Maailm

Mõõdukad mässulised nüsisid lapsel kaamera ees pea otsast

Aadu Hiietamm, 22. juuli 2016 04:00

131 KOMMENTAARI

m
Marko/ 2. märts 2017 22:48
Iga riik peab oma vabaduse eest seisma. Praegu ju usa toetab terrorismi. Seal oli ju toimiv riik. Tänaseks 0. Lõpetage see usa terroristliku vaate toetamine.
o
Oii ma ei annaks armu sellistele tõbrastele/ 23. juuli 2016 23:16
Debiilikud mitte mõõdukad mässulised! Loomakari kellel peal ei hoiaks kuuli ka, neid tõprastel tuleks sama asja teha nagu nad lapsele tegid. Minu teada olgu ta reetur või iganes snaiper aga last ei tapeta!
u
Urrr/ 23. juuli 2016 23:20
Aga mis siis kui laps ise ongi üks mõrtsukas ja teistele sama teinud. Paitad ikka tal pead?
i
ivan / 23. juuli 2016 18:44
Mis pullite. Eesti Vao külas pagulaskeskuses seda iga päev näha ei tee eesti politsei välja ega eesti sõjavägi ja vaslistus. Tooma neid pagulasi juurede ja ei kuule ega näe keegi. Nii on ka teiega.
Nii rahvas taha tuba ammu venemaa alla kuuluda siis on kõigil tööd. isegi kodutel,aga Eesti riik ei mõista seda mis oli vanasti need on need tänapäeva noored kes istuvad seal arvuti taga ja imestavad. Meie näeme seda mida rahvas arvutis näevad näeme me tänavatel. Palun Kiireamast korrast riik EU välja ja soovitan NATO sõdurid eesti välja saata,Muidu Kaunis Ilus Venemaa ründab meid.
r
23. juuli 2016 03:45
Retsid jäävad retsideks, inimesteks neid nimetada oleks liiga leebe. Haiged ja mädanenud hingega terroristid. Et vanajumal neid karistaks nende tegude eest.
m
maamiiz/ 23. juuli 2016 02:02
tegelt algas see jama kõik 70ndatel punase risti vaktsineerimisest aafrikas ja lisa andsid jenkid araabia kevade korraldamisega ,husseini gadahhi hukkamisega
f
F/ 22. juuli 2016 23:57
Täitsa perses,see maailm on,kas tõesti midagi ette ei võeta seal nendega ullemaks asi läheb.
a
Arne/ 22. juuli 2016 22:16
USA-l on vaja lähis-idas segadust külvata ja selleks kõlbavad kõik vahendid. Nende pealõikajatega ei
juhtu midagi. Avalikkusele paisatakse näiteks video nende kohtumõistmisest ja hukkamisest. Ongi rahu maapeal järgmise sigaduseni. Kõik mis külvab surma ja hävingut naabermaades on Iisraelile hea.
i
ivan/ 23. juuli 2016 18:49
Usa ei oska midagi teha. Tall on vaja raha teistest riikidest kui oma riik ei teeni palju sisse.
Tänu sellele paljud Donald J. Trumpi tahavad Presideniks saada siis USA saab ise Oma riigi arvel elada.
a
Arne/ 22. juuli 2016 22:07
Kuradi tolad. Lääne-sakamaal on luure analüütiline organisatsioon, mis teeb dokumendid ja hukkamisvideo ka kui vaja. Nende peamahalõikajatega ei juhtu midagi. USA-l ja Iisraelil on vaja,

l
lapsetapjad/ 22. juuli 2016 21:17
Venelaste Lenin tappis ka väikesi süütuid lapsi, hävitas kogu oma maa tsaari perekonna, tema naise ja viis last, kellest noorim tüdrukuke oli vist 3-aastane. Kuidas saab 3-aastast tappa, ja üldse lapsi tappa ja venelased nimetavad seda riigikorda veel õigeks. Miks ei ole seda kommunistlikku või kurat teab mis riigikorda kuritegelikuks veel nimetatud ja pole neid rahva mõrtsukaid veel kurjategijateks nimetatud ega kohtu kaudu vanglakaristust määratud.
a
aga see teie Lenin andis teile/ 22. juuli 2016 23:29
nende mahalöödud vene aadlike maa ja vee.mis siis nüüd.
Peanüsijad on omad, Neid ei tohi taunida ja nende vaprust pahaks panna,sest siis peavad meist paremad jälle meeletut häbi tundma meie pärast.
Tuu pole kohe mette kena,
a
A.H./ 23. juuli 2016 08:13
Jah muidugi, leenin sul midagi andis. See taastas maal pärisorjuse, ja lõi koonduslaagrid inimeste orjastamiseks ja hävitamiseks.
m
mm/ 22. juuli 2016 19:08
Sümptomaatiline on, et niipea, kui juhtub midagi, mis käibel oleva poliitkorrektsuse aabitsaga kuidagi kokku ei lähe, siis hakatakse kohe otsima "lisainformatsiooni", et olemasolevat informatsiooni justkui kahtluse alla seada. Erilist innukust sellel alal ilmutasid Saksa ametivõimud oma äsjase kirvemõrtsuka puhul, sest noorehärra oli ju nii eeskujulikult integreeritud.
S
!/ 22. juuli 2016 19:05
Selliseid vägitegusid võib Euroopa hilisajaloostki arvukalt leida. Jätame kõrvale revolutsioonide õudused ning pööbli julmused. Piirdume vaid aastatega 1944-1945, kui võidukas Punaarmee Euroopat vabastas. Kui palju tookord punatähega täitanud vatnikud läänes naisi ning alaealisi tüdrukuid vägistasid, kodudest varasid röövisid, kinnipeetuid piinasid ning paljusid niisama, oma lõbuks erilise julmusega mõrvasid. Ilma et mingi komisjon seda oleks kontrollinud või karistanud. Julmusteks olid juhendid antud lausa armee peaideoloogilt endalt, juudisoost kirjanikult Ilja Ehrenbergilt. Avaldatud armeede ning rindelehtedes. Kus too maniakk kutsus kõiki fašistide metsikusi nüüd mitmekordselt saksa tsiviilisikute peal tagasi tegema. Eriti aga kutsus ta üles saksa naisi ning tüdrukuid vägistama, selleks et "murda nende rassiuhkust". Kusjuures Ehrenburgi puhul polnud tegu mitte mõne hullarist põgenenud vaimuhaige, vaid riiklikul tasandil lugupeetud ja kõrgelt hinnatud, valitsuse autasudega üle külvatud kirjaniku ning kommunistiga. Ühe talinu soosikuga.
n
24. juuli 2016 21:32
Nii see on. Asi pole selles, et Lähis-Ida rahvad oleksid mingid eriliselt metsikud ja alaarenenud rahvad, vaid sõda muudab inimesed elajateks. Teise maailmasõja ajal vägistasid, piinasid ja tapsid sakslased juute, venelasi ja teisi "alamatest rahvustest" inimesi, venelased omakorda vägistasid, piinasid ja tapsid hiljem kättemaksuks sakslasi. Mitte ainult venelased ja sakslased ei teinud seda. Kui lugeda mõnesid Saksa sõjaväes teeninud eestlaste mälestusi, kes läbi sõja lõpus läbi Tšehhoslovakki läände üritasid jõuda, siis seal on kirjas, kuidas tšehhid vanglates naisi vägistasid. Sõda muudab kõik elajateks.
a
A./ 22. juuli 2016 18:29
no absoluutselt ei saa aru, kuidas ei osata pōhjusel ja tagajärjel vahet teha.... Süüria oli 5 aasta eest täiesti normaalne riik, mitte mingi metslaste pesa ja need, kes sealt pōgenevad, pōgenevadki selle eest, et mitte näha oma laste peade maharaiumist... tunne on, kui need metslased, kes siin nii suurel arvul kommenteerivad ka vōimule saaks, hakkaks kohe ka nende poolt nimetet "toleraste" sama moodi lōikuma.
m
mm/ 22. juuli 2016 19:02
Mul on tunne, nagu poleks sul juba praegu pead otsas. Mõtlemine käib küll mingi muu kohaga.
r
rein/ 22. juuli 2016 17:52
tahan kuulata ka nende sponsoreid. kui ei eksi, siis ka eesti riik on selles osaline
a
anuaar/ 22. juuli 2016 17:42
värdjad sellised.neid tuleks tükkikaupa tükeldad
t
To anuaar/ 23. juuli 2016 10:08
Kas tervelt ei anna tükeldada?
a
arvaja/ 22. juuli 2016 17:17
Probleem on selles, et nähtust demokraatia pole paraku olemas, see on vaid politoloogide haige väljamõeldis.
Mis puudutab Lähis-Idas toimuvat, siis sealsed temperamentsed inimesed tahavad teada, et kelle käes siis tegelikult või on kui see on rahva käes, nad ei kannata oodata 5. aastat kuni järgmiste valimisteni, tahavd sindrinahad varem teada saada. Õhtumaa arvas, et meie demokraatia on parem, kuid lähis-ida rahvale see ei sobi, seal pole harjutud valetamisega, tahetakse teada, et kelle käes see võim on.
Tulemuseks on see, et niinimetet diktaatorid on eemaldatud, kuid see hea demokraatiat uutav rahvas pole ikka rahul, sest nad tahavad teada, et kelle käes võim on. Selleks virutati ja tassiti laiali Iraagis, Liibüas ja Süürias riiklikult valvatud relvalaud jasedasi, et temperamintsel rahval on kõigil keldrites tonnide kaupa dünamiiti, kuulipildijad, basukad raketid ja hoovis paa tanki.
Ja aegajalt vahetakse naaberlinnaosaga tuld, sest igas kvartalis on oma kuningas ja sõjavägi ning sedasi nad siispäevast päeva teevad rasket tööd ja uurivad, et kelle käes see võim siis on.
Kui lüüa kokku see sadade 2000 tonniste raudteekooseisude arv, mis on relvastuse näol vaid Iraagis kodudesse tassitud võib seda sõda seal oma 100 aastat pidada.
Ja kogu selle teadustöö lõpetamiseks on vaid kaks varianti:
1) Võimule tuleb miski tugevad "diktaator", kes suudab nad koondada ja rahvalt relvad kokku koguda ja need kes ei allu tehakse lihtsalt peajagu lühemaks
2) Kuna seltskond valgub tasapisi oma uurimistööga ja võimu otsimisega Euroopa poole, siis miskist ajast saabub olukord kus need tegelased lastakse lihtsalt elementaarosakesteks kosmosesse.
Ja kui asja selles valguses vaadata, siis Egiptuse sõjaline riigipööre või Süüria Assad või tapetud Kadafi ja Sadam Iraagis olid suisa lillelapse, vähemalt tagati selle, et sõjaväe relvalaod olid nende demokraatiakehtestajate eest korralikult valvatud.
Kui sellele kõigele tagantjärgi vaadata, siis väga ei usu, et suurriikide ladvik ülaltoodust teadlik poleks olnud, ei maksa arvata, et sõdade planerijad nüüd sedavõrd rumalad on. Siin on pigem tegu rahvusvaheliste finatsturgude ja rahameeste plaaniga, et kuidas maailmamajandust päästa ja üks korralik inimeste tapmine ja rahvaste rändamine peaks ju seda vanakest turgutama.
Ühtegi tõelist majandusprobleemi pole kunagi lahendatud lepingutega, sead tehakse vaid sõjalisel teel.
Mis puudutab aga Süüria niinimetet mõõdukat opositsiooni, sisi vaevalt et nad ise ka teavad, et kuidas USA ja Õhtumaa neid nimetab.
Ja vahelduseks sobib ka mõõdukatel lastelt peade eemaldamine, see on ju nii mõõdukas tegevus, lausa nunnu
h tt p://www.ohtuleht.ee/749431/moodukad-ma ssulised-nusisid-lapsel-kaamera-ees-pea -otsast
Või näiteks oma bvastastelt elusalt sõdame välja lõikamine ja swelle söömine, et vastase jõudu omada.
Kõik see on ülimalt demokraatlik USA ja Õhtumaa poolt toetatud ja rahastatud mõõdukus.
w
wert / 22. juuli 2016 16:19
tahaks kuulda kaltsu-taavi ja lobja-pede kommentaari aktuaalses kaameras ootame huviga ,saab vist jälle tsirkust.
l
loe/ 22. juuli 2016 17:27
kogu tekst ikka läbi, "Kõik hukkamises osalenud võitlejad on vahistatud ja nendega tegeleb juhtumit uuriv komitee"
m
M.M./ 22. juuli 2016 20:58
Saavad demokraatliku vabavanglat ..nii kuus kuud!Hea poes&pralledel käia ja kalassi pole ka põhjust koju jätta.Euroneurootikud muidugi ruigavad jälle valust,et milline üüratult karm karistust sellise väikese vääratuse eest.

w
wert/ 22. juuli 2016 16:12
piirid kinni. aitab juba. oleme multi cultist aru saanud.kaltsu - taavi,lebra-lobra-lobjakas ,sotsi-poisid rahva ette oma hümni laulma nõrkemiseni.
t
T.Mets/ 22. juuli 2016 16:12
Meie tolerastid õhkavad--oh sa vaeseke, kui palju vaeva pidid nägema selle mahanüsimisega, tulge ometi meile, puhka jalga ja vaata ringi ja usu, et su tegevuspõld võib ka siin Õhtumaa nurgas laieneda
j
jube-jube/ 22. juuli 2016 15:50
Ja eestis on kaltsupea valitsus kes kõigepealt saadab sandid tööle ja seejärel nad lüüakse karpi nagu siberis varem või süürias praegu. eesti on samasugune tapalava kus ahned ja rumalad poliitikd võtavad haigetel päid maha. Kui palju on korjandusi, sest haiged ei saa ravimeid? Jäetakse surema... jube-jube
u
Ususõjad/ 22. juuli 2016 15:19
Ju Allah ongi kuradi kehastus!
k
22. juuli 2016 17:19
kaltsakas koos oma kambaga hullem.
M
****/ 22. juuli 2016 14:41
Milles see laps siis nüüd süüdi oli? Kusagil oli juttu, et Obama ei tahtnud oma valitsemisajal vägedega kusagile riiki sisse minna ja ütles, et ehk asjad lähevad normaalsemaks. Ei nad lähe. Ka Eesti ajakirjandus kiitis Süüria konflikti alguses valitsusvastaseid aga ühed mustad on nad valitsusvägedega mõlemad. Valitsusvägedes on sõjaväkke võetud süürlased ja siis valitsusvastased tulistavad relvadest oma kaasmaalasi. Lisaks vohab lihtlabane julmus ja kuritegevus.
v
valitsuse väed hakkavad teie jäünkide kultuurile vastu/ 22. juuli 2016 23:41
no miks te ei lähe ja neid vägesid siis Kaputt ei tee? Relvad ja verejanu- kõik olemas ja isand vajab seda maad koos nafta ja kogu kupatusega,.
f
Full Metal Jacket / 22. juuli 2016 14:24
h
haige maailm/ 22. juuli 2016 13:30
Need süürlased pole inimesed vaid väär-arenenud rass!
e
ema/ 22. juuli 2016 12:54
Ma ei hakanud seda videot isegi mitte vaatama, need pildid on juba liiast. Tahaks sellest kohutavast maailmast põgeneda ja vabandage mind selle väljenduse eest aga kõik need islamiriigid laseks hea meelega õhku!

m
22. juuli 2016 12:46
Miks sellised inimesed olemas on
l
Lombroso sündroom/ 7. aprill 2017 17:41
Selline ongi inimloomus! Ei maksa ette kujutada, et ka siin segaste aegade saabudes ei hakata kohe metsikusi korda saatma. Sellepärast tuleb lõpetada patsifismimulli ajamine ja muu ajupesu. Eelkõige aga igasuguste keskaegsete migrantide sissevedu!
k
Kete / 22. juuli 2016 12:25
Pealkirjast piisas.... Need pole inimesed! Piirid kinni ja hakaku " sorteerima "....välja kõik sellised!!!! Euroopast välja!
m
Martin/ 22. juuli 2016 13:00
Kõige pealt peab Eesti ise oma riigis sorteerima hakkama. Siin tuleks igal teisel ärimehel ja poliitikul pead otsast lõigata!
k
Kui/ 22. juuli 2016 12:07
meedia neid nõmedusi ei reklaamiks, siis poleks ka vaja esineda kellegile, ehk siis kui on turgu on on ka pakkumist.
m
MC/ 22. juuli 2016 12:05
Koristage ära see rõvedus. Tõesti väärt uudis.
a
AMEERIKA VÄLJA EESTIST REFORMIERAKOND VÄLJA EESTIST/ 22. juuli 2016 11:55
t
topeltmoraal/ 22. juuli 2016 11:49
äkki see poiss püüdis kellegi auto juures kumme tühjaks lasta. Pätt sai päti palga...on siis teistele hirmutamiseks. Sealne 12 on meie 16-aastasega võrreldav küll, relvadega isegi osavam.
Kellele pagulastemaatika meeldib: eestlased on olnud nõus vastu võtma peresid, kes otsivad rahvusvahelist kaitset. Just selleks, et neil lastel oleks turvalisem kasvukeskkond. Eestisse toodavatel pagulastel tehakse päris karm taustakontroll.
See ei takista muidugi illegaalseid siia sattumast, aga ka sellega tegeletakse. See, kas need sajad, kes siia tulevad, saavad kodanikeks või trotsi täis heidikuteks, sõltub meist endist.
Muide - artiklis kena näide, kuidas üks tegu kutsub esile vastureaktsiooni, millele peab taas reageerima ja ongi kõik kõigi vastu.
Ma ei ole vaimustuses taolisest rahvaste rändest. Samas ei saa me teha nägu, et Eesti on mingi suletud saareke maailmas. Rahvaste liikumist on igal juhul. Samuti ei saa me üleüldise Euroopa kriisi juures käituda nii, et jah, aitäh, eurorahasid andke meile aga rohkem, aga me teiega muudes küsimustes kaasa ei mängi. Ilma eurorahadeta oleks meil pooled lasteasutused samasugused nagu aastal 1980.
n
naiivikule/ 22. juuli 2016 12:08
"See, kas need sajad, kes siia tulevad, saavad kodanikeks või trotsi täis heidikuteks, sõltub meist endist."
Ei, see ei sõltu meist, kui me just muidugi ise islami usku ei pööra. Kultuuride erinevus on liialt suur. Kui peres ja mošees räägitakse ja nõutakse üht, aga ümbritsev on hoopis teine, siis tekibki trots, segadus ja getostumine, kus kehtestatakse omad reeglid. Konflikt on siia nii ilmselt sisse kirjutatud, et ainult küüniline poliitik seda ei näe (ei taha näha).
j
Just nimelt/ 22. juuli 2016 13:17
meist ei sõltu suurt midagi. Prantslased on pungestanud ja tulutult. Ainus võimalus oleks pered yksteisest isoleerida ja moslemite omavaheline suhtlus täielikult keelata. Alles sellisel juhul saab ymbrus oma mõju avaldada, muidu mitte. Aga taolise pargmaatilise lahenduse vastu ollakse juba puhtinimlikul põhjusel syle ja selaga. Seega pole mõtet neid tegelasi siia importida. Õppigu omal maal elama ja majandama. Ja kui ykskord keskajast välja on roninud ning rohkem sekulariseerunud, võivad nad hakata muu maailmaga normaalselt suhtlema.
"
22. juuli 2016 16:36
"Ainus võimalus oleks pered yksteisest isoleerida ja moslemite omavaheline suhtlus täielikult keelata. Alles sellisel juhul saab ymbrus oma mõju avaldada, muidu mitte."
Aga meil ju tekib neid MTÜ-sid nagu seeni metsa all, kus eesotsas olevad neidised on võtnud nõuks pagulasi omavahel kokku viia ja neile tsaikuu õhtuid korraldada. Pagulaste jaoks imehead omavahelised kohtumisõhtud, kus on võimalik arutada nii seda kui ka toda.
m
mine perse/ 22. juuli 2016 20:42
Oma ilaga, Eestis sisse ostetud tollivaba importsolk ja Eestist väljarännanud on oma maksudega kordades rohkem rikkaid Lääne Euroopa riike toetanud kui vastu saanud... krdi lammas hüppa ojja koos lobjaka ja muu saastaga.
e
ei imestaks/ 22. juuli 2016 11:46
pole esimene kord kui nädala pärast näeb seda peaga lehvitajat Soome rongijaamas rahvale lehvitamas!
m
Matu/ 22. juuli 2016 11:32

i
Inimrämps/ 22. juuli 2016 11:17
Ja sellised tahavad kanda INIMESE nime. Nad on hullemad kui loomad!
m
mida/ 22. juuli 2016 11:08
Miks lastakse neid loomi ikka veel europasse sisse? Huvitav palju peamine tolerast Merkel pappi saab?
n
näss/ 22. juuli 2016 18:05
Milleks solvata loomi, kes käituvad inimesega võrreldes hoopis mõistlikumalt.
o
on / 22. juuli 2016 11:07
värdjad !!!! ise lööks maha selle pussitaja !
a
Aaa/ 22. juuli 2016 11:03
Ikka tahate neid europasse sisse lasta?
p
22. juuli 2016 10:55
a
A/ 22. juuli 2016 12:05
o
Oh rsk/ 22. juuli 2016 10:51
k
kunn/ 22. juuli 2016 10:45
Need on ju meie sõbrad ja liitlased! Kõik, kes on USA liitlased on automaatselt ka meie liitlased.
Vot Assad on igavane paha mees, kelle sõjavägi võitleb meie liitlaste vastu.
Kui meie mõõdukad võitlejad karjuvad vahetpidamata "allah akbar", siis pahad Assadi sõdurid seda millegipärast ei karju, sest nende seas võitlevad ka kümned tuhanded kohalikud kristlased, alaviidid, sunniidid, druuzid, armeenlased, kurdid ja teised. Aga meie liitlaste sõdurite seas pole ühtegi kristlast, neil tuleb pea kohe maha lõigata nagu teistelgi uskmatutel.
Küll on see Assad ikka kole mõrtsukas küll, ise õppis veel hambaarstiks.
s
see on ju/ 22. juuli 2016 10:24
kaltsu taavi tulevane väimees
e
ei/ 22. juuli 2016 11:07
see on sinu uus peigmees
m
Matu/ 22. juuli 2016 11:16
Tead ära siin võrdle! Täpselt ühed mõrtsukad mõlemad. Pean silmas nii ISIS't kui Assadit.

m
mäda riik/ 22. juuli 2016 10:11
ja selliseid jäletisi toetavad usa ja nato koos eestiga?!kas teil südametunnistust ka üldse on,kaltsuvalitsus?
s
22. juuli 2016 10:21
Saite nüüd südamelt ära öeldud? Kas Teie lemmikriigis Venemaal selliseid asju ei toimu? Ja seal on praegu rahuaeg.
p
palun ärge muretsege/ 22. juuli 2016 10:44
Küll meie neid siin õpetama hakkame kuidas elada ja keda nüsida. Nemad on haritud ja intelligentsed . Nendele tuleb lihtsalt luua võimalused eneseteostamiseks.
r
rein/ 22. juuli 2016 10:08
segased.
neile kohe ei sobi nn. euroopalik suhtumine ja las elavad oma elu nagu elavad. olgu neil üks keiser või muu ainuvalitseja. peaasi, et see pask ükskord lõpeks.
´punavenelased tahtsid kunagi afganistaani oma helget kommunismivalgust tuua. kohalik kuningas kukutati ja vat mis tulemuseks on, kogu see ala on seniajani üks paska täis kolle maamunal
n
njah/ 22. juuli 2016 10:03
Ülimalt kahju, et sellel planeedil absoluutselt mõttetu inimlojuseliik eksisteerib.
k
22. juuli 2016 10:08
Kuidas sa nii ütled "tõuparandajate" kohta?
s
22. juuli 2016 10:33
seda tegevust toetab ja abistab Euroliit koos murkeli ja junkruga ... , see lõikamine suure Euroajastu ilus algus.
n
nestor/ 22. juuli 2016 10:01
ma palun,ärge neid ,,mõõdukaid mässulisi'' sõimake,kuna tegemist on ju usa liitlastega ja usa on ju meie liitlane,seega need ,,mõõdukad mässulised'' on ka meie liitlased.(oh,küll ma ikka olen tark poliitik).
t
toetan sõber nestor kell 10.01/ 22. juuli 2016 10:36
sa oled parim presidendi kanditaat ja mõistad meie sõprade häid tulemuslikke saavutusi.
n
need olid mõõdikad/ 22. juuli 2016 09:53
mässulised. ma ei taha ette kujutadagi, mida veel radikaalsed mässulised oleks teinud. Jube !
n
need/ 22. juuli 2016 10:07
oleks keha peast eemaldanud!
r
Räbal kohtu alla/ 22. juuli 2016 09:31
Kaltsu Taavi tahab neid ka Eestisse
u
uurer.33/ 22. juuli 2016 10:27
Kuidas see üilemine oligi: _"Erinevus rikastab!"_
a
aga/ 22. juuli 2016 09:20
Mõni "ei jõua ära oodata millal nad ükskord siia jõuavad".
o
22. juuli 2016 10:38
ootame rõõmuga koos kaltsaka järeltu
m
marss" Vanad sõbrad"/ 22. juuli 2016 11:05
Tulevad, tulevad, tulevad ja varsti on nad siin,
tuleksid ometi kiiremini ,neid ma näha tahaksin !
k
kaine / 22. juuli 2016 09:19
millised argpüksid j a lödipead on need inimesed, kes nagu vanuse ja jõu poolest täiskasvanud aga eperdavad mitu korda nõrgemate kallal on jõudu demonstreerides? või need mölakad uuseurooplased, kellel ei ole nö heaoluühiskonnas oskustki midagi arukamat teha ja piinavad koeri , kasse...vägivallatsevad laste ja vanurite kallal. Sama mädapead on needsamad poliitikud, kes omaatagumikku toolipolstrilt lahti ei ole saanud ja elavad omaette mullis nagu arengupuudelised, nägemata mis toimub tegelikult j a tahtmata tunnistada, et nad on teinud kardinaaalsed vead. Nad võivad arvata, et rahvad unustavad...aga ajalugu ei unusta j anende nimed on kirjutatud sinna sisse , küll mõistetakse ka nende üle kohut.
l
Lihtne/ 22. juuli 2016 09:27
Nad ei tea, et tappa ei tohi!

i
Iropjfifophhkxd/ 22. juuli 2016 09:01
Naistel koigil pagulased käevangus vaatan linnas ringi.. Kuidas kyll inimkond nii lolliks on läinud..
k
22. juuli 2016 09:57
kindlasti ei ole kõigil naistel selliseid mehi, üksi liikuvaid naisi sa lihtsalt ei vaata.
i
Iropjfifophhkxd/ 22. juuli 2016 09:01
Naistel koigil pagulased käevangus vaatan linnas ringi.. Kuidas kyll inimkond nii lolliks on läinud..
a
22. juuli 2016 16:41
Alaväärsuskompleksides libudel,mitte naistel.
m
meister/ 22. juuli 2016 08:58
k
Kes veel ei tea/ 22. juuli 2016 08:57
No ei ole olemas mõõdukaid radikaale ja äärmuslikke radikaale. Kogu see islamirämpsu, mille vastu Assad Süürias võitleb, eesmärgiks on meiesuguste uskmatutega sooritada akt, mida videolt vaadata võite. Ei ole olemas rahumeelset islamit. Koraan on ülimuslik kõikidele ja teised usundid tuleb allutada islamile. Kõige täbaramalt käib eestiski laialt levinud ateistide käsi. Nende pea eemaldatakse kehast, nagi eespoololevalt videolt näha võib. Assad on ainus kes sealkandis keskaegsete metslaste vastu veel rinnet hoiab.
s
22. juuli 2016 10:03
Sama loll väljend nagu mõõdukas moslem või mõdukas islamist, sellist asja ei saa olla olemas! Käib lihtsalt ajupesu tulevastele ohvritele.
k
22. juuli 2016 10:25
Kust Teie info Assadi inimlikkusest küll pärit on? Aa, õigus, Venemaa allikatest.
o
22. juuli 2016 10:44
ole vakka reformi troll.
n
Nos/ 22. juuli 2016 08:55
V
???/ 22. juuli 2016 08:48
Või mõõdukad? Mida siis veel need radikaalsed ära teevad?
e
EETIKA???/ 22. juuli 2016 08:32
Kas tõesti peab sellist videod näitama??? Minule igatahes pealkirja nägemisest piisas. Milline haige v... paneb sellise video avalikku ruumi üles???? ja teine samasugune levitab seda Õhtulehe veebiportaalis???
