Foto: AFP, Reuters/Scanpix
Toimetas Geidi Raud 7. august 2016 21:28
Istanbulis kogunevad pühapäeval sajad tuhanded inimesed, et avaldada meelt Türgi presidendi Recep Tayyip Erdoğani ja demokraatia toetuseks ning taunida juulis toimunud riigipöördekatset.

Meeleavaldusest "Demokraatia ja märtrid" võtavad Yenikapi väljakul osa ka president Erdoğan, peaminister Binali Yıldırım ja opositsiooniliidrid, vahendab BBC.

Foto: AFP, Reuters/Scanpix

Meeleavaldus algas Türgi hümniga ja sellele järgnes ühine koraanilugemine.

Samal teemal

Kommentaarid  (21)

Miks kaugelt uurida? 8. august 2016 07:22
Võtame kasvõi oma Eesti. Joosti ju tormi Ansipi "viie rikkama hulka". Nüüd ei saada lahti reffidest koos Rõivasega. Siimu presidendi kampaania on vaid teater rahvale. Tegelikult on oravatel auasi panna oma vaimne isa kohale, mis kindlustab talle karjääri kõrgeima koha ja hiljem tasuta ülalpidamise elu lõpuni. Ja mis e-valimistesse puutub, ärge jahuge, et te hääletate valimisjaoskondades, paberil. Ükski teine riik ei aktsepteeri e-valimisi, ainult Eesti. Ja ikka läheb rahvas manipulatsiooni ohvriks. On see siis Türgi, Eesti või USA, igal pool lüüakse rahvas poliitikaga uimaseks. Öelge üks poliitik maailmas, kes ei valeta? Ja veel: Kõige raskem ja ravimatum sõltuvushaigus on nn. "suurusehullustus". Seda aga ei tunnista ükski seda haigust põdev inimene. Edasi mõelge loogikaga, oma ajusid kasutades.
Juhan 8. august 2016 00:34
Jube rahutud inimesed ikka. Selliseid tuuakse vabatahtlikult eestisse
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS