Loomad

FOTOD | Kas keegi on näinud? Nõmmel kadus haruldane lemmikloom (5)

Helen Pentsa, 27. juuli 2016, 16:39
Foto: Erakogu
Ööl vastu esmaspäeva kadus Nõmmel Rahumäe põhikooli lähistel valge karvkatte ja punaste silmadega tuhkur nimega Noova. Lemmiklooma omanikud Ants ja Liivi on murest murtud. "Pea plahvatab varsti murest," on kirjutab Liivi oma Facebooki seinal murelikult.

Lemmikloom lipsas pühapäeva öösel aknast välja, pärast mida pole omanikud teda leidnud. Noovat nähti korra naabrite hoovist läbi lipsamas.  "Tuhkrut kinni püüda ei osatud - arvati vist, et tegu on metsiku loomaga," sõnab Liivi.

Foto: Erakogu

"Kohalikele koera, kassiomanikele vihjeks, et tõenäoliselt võib tegelane huvituda teie lemmiklooma toidukausist. Ma siiralt loodan, et ta ei saa haiget. Tuhkur on rumal ja kartmatu, ning näljaga läheks ilmselt otsejoones ka suure koera toidukausi juurde, aimamata, et koer võib seda väga isiklikult võtta. Kuna tuhkur on kogu elu toas elanud, siis ta inimest ei karda," kirjutab Ants otsimiskuulutuses. 

Foto: Erakogu

"Ta ei ole kuri ega väga arg. Kui keegi ta leiab, siis võib kohe helistada või kratist kinni võtta ja panna ta kas kuskile karpi või tuppa," sõnab Liivi, lisades, et isegi kui Noova leitakse surnuna, siis sellegipoolest soovivad nad ka kurvast uudisest igal juhul teada saada.

Ants ja Liivi on tänulikud igakülgsele abile, mis viib neid oma lemmikloomaga taas kokku. Kui juhtumisi oled Noovat näinud, paluvad nad selles teatada telefoninumbril 56908874 või 56897432. Leidja vaev saab tasutud!

Viimane Noovast tehtud fotoFoto: Erakogu

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee