KARMID VÕTTED: Kolm varem karistatud meest peksid oma ohvreid, seejärel sidusid neile nöörid külge ja lohistasid neid auto järel. Fotolavastus.Foto: Tiina Kõrtsini
Kristiina Tilk 4. august 2016 04:00
Kohus mõistis ohvreid köiega auto taga lohistanud kurjategijatele karistuse.

Kohus mõistis ohvreid köiega auto taga lohistanud kurjategijatele karistuse.

Grupp mehi peksis võikal moel mitu korda kaht neile tuttavat meest, appi võeti nii rusikad, jalad kui ka veljevõti. Ühte ohvritest lohistati auto taga ümber kaela seotud nööriga. Teist meest ootas sama saatus, kuid temal seoti kinni jalad. Ohvrid said mitu luumurdu, kehad olid muljutud.

2014. juunis sõitsid viis omavahel tuttavat meest Tõstamaa vallas ühele neist kuuluva autoga ringi. Ühel hetkel hakkasid kolm meest peksma kahte nendega koos olnud meest. Mehi peksti mitu korda pea- ja kehapiirkonda – seda nii rusikate, jalgade kui ka veljevõtmega.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (62)

§ 6. august 2016 10:45
Alati kui kusagil midagi juhtub, hakatakse seda piirkonda hukka mõistma, et teadagi...seal ju kõik matsid ja pätid. Nimetage parem üks konkreetne linn või küla, kus mitte kunagi mitte keegi pole mõnd pättust korda saatnud. Igal pool elavad nii korralikud inimesed kui ka potentsiaalsed kurikaelad.
Ka teiste korralike kodanike laimamine ja halvustamine on kuritegu, nii et solgid ise oma kommentaariga enda ja oma elukoha maine ära.
Matu 4. august 2016 19:55
Mis peamine, karistused on ikka naeruväärsed võrreldes kordasaadetuga. Need olid ju inimkehad mille peal sadistid oma vääraklust välja elasid. Kohutav kui haledad on meie seadused. Moosivargale on ette nähtud karmimad karistused potentsiaalsetele mõrtsukatele.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS