Foto: Mattias Tammet
Mattias Tammet 1. august 2016 17:18
Täna harjutasid Piibe maantee Jägala-Käravete lõigul maandumist ja õhkutõusu USA ründelennukid A-10. 

Sarnast harjutust viidi samal maanteelõigul läbi ka juunikuus. Teelõik, millel lennukid ükshaaval maandusid ja õhku tõusid, ehitati nõukogude ajal spetsiaalselt tagavaralennuväljaks. Piloodid pidid võõrale ja suhteliselt kitsale "lennuväljale" maanduma ilma elektrooniliste abivahenditeta, ainult silma järgi. Täiesti ettevalmistuseta maanteelõik siiski ei pääsenud: enne harjutust eemaldati tee äärest liiklusmärgid. Mõistagi oli harjutuse ajaks ka liiklus ümber suunatud, ent seekord lubati tsiviilisikud harjutust maantee kõrvale vaatama. 

Samal teemal

Kommentaarid  (30)

mees 5. august 2016 14:51
imegu kotte need krdi usa sõdurid. Need on saadetud eesti vaid nuhkima juutide poolt ja ei muud midagi. Kui sõjaks läheb siis on need joobarid esimesena kadunud.
Satisfaction 3. august 2016 09:32
Ja näe ongi üle lombi taevast suur satisfaction tulnud ja toodud. Oo missias. Ja siis karjume kooris, näe venelased ka lendavad, näe kurat lendavad. Kogu see sõjaliste harjutuste ja rusikatega vehkmine toimub aga mõnesaja kilomeetri kaugusel venelaste miljonilinnast St Pereburgist. Tutvalusus tuleb mühinal: Kaks superriiki saavad väikese Eesti pinnal om apiigid ristatud! Oo rahu!
Sibul 3. august 2016 21:45
Ma kusen teje miljonilinna peale mis on taas nälgas ehk körvate nyt!
Kuule tainapea 4. august 2016 17:17
Loe veelkord kommentaari. Sinu sibula karjumine ja sõjamängud ei tee Eestir turvalisemaks. tegelikkus on vastupidine. Mina igal juhul ei taha surra kahe suurrigi konfliktis Eesti pinnal. Praegune tegevus meid aga vaid sinnasuunda viib. See on küsimus.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS