Laadin videot...
2
fotot

Ka eelmisel aastal Weekend festivalil üles astunud Netsky ning Eestit mitmel korral külastnud Belgia DJ esines tänavu pealaval. Suurim erinevus kahe aasta vahel oli tema sõnul ilm. “Enne oli päike väljas, eelmine aasta oli üsna vihmane, ma mäletan, või polnud?” meenutab mees. 

“Minu jaoks suur erinevus igatahes see,et ma mängisin pealaval, eelmisel aastal mängisin telgis. See on imeline, sa näed seal palju rohkem rahvast ja sa näed rahva energiat palju paremini,” kirjeldas muusik oma emotsioone pärast esinemist.

Varasemalt on Netsky öelnud, et eestlaste energia on midagi enne olematut ja energia on tema jaoks alati tähtis. Ka tänane energia oli tema sõnul imeline. “Isegi parem, kui eelmisel aastal, kuigi ma arvasin, et eelmist aastat on raske ületada, kuna see oli parim energia, mida ma olen Eestis näinud. Aga see oli isegi parem, väga-väga hea!” oli mees hämmingus.

Kui kaua võttis mees mõtlemisaega, enne kui nõustus taas Weekendil üles astuma, kuidas on publik vastuvõtnud tema viimase albumi ja mis on kõige tahetum lugu eestlaste seas, vaata juba videost!

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis