Eesti uudised

Riigikogulased: Venemaa kutse tulla julgeolekuarutelule võib olla luurelõks (72)

LISA KOMMENTAAR

veteran 8. august 2016 20:35
Nii kaua, kuni on võimul reformierakond, ei muutu meil siin miskit- maha kommunistlik-röövvalitsus.
Rõivaekspert 8. august 2016 17:22
"Täiskasvanud haritud inimesed ei lahenda omavahelisi probleeme arutelude ja diskusioonidega" - Taavet Rõivas, Piibel
sinna 8. august 2016 15:52
tuleks saata spetsialist kross. venelastel oleks väga hea meel teda näha.
et siis 8. august 2016 13:58
Taavi ära siis karda nüüd onju, ole peaminister nii heas kui kah halvas ikka. Vai ära ole siis üldse
Selg sirgu ja käi ära ikka. Vai kardad nagu poola presidendil juhtus
klounid? 8. august 2016 14:10
Ega käbi ikka kännust kaugele ei kuku.
Nii kui isa nii ka poeg.
Pildil on nagu kaks klouni, ühel suunurgad juba lõua all
Teisel, nagu alati, mingi imal irve kohe kõrvuni.
14.1o-le 8. august 2016 14:50
no sina oled vist küll ajukääbikust ilueedi,kes määrab kõike välimuse järgi.Usun,et sind nendega kõrvutada oleks teiste solvamine,sest sina rikuks oma inetusega pildi ära.Kui ausus ja õigus on sinuarust klounsus siis igal juhul sina oled äpardunud apsakas ehk siis alaarenenud nii mõistuselt kui ka käitumiselt.Ära halvusta kui midagi ei mõika.
Huvitav, et ESIMESE ASJANA meenutatakse, 8. august 2016 13:12
et kõnelusi tuleb TARGALT pidada. Nähtavasti pole seda seni tehtud... aga palju see hoiatamine aitab, kui pole motiivi/oskust?
Mõistlik 8. august 2016 13:07
... tegu ja jutt. See on väga mõistlik, et NATOga ei hakata rääkima meie seljataga vaid silmast-silma... Oma islamiusuliste impordis oleme ära unustanud, miks me oleme vene inimesega tunduvalt leplikumad. Jah, ta on naaber, aga usk on meil ju suuresti sarnane-kirikutes saame ikka kokku ja teatud sarnasus on ju ka kultuuris, seepärast ongi huvitav kuulda, miks Venemaa laseb tappa ja hävitada omaenda sugulashingi
8. august 2016 12:45
Peitugem parem turvaliselt koduses Põhjamaade-Marokos!
8. august 2016 12:40
Ärge minge jah võetakse veel piiril kinni nagu narkokohvrid.

Jobu 8. august 2016 11:47
Venelastel olevat tehnika uusim saavutus - see skännib julgeolekuaruteludel osalevate inimeste ajudes sisalduvat infot
hallo 8. august 2016 10:51
EU delegatsioon las esinab
/-------/ 8. august 2016 10:42
Putin on kohe kindlasti mures eestisse paigaldatava sõjatehnika pärast !
ahah 8. august 2016 10:54
sm Putinil on üks ja ainuke mure-kuidas võimul püsida. Selle nimel on ta valmis ohverdama mida iganes, ka rahvaste saatused ja inimelud
8. august 2016 11:16
Muidugi on mures, kui neid saab kasutada ründerelvana sõltuvalt laskemoonast, kui laekub vastav laskemoon siis võib kõike juhtuda. Loodame, et enne tõmmatakse USA pahupidi rahva poolt, see annab lootust, et siia sõjategevust ei laiendata.
Putin omab reaalselt ikkagi väga suurt toetust oma otsuste tõttu ja kui ta rahvale kasulikke otsuseid edasi teeb siis tal lastakse edasi võimule jääda. Eelarvamused ei aita praegu kedagi, neist tuleb lahti saada, et suuremat pilti vaadata.
ahah 8. august 2016 11:31
sm Putin oma kompleksides on rahvaste saatusi ja elukvaliteeti väänanud hullemini kui mistahes nõukapealik peale Stalinit. Mistahes potentsiaalne liitlane ja omakandi inimene on talle verivaenlane, kui kompleksides friik tuvastab oma paranoias vähimagi ohu oma positsioonile ja pöördvõrdeliselt, mistahes maailmamastaabis kurjam on talle südamesemu ja liitlane, kui olemas ühised huvid ja positsiooni kindlustamine
Helmel on antud juhul oluline osa ja ilma naljata 8. august 2016 10:38
...NATO sellesuunaline töö on olnud pädev juba aastast 1943 kui selgus,et kolmas raich ei kuulu maailmavaateliselt mitte kuhugi ja kui nähti,et ka kommunistlik blokk ka sinna ei kuulu siis kõik see ülejäänud aeg on kulunud ullikestele selgitamaks kui tähtis on RAHU !!! Igal juhul tuleb antud olukorras usaldada NATO vastavasuunalisi (korraldusi) suuniseid,et ei tekiks olukord millest väljumiseks võib kuluda 50 aastat kui mitte rohkem ?
