Eesti uudised

Politsei viis Weekendilt kainerisse seitse inimest (4)

Toimetas Piret Pappel, 5. august 2016 11:44
Weekendi esimene päevFoto: Markus Mikk
Politsei toimetas Weekendi esimesel päeval jaoskonda 42 inimest, kellest 29 olid alaealised. Alkoholiga liialdamise tõttu viidi kaineks saama seitse inimest.Pärnu politseijaoskonna juhi Andres Sinimeri sõnul on politseile omajagu tööd olnud alkoholi tarvitanud alaealistega. „Meie eesmärk on välja selgitada, kust alaealised on alkoholi saanud. Alaealistele alkoholi müümine ja vahendamine on keelatud. Täna tõhustame oluliselt järelevalvet festivalialal ja linnas töötavate kauplejate tegevusele. Kui oleme tuvastanud ettevõtte või inimese, kes on alkoholi alaealistele vahendanud, suhtume sellesse rikkumisesse täie tõsidusega,“ ütles ta. Sinimeri sõnul möödus esimene päev kõigele vaatamata rahulikult ja töiselt. Tõsisemaid vahejuhtumeid aset ei leidnud.
Politsei Weekendi sissepääsu turvamasFoto: Markus Mikk


„Probleemid festivalialale ja telklasse pääsemisel tekitasid ajutiselt seisaku, kuid politsei oli kohapeal ja kõik möödus siiski rahulikult. Soovitame inimestel varuda linnas liikumisel kannatust ja olla valmis seisakuteks nii liikluses kui ka peopaika pääsemisel. Lisaks sellele palume kõigil külastajatel pidada silmas üldist heakorda ja käituda kohalike elanike heaolu arvestavalt,“ ütles Sinimeri.

Politsei poolt vaadates on probleeme ilmnenud ajutise liikluskorralduse eiramisega. Parkimis- ja peatumiskeeldude rikkujad peavad arvestama sellega, et nende sõiduk teisaldatakse. Lisaks sellele suhtub politsei äärmise tõsidusega muudesse liiklusrikkumistesse

Weekendi esimene päevFoto: Markus Mikk


Lääne prefektuur jagab kogu festivali aja turvalisuse ja politseitööga seotud infot Facebookis ja Instagramis. Kõik Weekendiga seotud politseitöö-postitused on märgistatud teemaviitega #politseiweekendil2016. Lisaks sellele on loodud eraldi Facebooki-üritus kaotatud ja leitud asjade tagastamiseks, millega on juba liitunud üle 2000 inimese.

Samal teemal

05.08.2016
ÕHTULEHE VIDEO | Miks Weekendi algus päriselt venis?
05.08.2016
VÄLIMÄÄRAJA | 7 peolooma, keda võid Weekend Festivalil kohata! Kas tunned ennast ära?
05.08.2016
ÕHTULEHE VIDEO | Hirmo Weekendist: see on nagu Disneyland

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee