? Eesti ja eestlaste mahamüüjast reeturite kari oravanärakad. Tead mida tähendab sakslaste vöörihma pandlale kirjutatud Meine Ehre Heißt Treue.? See tähendab seda, mida sinusugustel reformarinärakatel pole.
kohe kindlasti ei natsidele 9. august 2016 20:39
See Natsi partei tuleb koheselt laiali saata! See toob esile diplomaatilise skandaalid ja natsilembuse ülistajaid.
Ma 9. august 2016 20:56
ei ole kunagi EKRE-t valinud,kuid Hitleri kohta on mul vaid kiitvaid sõnu ja olen sügavalt veendunud,et lähevad täide Göringi prohvetlikud sõnad-meile hakatakse veel kõikjale ausambaid püstitama!Praegu ei ole veel aeg küps,kuid see aeg veel tuleb!
Karin 9. august 2016 19:34
Appi, kus reformi palgalised on hoos.
järelikult 10. august 2016 11:03
oled sina Putini palgaline :).
kapral Aadu 9. august 2016 18:05
Seltzimees Ain Kaalep võib oma poja üle uhkust tunda
ekreseltskond 9. august 2016 18:03
Telefoni varas Madison, seltsimehed kommunistid, Mart Helme, Arnold Rüütel jt rasvaliidust.
to ekreseltskond 9. august 2016 19:14
Helme ei ole kunagi parteilane olnud.
Ära kirjuta valet.
eestlane 19:14-le 9. august 2016 19:40
Mart Helme on IDEELINE vana KOMMUNIST, kes ülistas taevani nõikogude võimu ja määris eestlastele pähe marksismi-leninismi oma loengutega ja propagandaga!
JÄTIS!
to 19. 40 9. august 2016 22:20
Kui sinu sõnavara kasutada, siis jätis on ju palgaline kommentaator, kes raha eest müüb oma kodumaa maha.
eestlane 9. august 2016 17:48
EKRE-s on FAŠISTID! MAHA fašistlik EKRE!
Mis juhtus? 9. august 2016 18:00
Oled sünnist saadik selline või said raske trauma?
to eestlane 9. august 2016 22:23
Oled rahvuselt venelane ? Vene ajal kutsusid venelased kõiki eestlasi fasistideks.
Toivo 9. august 2016 17:43
Kallas, Ansip, Savisaar, Randpere jt. seltsimehed kiitsid NSVL-i ajal täiesti kaine peaga Nõukogude korda ja laulsid kiidulaulu Leninile ja kuritegelikule organile NLKP-le. Mina kiidan ka Hitlerit ja natsionaalsotsialismi. Täitsa kaine peaga.
Ka Mart HELME kiitis.... Toivole, 17:43 9. august 2016 17:50
Mart Helme kiitis ka nõukogude korda ja ajas eesti inimestele pähe MARKSISMI-LENINISMI...! ÕUDNE!
vana kommunist 9. august 2016 19:15
Helme oli tubli ja innukas marksismi-leninismi propagandist. Kui okupatsioon poleks nii kiiresti lõppenud, oleks Helme veel tubli tippkommunisti karjääri teinud?
to 17. 50 9. august 2016 19:15
Helme ei ole mitte kunagi kom.parteisse kuulunud.
19:15 9. august 2016 19:41
ÄRA VALETA, ekrelane, venelaste moodi kogu aeg! Helme on KOMMUNIST!
parandan 9. august 2016 22:50
Mu kell 22. 25 komm on mõeldud kommile kell 19. 41.

9. august 2016 16:56
Kreml rahastab ju terves Euroopas vasak-ja paremäärmuslaste rühmitusi, püüdes nii Euroopa Liitu destabiliseerida, lõhestada ja hävitada.
Muidugi ka Eestis.
Nende rahade eest nõuab Kreml ka vastavat tööd ja käsutäitmisi.
Jah, seda teab meist igaüks, et Eesti riigis vaenumüüri ehitajad, valitsuse töödele ja otsustele kaigaste kodaratesse loopijad ja lõhestajad ongi need vasak- ja paremäärmuslased (KE, EKRE), kes valitsuse ukse taha jäänuna püüavad MEIE EESTI VABARIIKI hävitada, et siis ise, kasvõi idariigi vanakuradi vanaema abiga võimule saada.
Selliste äärmuslaste eesmärk on hävitada meie praegune Eesti Vabariik, ajada Eestist välja NATO väed ja lahkuda Euroopa Liidust, et siis meie Eestimaa ja eesti rahvas jälle viia Venemaa alluvusse ja orjusse.
Sellepärast EKRE teebki pidevat koostööd Putini Jedinaja Rossija sõsarpartei, vasakäärmuslastest koosneva Keskerakonnaga.
Salliv eesti 9. august 2016 17:19
Kas loll on ka väga valus olla?
Sa loll ei saa ise arugu, kuidas meedia sinuga manipuleerib ja paneb uskuma seda mida vaja. Ajaloost ja poliitikast tead sa ainult nii palju, kui ERR näitab. Ära lrvita oma lollust.
Teine võimalus, et oled troll ja reffid maksavad sulle valede levitamise eest. Seega oled sa riigireetur ja omade äraandja. Ka seda sa kindlasti ei tea, mis selliste palgaks sõjaajal oli.
to Salliv eesti 9. august 2016 19:32
16. 56 on selgelt reformi palgaline kommentaator.
to 16. 56 9. august 2016 19:19
Ära kirjuta lollusi, palgaline.
Olen EKRE loengul käinud. Helme oma kõnes ütles, et suhtub NATOSSE positiivset, aga neid sõdureid peaks olema me riigis vähe, sest suur sõdurite hulk ja relvastus ärritab Venemaad ja Venemaa võib siis just meid rünnata.
Umbes sama, kui Venemaa tõi relvastuse Kuubasse, Ameerika tõstis protesti ja Venemaa oli sunnistus oma relvastuse Kuubalt ära viima.
ähäh 9. august 2016 16:32
Tundub,et keskidelt ikka midagi koos öpitud.Tallinna tv-s propaganda ju käib ikka koos ja kuidas siis teisiti joomameestega käituda,ikka kaitsta,niipalju kui jaksavad.
Kalju 9. august 2016 16:26
KGB on võimu Eesti Wabariigis saanud ja käib väljamõeldiste loopimine oma kuritegude sooritamiste ja varjamistega. Stalinistide kuritegelikud väljaütlemised toodavad omale viljakat
pinnast Eesti rahva hävitamiseks ja paljaks varastamiseks.
ATamm 9. august 2016 16:22
Hitler vääribki kiitust, tema oli valge rassi säilimise eest, Merkel on valge rassi hävimise eest.
säilimise? 10. august 2016 11:08
selle valge rassi päästmiseks tappis valgeid miljonite viisi?
Poloogna prohhvessor 9. august 2016 15:45
http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudised/ansipi-paljastamisele-jargnes-arhiivi-varakambrite-sulgem...
veel üks tõigake Ansipi veneaegsest elukoolist EE järgi. Riigiarhiivis on hoiul TRÜ keemiaosakonna parteibüroo protokoll 10. septembrist 1980, mis on Ansipi enda käega kirjutatud. Selle järgi oli "Ansip peamine sõnavõtja ja süüdistaja teemal “Ideoloogilise kasvatustöö küsimusi”. Ansipi esinemise peale soovitas parteibüroo TRÜ rektoraadil visata ülikoolist välja Tiit Kuusemaa — too üliõpilane oli rääkinud koolilastele Jumalast… Ent ülikool ei arvestanud keemiaosakonna parteibüroo ettepanekuid ning Kuusemaa lõpetas 1980 ülikooli keemiaõpetaja diplomiga."
Alar1 9. august 2016 15:41
Mõlemad Helmed kiidavad Hitlerit isegi kaine peaga. Miks peaks siis Ruubeni purjuspeaga öeldu eest välja viskama?
Rnx 9. august 2016 15:36
Kommentaarid löövad 2 leeri : kommud vs. natsid. Muud nagu olla ei saaks. Huvitav. Ajaloo huvilisena pean tõdema, et ühed hullud mõlemad, kelle hingel palju roimasid. Teisalt polnud asi nii must-valge nagu serveeritakse. Targemad teavad ja kes ei tea, see lugegu. Samas kui peaks valima poole, siis kindlasti mitte kommud (küüditamine). Tekib nüüd küsimus, et kas selle valikuga olen automaatselt nats?
mats maalt 9. august 2016 16:17
Kuidas siis muidu :) Aga sa ei ole üksi,meid on palju.Nõuka ajal sai fashist,natsionalist,töörahva riigi vaenlane jne.oldud.Asi siis nüüd nats olla pole.See ju lühend natsionalistist e. rahvuslasest.
Gaur Bender Gender 9. august 2016 15:35
Viimsi EKRE uus trend on sm. Putini propageerimine.

Rahvatarkus 9. august 2016 15:16
Kui tahad inimese tõelist palet näha, jooda ta täis.
Loogiline 9. august 2016 15:10
nii nagu ka kesikkriminaalparteist ei taheta kuriteos süüdi tunnistanuid välja visata.
Aadu 9. august 2016 15:00
Tänan EKREt massilise toetuse eest.
eestlane 9. august 2016 17:52
EKRE fašistid on vaja veega alla lasta! Eesti häbiplekk!
Vaevalt 9. august 2016 18:03
Väheusutav, et sa saast eestlane oled.
18:03 9. august 2016 19:44
Mina olen küll eestlane aga EKRE fašistid EI OLE küll eestlaste moodi!
to eestlane 9. august 2016 22:28
Reformi palgalised kommentaatorid ja oma kodumaa mahamüüjad on ikka Eesti häbiplekid.
to 19. 44 9. august 2016 22:30
Nõukogude ajal elanuna kutsusid venelased eestlasi fasistideks, Kohtla- Järve rajoonis elanuna kuulsin tuhandeid kordi, kuidas eestlased on fasistid.
Sa oled ju rahvuselt venelane, sest ükski eestlane ei ütle eestlasele fasist.
Raivo 9. august 2016 14:33
Aga mina ootan kommunismi,kunagi lubati.
Ai , ai , aiii ! 9. august 2016 14:20
keda võib 9. august 2016 14:15
omad 9. august 2016 14:07
Omad koerad purelevad, omad koerad lepivad.
NB! sõna koerad asemel peaks olema natsid.
9. august 2016 14:23
https://et.wikipedia.org/wiki/Teini_ja_Aru_jooming täpselt: omad komud kaklevad, omad komud lepivad, Aru jälle Riigikogu liige.
maha natsid! 9. august 2016 14:03
Aga teisiti ei olekski saanud ju ekre trollivabriku peaideoloogi Kaalepiga teha.
Kui Kaalep oleks hitleri kiitmise pärast Ekrest väljavisatud, siis peaks ju kõik Ekre liikmed erakonnast väljaviskama, alustades sellet natsiaega kiitvast ja heroiseerijast madisoni jaagust ja siis takkaotsa veel ju hitlerisoenguga hell ja õrn, naiselik martinike.
mats maalt 9. august 2016 16:11
Unustasid mainimata rukkilillemärgi,kellegi pintsakulõike,tätoveeringu jamisveelkõik :)

Brunn 9. august 2016 13:59
Isegi venelased ei varja et nad alustasid 1939 aastal uuema relvastuse nagu t-34 seeriatootmist et aasta pärast rünnata saksamaad ja lääne euroopat. Hitler oli seda arvestades sunnitud ennetama üllatusrünnakuga mis pidi olema välksõda ja kestma vaid üheksa kuud. Juutide teema arenes aga hoopis varem ja seda varjatakse. Nimelt sulgesid juudid kogu maakeral saksa kaupadele turu juba 1933 aastal ja Hitler pääsedes võimule maksis kätte. Ajalugu on imeline teadus. Päts kui oleks Laidoneri käskinud 1939 aastal venemaa sissetungi eest vastu seisma oleks saksamaa nädalaga appi tulnud ning kogu venemaa saatus oleks täna olnud saksakeelne.
ehh 9. august 2016 13:46
tundub et seal ekres ongi enamus pooletoobised natsid?
9. august 2016 13:56
kompartei läheb sulle rohkem peale?
9. august 2016 13:57
pooletoobiseid vöid leida valitsevate parteide ridadest.kes veel peale nende toetab terroristide eestisse vedamist ja pölisrahva hävitamist.p.rsekeeratud ja paigaltammuvast majandusest pole mötet rääkidagi.
Jürka 9. august 2016 15:05
Ja kui EKRE saaks võimule, siis tuleks taevas maa peale? Lubage naerda! Kõigepeal topitakse oma taskud raha täis ja siis, kui meelde tuleb, hakatakse alles lihtrahva peale mõtlema. Nii on olnud alati ja igas riigis, ning pole ka ekrelased mingid erandid, ei maksaks ikka nii naiivne olla.
Jürka-le 9. august 2016 16:35
kas reformikad on toonud taeva maapeale,et sellega võrdled.Põhjenda palun,mis on refidel mida ekrel pole.Vastan koheselt ka ära-ekrel on ausus ja mõistus.
ausus? 9. august 2016 17:15
Telefonide varas, roimarite ülistamine, kalmistul vägivald jne.
L 9. august 2016 21:01
Telefonide varas, roimarite ülistamine, kalmistul vägivald jne. -tõesti rängad süüdistused...
ref+irl+kesk+sotsid -riigivargused, riigivargused, riigivargused, seaduste ostmine,kilekotitamine, peesse läinud kahjulikud riigihanked... kes seda kõike enam kokku jõuab lugeda!?
tundub et oled kas poliitiline troll või 9. august 2016 14:16
lihtsalt mõttelaisk stereotüüpide järgija?
Enne oma TUNDUMISTE jagamist võiksid võtta vaevaks ja uurida, MIKS ja KUIDAS on EKRE tekkinud ja MIS ASJA ta ajab?
oma asja ajavad. 9. august 2016 15:15
Ise endale tahavad võimu ei muud. No paar sajandit tahavad tagasi tõmmata, muud midagi. Kel elu pole hea, jääbki halvaks, kel vähe parem, läheb halvemaks. Veeuputusaegsed vennad. Purjus odinlased samal arengutasemel nendega. Äkki tööta-hariduseta kodanikud hakkavad end vähe väärtuslikumana tundma, aga üldjoones tahavad nad tagasikäiku.
9. august 2016 13:45
endised kuritegeliku kompartei liikmed kamandavad tänaseni eesti riiki ja keegi ei köhi.miks te sellest ei kirjuta,kirjatsurad?!
õige, 9. august 2016 17:17
ka parteipropagandistist Helmest võiks kirjutada, mina tegin siis rasket tööd.