"Seitsmesed uudised" intervjueerisid Viljandi pärimusmuusika festivalil president Toomas Hendrik Ilvest, kes nimetas üritust ainulaadseks ja kiftiks ning kiitis folgi mõnusat õhkkonda.

"Viljandisse tullakse kokku üle maailma ja inimesed mängivad siin. See tuju – feeling, kui sellist sõna tohib kasutada – on niivõrd mõnus ja hetkeks, veel vähemalt neljaks päevaks, on inimesed väljaspool seda igapäevast rügamist ja kottimist ja muud, mida me kogu aeg näeme," rääkis president ja hakkas enda öeldu peale naerma.

Viljandi linn on järgnevad ööd ja päevad häälestatud folgilainele, kui kavas on järjekorras 24. Viljandi folk.

Vaata rohkem TV3 videost!

Jaga artiklit

41 kommentaari

A
Arvamus.  /   16:23, 30. juuli 2016
Mina kaldun arvama,et järgmine president tuleb hullem.Keda sealt valida oleks?Kui Reps, Nestor või Kaljurand,no siis on Ilves küll etem. Presidendil on omad töökohustused ja seda sõimamisega ei muuda.President ei peagi maad kaevama ega müüri laduma.Aga proua Ieva on täiega sümpaatne ja kaunis naine. Ei tea,millega nii vana mees küll ta ära võlus! Õnne neile ja nende perele!
K
kindel  /   13:00, 30. juuli 2016
Need,kes 4 päeva folgitavad,ei rüga küll muul ajal hirmsasti tööd teha,enamik nendest folgib ürituselt üritusele ,kasutab lahkeid tuttavaid,kes annavad öömaja ja süüa.põlisviljandlane käib heal juhul ühel kontserdil ja talub neli õöd trummi tagumist oma akna all.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis