Krimi

Laupäeval kolme hukkunuga liiklusõnnetuse põhjustanud mees võeti vahi alla (9)

Toimetas Piret Pappel, 2. august 2016 10:29
ÕnnetuspaikFoto: Tiina Kõrtsini
Täna, 2. augustil võeti Viru ringkonnaprokuratuuri taotlusel vahi alla 30. juulil Tallinna-Narva maantee 125. kilomeetril liiklusõnnetuse põhjustanud autojuht. Esialgsetel andmetel kaotas 27-aastane mees tanklast välja sõites ja parempööret sooritades oma sõiduauto BMW üle kontrolli ning libises auto tagaosaga vastassuunavööndisse. Narvast Tallinna suunas liikunud liinibussi roolis olnud 40-aastasel naisel ei õnnestunud paraku kokkupõrget vältida. Liiklusõnnetuse tagajärjel hukkusid BMW-s kaasreisijatena viibinud 20-aastane naine ja 21-aastane mees. Sündmuskohalt toimetati haiglasse 27-aastane BMW roolis olnud mees ja kaasreisijana autos viibinud 21-aastane naine.

Järgmise päeva varahommikul suri sündmuskohalt raskete kehavigastustega haiglasse toimetatud 21-aastane naine, kes oli sõiduautos kaasreisija.
Liinibussis reisijana olnud 52-aastane naine sai kergemaid vigastusi ja kiirabi andis talle kohapeal esmaabi.

ÕnnetuspaikFoto: Tiina Kõrtsini

Viru Ringkonnaprokuratuuri abiprokuröri Maarja Taltsi sõnul oli isik varasemalt korduvalt nii kriminaal- kui ka väärteokorras karistatud, viimati karistati isikut väärteokorras selle aasta juulikuus mootorsõidukijuhi poolt liiklusnõuete rikkumise eest, millega tekitati liiklusoht. "Sellest võib järeldada, et isikule on omane liiklusohtlik käitumine, " lisas Maarja Talts.

Sündmuse täpsemad asjaolud selguvad kriminaalmenetluse käigus, mida viib läbi Ida prefektuur ja juhib Viru ringkonnaprokuratuur.

Samal teemal

02.07.2016
"Nemadki hukkusid koos nagu Romeo ja Julia"
01.07.2016
GALERII | Kolme inimese elu nõudnud avariipaigal mälestatakse hukkunuid
01.07.2016
Märg tee, bemm ja uljaspea roolis – kolm noort hukkunut
31.06.2016
Ida-Virumaal kolme inimese surmaga lõppenud õnnetuses osalenud BMW juht põgenes haiglast

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee