Eesti uudised

Eesti president, peaminister ja siseminister on luksusautoomanike ürituse aukülalised (13)

Toimetas Piret Pappel, 4. august 2016 19:03
Lamborghini Centenario. Pilt on illustreerivFoto: DENIS BALIBOUSE
Järgmisel nädalal koguneb eri riikidest üle 40 luksusautode omaniku Tallinna ja Pärnusse superautode kokkutulekule. Honour Club Estonia nimelise ürituse korraldaja on reformierakondlane Sten Pentus ning 2500 eurot maksva pääsme omanikele lubatakse kohtumist Eesti presidendi ja peaministriga ning meelelahutuslikku osa koos siseministriga, vahendas ERRi uudisportaal.

"Mul ei ole otseselt selles ürituses mingit rolli. Küll aga on selle ürituse korraldajad avaldanud soovi, et need väliskülalised, kes selle ürituse raames Eestisse tulevad, tuleksid Stenbocki majja ekskursioonile. Loomulikult ei võta Stenbocki maja ega peaminister selle eest mingit raha. Ma arvan, et Eesti valitsuse tutvustamine, Eesti poliitika tutvustamine, Eesti edulugude tutvustamine, kõik see on igal juhul positiivne," kommenteeris peaminister.

Superautode ürituse peakorraldajaks on reformierakondlane, riigikogu liikme Keit Pentus-Rosimannuse vend Sten Pentus, kes ütleb, et ministreid oli üritusele saada raske. Pentuse sõnul on ministrite rolliks sellel üritusel Eesti tutvustamine väliskülalistele ja siseministri korraldatav viktoriin ei ole lihtsalt meelelahutus.