Pooldan 8. august 2016 10:20
Ikkagi tuleb minna kui kutsutakse ,aga ei maksa endale kasulikke tehinguid kohe peale suruda vaid kuulata kaaluda ja analüüsida mis on põhieesmärk.Targalt talitades võib isegi see käik kasulik olla !
Tere tere vana kere! (Putini huumorikild )
taat 8. august 2016 12:06
kas meie poisikesed yldse möelda oskavad?
ekskomsomol vs ekskommunist 8. august 2016 09:28
Keegi karjus siin tobedusi – Nutt on TRÜ ekskomsomol.
Sunniviisilisi komsomolisid oli nõukaajal sadasid ja tuhandeid, need olid ühed pisikesed käbid, isegi tüütud ja tihti veel salajased nõukogudevastased käbid.
Aga see venelase geenidega Mart Helme, see oli nõukaajal ikka oma kommunisti karjääriredelil hoopis kõrgemale jõudnud kui mingi lihtlabane komsomoli poiss või plika.
Noorkommunist Mart Helme valgustas nõukaajal üliagara ja ustava punapropagandistina aastakümneid seda pimedat ja vene okupatsiooni vihkavat Eestit nende stalinismi-marksismi-leninismi ideedega ja püüdis nii noortele kui ka vanadele seda kommunismip.ska pähe määrida ja ajudesse taguda.
Jah, ja siis sel ilusal nõukaajal ülendati Mart Helme sellise erilise ustava ja üliagara propagandistina töötamise eest kirjastuse Eesti Raamat marksismi-leninismi osakonna üheks juhtivtöötajaks.
Tänapäeval teeb aga see kahe-helme partei - EKRE - koostööd Moskva partei Jedinaja Rossija sõsarpartei Keskerakonnaga, seega siis ka Moskvaga.
EKRE tegelased esinevad tihti ka venemeelses ja Eesti-vaenulikus Tallinna TV-s.
Kogu see ladvik 8. august 2016 09:49
seal Toompeal tegutseb vanade kommunistlike eesmärkide nimel. Vahel mõtlen pingsalt, mis paneb tavaeestlase kommunistide järele jooksma? Tegelikult, mõelge! Milline erakondadest on eestrlasele kasulik? Üks ajab ühte pada, teine teist, koos ajavad aga oma rida. Rahvale mängitakse aga pikka teatrietendust. On ju probleeme, mis oleksid lahendatavad? Aga milline erakond on tulnud lahendustega lagedale? Ärge ajage segamini lubadustega.
küll nüüd laimaks 8. august 2016 09:53
TTV on tunduvalt rahvuslikum kui ETV
ETV muutub järjest kanal 2 ja TV3 sarnaseks oma tobedate võõrfilmide näitamise pärast, Hollywood on muutunud täiesti debiilseks
TTV aga näeb selliseid häid saateid nagu Peeter Võsa Saaga, lõõtspillide võistumängimist ja vaba mõtte klubi, loomulikult on see valitseva kliki vastane kuid see valitsev klikk pole mitte Eesti, ütleks et väga selgelt eestivastane on hoopis reformierakond
IRW 8. august 2016 10:03
kommunist vaeb kommunisti...ja süüdlane on maksulammas,kes teeb valimistel määä.
Roobert 8. august 2016 12:08
vähemalt ta ei käskinud yliöpilastele koeri kallale ajada
maxs 8. august 2016 09:27
Venemaale teeb muret et ei saa teha seda mis nad tegid enne teist ilmasõda,sellest ka hämarkutse.
mart 8. august 2016 09:03
Loodetavasti on kohtingule kutsutud ka Malaisia Airlainesi lennukitäie süütute ohvrite lähedased, kümned tuhanded süütute noorte meeste lähedased Ukraina tapatalgudelt.

BALTI POLIITILISTE PROSTITUUTIDEGA - MARIONETTVALITSEJATEGA ÜHISE LAUA TAHA! 8. august 2016 08:58
Kummaline kutse Venemaa poolt USA-Iisraeli marionettriikidele Eestile, Lätile, Leedule, Soome ja Rootsi on tibake iseseisvama staatusega riigid. Ükski kutsutud riikidest ei evi vähimatki kaalu ja iseseisva riigi staatust. Milleks sääraste prügikaladega kohtumisele aega, raha ja tähelepanu kulutada. Eesti on klähvinud uutele peremeestele (USA-Iisraeli-EU plutokraatidele-oligarhidele-sorostele) suurte liialdustega pugemiseks 24/7 Venemaa suunas juba 25 aastat järjest ja samal ajal kandikul ilma tingimusteta 5,2% oma territooriumist põlisrahvaste asualasid pakkunud ilma ühtki kokkulepet sellel territooriumil elanud või elavate põlisrahvaste kogukondade säilitamiseks või reanimeerimiseks vastu taotlemata. Sellise, oma uute peremeeste arulageda klähvitskoeraga pole ju võimalik mitte mingisugust väärikat dialoogi arendada. Kes küll Venemaa administraatoritest säärasele jaburale mõttele tuli, ilma igasuguse poliitilise kaalu ja väärikuseta Balti riikide marionettvalitsejaid Moskvasse kutsuda. Okse tuleb peale sääraste ennast suvalistele okupantidele (sedapuhku USA-Iisraeli-EU plutokraatidele-sorostele) müüvate marionettpoliitikutega ühise laua taha istumise mõtte peale. Venemaa diplomaatide jaoks on see tervistkahjustav töö!
5.kolonn 8. august 2016 08:57
Keskerakond jookseks ummisjalu Putja kaissu nagu sotsid 1940. aastal Stalini rüppe.
8. august 2016 09:04
EKRE täpselt samuti!
Andree 8. august 2016 08:38
Mart Nutt on nii paks ja rasvane,et tema ajutegevus on peatunud 4-5 a tagasi. Nii uduste arvamuste puhul ei kölba enam inimöiguste tööd tegema, Ainult muuseumi eksponaadiks.
Andreile 8. august 2016 08:59
Kui keegi on siin rasvane ja lotendav, siis on see vana kommunistist mõisaparun Mart Helme, kelle ajud töötavad ainult EV hävitamise suunas.
Mart Nutt on võrreldes Helmega noor, suur, tugev ja musklis mees.
EV 8. august 2016 09:22
ei rajatud ainult sinusuguste heaolu tagamiseks, ka rahvas on oma osa väärt!
08.59-le 8. august 2016 09:36
mine kiiresti erakorralisele arsti vastuvõtule,sul mõistusega väga midagi korrast ära.Kala hakkab mädanema peast,sinusugustel on hoopis teine foorum,kus sõna võtta.
8. august 2016 08:59
Oled sel juhul ka ise paks ja rasvane, sest su aju ei paista samuti tegutsevat.
tõrvikujooksa saatus 8. august 2016 08:26
teenida ustavalt puutja propagandatorusi
hilja 8. august 2016 08:41
seltsimees, seesugune pehme aju lollus ei lähe enam peale , puutjakesest hullem on ELi saatanlik maffia koos moslemitega
tõrvikurongkäik oli vägev, järgmine kord läheme koos perega ka
ahah 8. august 2016 10:49
tõrvikurongkäik oli vägev ainult läbi puutja propagandaprisma ja teiste kohalekutsutud Zurhoffide jm vaenulike asjapulkade suu läbi. Mis kutsesse puutub, siis Euroopa Liidus peaks julgeolekuküsimusi otsustama ühiselt ja kõige kõrgemal tasemel. Et siis liikmesriikide delekatsioonide asemel võiks esindada EU delegatsioon esindada kõiki,eraldi kutsutud, riike
pildil 8. august 2016 08:17
Helmed aga d.biilset juttu lõksust räägib TRÜ eks-komsomolkus Nutt!
Pealkirjast 8. august 2016 08:31
küll aru ei saa,kes keda külla kutsub.Kas Venemaa Eestit vöi vastupidi.Aga loomulikult tuleb minna,muidu soiutakse körgemal tasemel,et venelased on kohe meile kallale tulemas,et aga nato vägesid meile nuumale tuua.Need aga ei heiduta kedagi meist eemale,pigem vastupidi.Oma sisemist julgeolekut peab tugevdama,nato on nato,nad on ainult södimise peal väljas.
Tõesti! pildil on Helmed aga d.biilset juttu lõksust räägib TRÜ eks-komsomolkus ja hilisem nlkp-lane Nutt! 8. august 2016 09:11
Nad on 25 aastat järjest nn Vene kaardi - hirmutamise Vene ohu aegunud versioonidega kõige räigema julgeolekupopulismi truu ratsu seljas kõiki valimisi ja referendumeid võitnud! Nii nagu vanu hobuseid ümber ei õpeta, ei ole ka julgeolekupopulistidest poliitilisi prostituute võimalik ausateks inimesteks ümberkoolitada!
to Tõesti! pildil on Helmed 8. august 2016 11:29
Janukovits ei hirmutanud üldse oma rahvast, ütles et Puutin on vend ja ühineme Tolli Liiduga. Sai veel 3 miljardit dollarit selle eest. Nüüdseks on tapetud tuhandeid ukrainlasi.
Vene oht võib aeguda ainult koos Puutiniga. Vatid seda muidugi ei usu.
1 arvaja 8. august 2016 08:03
Kui Kreml tahab meiega suhelda, siis meil on Euroopa Liidu NATO esindus ja see lähebki.
Pole meil tarvis seal ühekaupa tilbendada. Või las Soomlased lähevad ja uurivad milles teema, nemad kohtusid Puutjaga ja leppisid midagi kokku. Enne kui Baltikumile esitati kutse, oleks võinud hea tahte märgiks transponderid sisse lülitada.
Saksamaale kutse esitamisest pole ma midagi kuulnud.
mhm 8. august 2016 08:33
Eesti on juba omariiklusest täielikult loobunud, aga Soome on jätkuvalt iseseisev ja võib ka iseseisvalt naaberriigiga suhelda, seda me teame isegi. Juba enne Brexitit käisid Britid Venemaaga suhteid silumas.
101 8. august 2016 07:57
lammast istub seal mingis riigikogus ja ainult arvavad
Ja ülejäänud 8. august 2016 09:42
1,2 miljonit, koos sinuga, määgivad nende sajaühe nootide järgi.
oh taevake 8. august 2016 07:52
Paarikene puhkuselt tagasi ja kohe näppe loopimas.Taevake,hirm tuleb peale,kui see mees saaks presidendiks ja meid esindaks mujal maailmas.Kahju,et näputäis sellistega kaasa lähevad.
Roobert 8. august 2016 07:57
sul on hirm et pagulasi ei tooda?
8. august 2016 08:43
Roobert võiks enne kaineks magada, siis sarviliste pildujate ringi selgeks teha ja selle tegeliku tähenduse. Täpselt tean, kuidas seda noorte silmis on ümber programmeeritud kõrgkoolis õppejõu poolt väitega, et see on võidu märk, aga märkimata jäeti, et satanistide võidu märk. Inimestele tähendab see hävingut. Plaksutage nüüd!
tuleta meelde 8. august 2016 09:36
kui paljud sellist märki teevad, see on lihtsalt V märk mis tähendab victory
ehtne saatana märk mida teevad eriti tähtsad keda miskipärast nimetatakse eliidiks käib nii, et tõstetakse üles väike sõrm ja nimetissõrm, teised on peopesas
kuda sa palgaline siis seda ei tea?
8. august 2016 10:20
Kes sulle seda ütles, kus? Tuleta meelde!
8. august 2016 10:52
aga sa vaata ise seda märki!

8. august 2016 07:41
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Tallina TV ja Sputnik toetavad selliseid "parempoolseid" 8. august 2016 07:48
Vaadake ja jatke tegelased meelde..
nn 8. august 2016 07:54
Just,sealt see suur loll propaganda ju tulebki.Eks keskid ekrega loodavadki harimatute peale,et saaksid kedagi seljataha.Päris hullud ja kui palju sellele tv-le raha kulutatakse,kindlasti vöiks lasteaia ehitada
nn-le 8. august 2016 09:38
paistab küll,et ise oled harimatu,et niisugust ila lõksutad.
to helmed on nõmetised ja vana kilter 8. august 2016 07:39
peksavad ikka täiega segast, mingit kontekstivälist juttu. Üks pole aru saanud millest artikkel kõneleb ja teine ei tea ajaloost tuhkagi.
BREAKING : Report finds very easy to buy weapons in EU 8. august 2016 07:27
kust terroristid relvi saavad osta.
helemd on nõmetised 8. august 2016 06:46
gapäevaselt ei joo aga endale on mõjunud see seadus nii, et olen pigem pärast seda harjunud ostma tavapärasest palju rohkem alkoholi. Enne ostsin veini pudelikaupa, nüüd pigem kast valget, kast punast. Õlut-siidrit samuti vaid kastiga.
Kange alkoholi riiulid on samuti kõvasti täienenud, igal suvalisel ajahetkel on olemas nii korralikku viina (pigem mitu pudelit), rummi, tequilat, gini + igasuguseid põnevaid napse. Siis ei ole vähemalt seda jama, et kui külalised tulevad või kui ootamatu pidu või lihtsalt kodus tahaks ise üht ägedat napsu – siis ei oleks midagi otsas ja pigem olgu kõike varuga.
Mis karsklastesse puutub, siis ei ole otseselt midagi nende vastu aga siiani pole lihtsalt ühtegi normaalset kohanud. Enamasti on mingi pulk liiga sügaval tagumikus ja negatiivsed, tüütud moraalitsejad. Ära joo kui ei taha aga ole vaid ja ära räägi sel teemal, mitte kedagi ei huvita, et sa ei joo või mis põhjusel sa ei joo. Mina nt ei joo tomatimahla, üpris häiriv võiks olla kui ma käiksin ja kaagutaksin muudkui sel teemal, et mina ei joo ja kuidas ja miks teised joovad.
naivitar 8. august 2016 07:20
Kui sa ei joo tomatimahla, siis pea suu ja ära üritagi sellest ajalehe kaudu teistele teatada. Kedagi ei huvita kui sa siin kaagutad , et mida sa ei joo ja millal ei joo !
06.46-le 8. august 2016 09:43
no nüüd oled ikka see nõmedik sina ise.Sinul pole sellist haridust ja maailmavaateid kui Helmel.Ära peksa segast,kui asjadest ei jaga.Mine ravile ja siis vii ennast asjadega kurssi,et aru saaks mis toimub.
nagu 8. august 2016 06:43
Venemaad huvitaks mingi riik nimega Eesti....
Tobu... 8. august 2016 07:43
Kuule mine tagasi kooli ja õpi ajalugu selgeks, ehk siis saad aru miks "mingi riik nimega eesti" on venemaa jaoks tähtis.
Aarne 8. august 2016 07:50
Ja kuidas veel,nimelt on eesti geograafiliselt heas kohas ,sellepärast venemaa otsibki põhjusi et eestit oma mõju alla saada.
mingi daame 8. august 2016 08:19
eesti ongi vene mõjusfääris ja prüsselil pole siin mingit ärihuvi.
Aarne on õigel teel 8. august 2016 08:43
Vastupidi, Läänt näiteks ei huvita Eesti geopoliitiline asukoht mitte raasugi.. Nad võtsid meid oma seltskonda lausa vastumeelselt. Aga kuna tegemist on EL'i kui väga demokraatliku moodustisega, siis ei sobinud Läänel ka meie palavavale ja üldrahvalikule palvele eitavalt vastata..
8. august 2016 08:51
Suur saladus on see, et NATO poolt Venemaa vallutamisele järgneks samuti EL ja Venemaa ühendamine uue maailmakorra nime all. Venemaast ei pääse sa nii ega teisiti! Praegu on ainult üleminekuaeg, mille vältel "terroristid" teie meelsust kujundavad.
8. august 2016 10:54
EL ei ole täna enam see, mis see oli varem! Selle pisiasja sa unustasid väga mugavalt.
Helmele 8. august 2016 10:06
Mart Helme on pidevalt hakanud venemaale sobivaid ettepanekuid tegema - konservatiiv võiks just mäletada rohkem ajalugu. Hetkel hoiatavad teised hoopis, et olge ettevaatlikud.
ätt. 8. august 2016 06:37
Ei tasu minna sest võidakse teha nagu ristirüütlid kunagi Paides Eesti kuningatega.
vana kilter 8. august 2016 07:23
need ei olnud üldseltki ristitoojad vaid iivanid idast. Mõtle ikka oma peaga ,kes tõid kultuuri, tööharjumusi , sõnakuulekust ja keda selle eest peaks ka täna tänama.
Lobo 8. august 2016 12:12
Kilter,kubjas,aidamees,need on põrgus kõige ees.
just 8. august 2016 07:33
tuleb teha nagu jaanalind, pista pea kuskile tahapoole ja ohtu netu, Iseenesest on mitteminek järjekordne puutja propaganda võit, kes saab näidata oma naabreid veidrike ja friikidena, kes isegi naabritele külla ei julge minna. Hale lugu