Sakslane võitis eurojackpotiga ligi 85 miljonit. (Alar Truu)

Saksamaal käis neljapäeval võitu vormistamas Hesseni liidumaal elav mees, kellest sai üle öö multimiljonär, vahendab telekanal N24. Teatavasti sai ta 29. juulil Helsingis toimunud loosimisel, Eestiski mängitava arvloterii Eurojackpoti peavõidu 84 777 435.80 eurot.

Tegemist on kõigi aegade suurima lotovõiduga Saksamaal. Mees ostis lotopileteid 20 euro eest. Piletid olid autos ning need vaatas ta üle alles esmaspäeva õhtul.

Kolm päeva hiljem ulatas ta lotopiletid Hesseni lotokeskuse töötajale ja palus need üle kontrollida. Teate, et on tõepoolest saanud peavõidu, võttis mees vastu rahulikult.

Ta ütles, et kavatseb nüüd lubada endale pudeli väga head veini ning koos naisega võitu tähistada.

Jaga artiklit

16 kommentaari

T
tõenäosusteooria  /   12:34, 6. aug 2016
Jääb mulje,et euroloto on nii paika pandud,et suurvõidud mitte mingil juhul ei tuleks väikeriikidesse.Välistada seda ei saa,kuna esiteks kaasatakse loteriide arendusse matemaatikuid ja võidusummade drastiline erinevus maade kaupa ei jäta ausa loterii muljet.
T
Tegemist on hasartmänguga,  /   12:18, 6. aug 2016
Kodanikud,käituge vastutustundlikult!-lõik reklaamist.
Meil peab väga vastutustundlik olema,nagu eesti lotogi,iga nädal saame üksikasjalikult teada kui palju Eesti loto pileteid müüs,palju võite oli...
Tuttav mängib bingo lotot u 20-aastat ja isegi nurkadega ei võida???Ehk siis polegi võimalik võita kui oled liiga vastutustundlik ja ostad a i n u l t tühje pileteid?

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis