Eesti uudised

Rahva Raamatu reklaamleht pakub sündsusetu alatooniga koolitarbeid (1)

Marge Sillaots, 5. august 2016 04:00
Rahva Raamatu reklaamleht pakub sündsusetu alatooniga koolitarbeid.
Rahva Raamatu koolitoodete reklaamleht paneb kukalt sügama. Koolijütsidele soovitatakse ingliskeelsete ja kohati vulgaarsete väljenditega koolitarbeid.

"Rahva Raamat pakub lastele pinalit Pen Orgy, 8.20 € ja kooli klaasialust Nice Ass, 3.50 € + Cats don’t give a fuck tass," kirjutab sotsiaalvõrgustikus Twitter toodete üle imestust avaldanud saatejuht Imre Kaas.

Ehk lihtsustatult: pinal kutsub üles orgiale, kassid ükskõiksusele ja klaasi jaoks mõeldud alus sedastab, et kena kann (ingliskeelset sõna "ass" võib tõlkida nii "eesel" kui ka "tagumik" – M. S.)

Rahva Raamatu turundusjuht Ann Virkus kinnitab, et kliendipakkumisi ei panda kokku juhuslikult ja see pole apsakas.

"Lähtume siin nii konkreetsete toodete läbimüüginumbritest kui ka huvist nende vastu: meie poodide müüjad on sellega hästi kursis. See kehtib sada protsenti ka nende konkreetse kolme toote kohta: nende kõigi müüginumbrid on seni olnud väga head," kirjutab Virkus vastuses.

"Mis puutub toodetele kirjutatud sõnumitesse, siis ennekõike annavad need lasteaia- ja noorema kooliea laste vanematele hea võimaluse arutada järeltulijatega inglise keele rikkuse ja sõnade sageli erinevate tähenduste ja tõlgendusvõimaluste üle. Iga haritud inimene teab, et eriti inglise keeles on see mänguruum suur," lisab Virkus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee