Eesti uudised

Superbus lõpetab tegevuse: meil olid Eestis suured plaanid, kuid kahjuks pole võimalik neid ellu viia (17)

Toimetas Piret Pappel, 22. juuli 2016 17:12
SuperbusFoto: STANISLAV MOSHKOV
Bus Transport Holding OÜ kaubamärgi SuperBus.com omanik teatas, et ettevõte lõpetab 31. juulil Eestis tegevuse.

"Alates tegevuse alustamisest on SuperBus.com pidanud kogema mitmeid probleeme nii Eesti turule sisenemisel kui tegevuse arendamisel. Maanteeamet ei rahuldanud meie esimest taotlust liinilubade saamiseks ja pidime leppima sõiduplaanidega, mis ei olnud elujõulised ei majanduslikult ega opereerimise seisukohalt. Maanteeameti keeldumine vaidlustati kohtus ning 2016. aasta juunis tegi kohus otsuse SuperBus.com kasuks," kirjutab ettevõte oma kodulehel.

Samal teemal

"Kohtuotsusest hoolimata ei ole Maanteeamet oma otsust muutnud ja nõuab, et ettevõte jätkaks tegevust olemasolevate liinilubade alusel või alustaks opereerimist nii olemasolevate kui algselt taotletud liinilubade alusel. Selleks peaksime me oma bussipargi suurust peaaegu kahekordistama ning opereerima kahjumlikke liine väheste reisijatega. SuperBus.com-il ei ole seega võimalik arendada finantsiliselt elujõulist äri arvestades, et tegemist on perefirmaga."

Superbus lubab tagada kõik kuni 31. juulini (kaasa arvatud) toimuvad reisid plaanipäraselt ja vastavalt kehtivale sõiduplaanile.Kõikidele reisijatele, kes on ostnud piletid augustis toimuvatele reisidele, tagastatakse kogu piletiraha.

Küsimuste korral saab firmaga ühenduda saates e-kirja aadressile info@superbus.com või helistades telefonil +372 67000941.

Superbus tänab kõiki reisijaid ja koostööpartnereid toetuse eest. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee