Foto: Päästeamet
Delfi 31. juuli 2016 19:41
Piirissaare vabatahtliku tuletõrjuja sõnul korraldatakse saarel tuleohutuse ja tulekahjude kustutamise õppepäevi, aga paljud inimesed ei võta neist osa.

Piirissaare vabatahtliku tuletõrje seltsi liige Roman Manžurets ütles, et talle teatasid põlengust küla lapsed, kes helistasid ja ütlesid, et Piirilt paistab suitsu. 

Piirissaarel on põlengud sagedad, kuid vaatamata sellele ei võta elanikud vabatahtlike koolitustest osa. 

"Kõik, kes siin elavad, peaksid käima meie koolitustel. Inimesed peaksid teadma, kus kohas on veevõtupumbad ja kuidas neid õigesti kasutada, sest kriisiolukorras satuvad koolitamata inimesed paanikasse ja panevad voolikud ja otsikud valesti kokku," ütles Maružets.

Refereeritud artikli täistekst on saadaval Delfis

Täna öösel hävines Tartu maakonnas Piirissaarel Piiri külas põlengus kaks eluhoonet, kolmas maja sai tulekahjustusi. Inimesed põlengus kannatada ei saanud.

Samal teemal

Kommentaarid  (35)

ohmudele 1. august 2016 16:58
see on küll üks lollimaid vabandusi või mis aga võibolla peaks selle saare siis hoopis venemaale kinkima
3. september 2016 06:34
Hey. Cool post. There's a dilemma together with your website in chrome, and you may want to check this The browser will be the market leader and a huge component of other people will omit your great writing because of this issue. ckkccdbekdgkkdbd
leo 1. august 2016 14:14
Ametnike poolt äratoodud soovitused tulekahjude vältimiseks meenutavad " Svejkis " mainitud ühe peldikukindrali soovitusi. Tuleb süüa guljassi, siis sital käia ja sõjavägi ongi võitmatu
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS