Laadin videot...
4
fotot

Kristjan Hirmo ja Kert Klaus, kes samuti Weekend festivalil üles astusid tõdesid, et tänavu on publik muutunud teadlikumaks. “Kui eelmisel aastal tuli Weekend festivali piiluma selline inimene, kes ei ole kunagi elus elektroonilise tantsumuusikaga kokku puutunud, siis sellel aastal tuli festivalile inimene, kes siin juba korra käinud ehk siis saanud natukene nuusutada,” tõdeb Hirmo.  

“EDM (elektrooniline tantsumuusika - toim.) ei ole mingi hirmus loom, et see ei hammusta. Tegelikult  täiskasvanud inimesel tasub siia tulla, vaadata neid lavasid, nautida produktsiooni, kuulata seda muusikat ja see on nagu Disneyland,” lisab mees.

(Markus Mikk)

See, et sellistel suurtel üritustel viperusi juhtub on vältimatu ja sinna pole midagi parata. “Ultra music festival, mis toimus alles mõni nädal tagasi Horvaatias, seal jäeti näiteks jäeti ära esimene päev ja põhjus oli halb ilm,” räägib Klaus, et peamine on ikkagi külastajate turvalisus ja sellised asjad on tavalised. 

“Selles ei ole midagi eriskummalist ja nagu ise kuulete, Avicii on peal, kõik toimib,” sõnas Klaus.

Kert Klausi ja Kristjan Hirmo emotsiooni üritusest vaata juba videost!

Jaga artiklit

5 kommentaari

E
ere  /   16:57, 5. aug 2016
ah, et "nuusutatakse" seal ja juba teist aastat!
K
kisakõri  /   16:43, 5. aug 2016
See ju pesuehtne kesikute lõikuspidu , milleks on juba aastaid ette valmistatud.Ikka selleks , et mida essum seda uhkem.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis