Eesti uudised

Avamise algusest saadik lagunev Vabadussõja võidusammas läks kiirustamise nahka

Agnes Saik, 5. august 2016 04:00

9 KOMMENTAARI

n
Nurisünnitis/ 7. august 2016 11:47
keset küla, algusest peale. " Autor-autor-autor!" kestev aplaus loojatele meeleheaks. Aga mis parandustesse puutub siis kaubanduses on Mc Cayveri teipi saadaval igas laiuses. Selle õnnetu E tähe saab Makro vahuga tagasi kleepida. Riigisad: "loll kolp annab karkudele kõvasti tööd"
n
no / 7. august 2016 11:06
ununenud on valitsuses see milline vastuseis oli rahvapoolt ju algselt sellele sambale,mis lubage oelda et on taielik monstrum,aga keegi ei kuulanud,nuud kulud mis pidevalt tehakse selle hooldamiseks ja jarjest vanemaks saab ,kulud kasvavad.Varsti oleks voinud kullast teha selle samba.Rikkad riigid motlevad millest midagi teha,aga meil ainult tehakse, nagu ullikesed,midagi ette ei nae.
i
iseseisvuse/ 5. august 2016 14:38
asemel on FREEDOM + välisväed - oma raha
v
Vanasõna/ 5. august 2016 10:14
Ma ei ole nii rikas, et osta odavat kaupa! (inglaste vanasõna)
Kui palju see elektrifitseeritud klaasatraktsioon on juba remondiraha neelanud ja kui palju eid kulusid veel ees on? Sellerahaga saanuks juba kas või Itaaia kuulsast carrara marmorist samba püstitada. Kodumaisest dolomiidist või graniidist rääkimata. Ning sinna otsa mingi pronksskulptuuri.
v
veteran/ 5. august 2016 09:07
See monstrum on sajandi häbiplekk eestimaale- enam rohkem pole võimalik mõnitada rahva verevalamise ja kannatuste üle. See samba autor peaks võllas kõlkuma, miks pagana pärast maksab vaesrahvas nüüd pikki aastaid selle Aaviksoo kusetulba lõputu remondi eest- lammutada oleks igati mõistlik.
ä
ära tee vihast kõnet/ 5. august 2016 11:53
armas Aaviksoo,veel kallim Ansip ja na kristlik Põder on teinud parima,et näidata pärismaiustest raipenahkadele nende kohad kätte.
See pole monstrum
See veart sammas põlistab Landesvehri ja Ordu meeste kangelasteod maarahva vastu , neetud paganate vastu.
h
Hm/ 5. august 2016 08:50
Ütleme nüüd ilusasti kõike oskavale spetsialistile seltsimees Aaviksoole aitäh.
t
to hm/ 5. august 2016 10:19
Minu nooruses ilmus huumori ning satiiri ajakiri Pikker. Ja seal osati vahel päris kenasti igasuguseid nõmedusi tögada. Seal anti üksvahe regulaarselt mitmesugustele silma paistnud direktoritele või juhatajatele välja Pikri eriauhinda. Selle nimi oli "Tuntud eesti isemõtleja Jaan Tatika suur papist kuldauraha". Pikker kuulutas selle küll välja, kuid minu teada välja võtma ei läinud seda mitte keegi.
j
John/ 5. august 2016 06:56
See sammas sümboliseerib Eesti vabadust! Täpselt nii habras, ajutine ja ebakvaliteetne kui on see saamas, on ka Eesti iseseisvus!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee