Eesti uudised

Perenaist ootav koer varastati tänavalt (7)

Siim Randla, 8. august 2016 04:00
Kolm naist viisid koera minema.Foto: Facebook
Võib-olla nad vaatasid, et see on tõukutsikas ja otsustasid raha teenida, ütleb tallinlanna temalt poeskäigu ajal tänavalt varastanud inimeste kohta, kelle jälgi ta ajas. Päev hiljem sai ta koera kätte.

Triin läks laupäeval poodi ja jättis koerakutsika Reimo Tallinnas postimaja ja Nordic Hotelli vahele puu külge ootama. Kui ta tuli 20 minuti pärast tagasi, oli Reimo kadunud. "Jooksin ringi ja otsisin teda, siis pöördusin postimaja turvameeskonna poole, kes tulid mulle kohe appi ja aitasid kaamerate abiga juhtunu tuvastada. Kolm naist – üks blond naine, kes oli umbes 40–50aastane, ja kaks teismelist pikkade pruunide juustega tüdrukut sõbrustasid koeraga, seejärel rääkisid paarikesega seal vahetus läheduses ja võtsid lõpuks koera kaasa," räägib Triin.

Ta helistas politseisse ja tegi avalduse. "Väga kurb lugu! Ma tõesti loodan, et Reimo jõuab koju tagasi."

Eile päeval õnnetus Triinul koer Majaka tänava kandis vihje peale üles leida. Ta leidis kahtlusalused garaažide vahelt. "Hakkasin koera juba eemalt tagasi nõudma. Ta sai aru, et mina tulen ja hakkas rabelema. Nad lasid ta rihma otsast lahti ja lahkusid," meenutab Triin.