h
hirmus pervo/ 22. juuli 2016 08:36
Mina ootan juba ammu pikisilmi, et kui suhteliselt igapäevased on inimeste surma ja vigastustega lõppenud videod meedias, siis varsti hakatakse presenteerima detailseid videoklippe ka muudest kuritegudest, näiteks vägistamistest, lasteahistamisest, zoofiiliast, nekrofiiliast jne.
s
22. juuli 2016 10:47
see meie valitsuse alustoed ja demokraatlikud väärtused.
e
eetikast?/ 22. juuli 2016 08:54
Ärge häirige minu meelerahu igasuguste õudustega! Need mind üldsegi ei huvita. Lannemad tapavad üksteist, mind see ei koti. Mina tahan kuulata lõokese või ööbikulaulu, vaadata armsaid liblikaid, Nautida sinitaevast, mahedat tuult, päikesepaistet, maista häid roogi ning jooke, kuulata head muusikat. Kõik muu on minu jaoks poh.i ja rikub minu meelerahu. Riisub une ja meeldivad unelmad. Käigu nad kõik kus.... Minu meelerahu on ju kõigest ülim!
j
JUSS/ 23. juuli 2016 13:52
Miinustepanijad ei jaga irooniat. või vasupidi, jagavad liigagi hästi, et iseennast ära tunda.
1
12345/ 22. juuli 2016 08:31
Minu arust võiks kõik viimase kahe aasta jooksul sisse rännanud saata tagasi sinna, kust nad tulid, siis piirid kinni panna ja lasta neil seal omavahel madistada. Ning kui võitjad on selgunud, klaarida nendega arved.
a
Ann/ 22. juuli 2016 09:18
Ja kes tahab neid kangesti aidata, tehku seda Süürias. Ei jōua Euroopa kogu moslemikarja vastu vōtta.

n
no need islami kuradid/ 22. juuli 2016 08:28
pole ju inimesed, millesoli lapsukese süü? pole sõnu kui värdjalik on niisugune hukkamine,rahvas,hakkame vastu meie maa islamiseerimisele,et selline värdjakari ei pääseks siia sest terve Euroopa ja Põhjamaad on seda musta katku täis.
i
irw/ 22. juuli 2016 08:20
Euroopa ja Eesti tolerastid ning naisüldsus ootavad pikkisimi ja lilledega neid musti mehi siia. Algul saab k.ppi ja pärast pea otsast.
s
22. juuli 2016 10:52
see peade lõikamine ilus traditsioon uskumatute suhtes. Kindlalt edasi.
o
oki/ 22. juuli 2016 08:16
ja millised on äärmuslikud mässulised???
kui mõõdukad ... päid nüsivad?
a
Aja lugu/ 22. juuli 2016 08:15
Nato ja venemaa jagagu see piirkond omavahel ära ja asi korras, vähemalt 50 aastaks.
n
Niitke oma muru edasi!/ 22. juuli 2016 08:12
Selle KESKAEGSE pasa voolamine Euroopasse on ehtne " Õhtumaa allakäik"!
a
allakäigust alla/ 22. juuli 2016 10:00
Ei maksa unustada, et eurooplasi on alandlikkust jutlustades selleks juba sajandeid ette valmistatud.
w
wilman/ 22. juuli 2016 08:12
v
vahet pole,/ 22. juuli 2016 08:10
ÕL nüsib kommentaare, ühed hullud mõlemad.
õ
22. juuli 2016 10:55
Õ L peab alles jätma kiitvad ja ülistavaid komme,see valitsuse käsk.
k
22. juuli 2016 08:05
Krt,nii oskamatult nüsis,hea et endal sõrmi maha ei lõiganud.Võibolla oleks siiski targem kõik süüria araablased võimsamate pommidega allahi juurde saata.
h
Huwitaw,/ 22. juuli 2016 21:39
mix "PUTLER" ei ole kaua endast awalikult teada andnud: wahe-kohad talle ikka meeldisid?

r
Roheline/ 22. juuli 2016 07:56
Ootaks nüüs Ilvese, Rõiva, Paeti ja Mihkelsoni kommentaare usa ja Eesti toetatud ning relvastatud "mõõduka opositsiooni" järjekordse "mõõduka" teo kohta. Eelnevad herrad varem ju korduvalt nõudnud nende mõrtsukate pommitamise kohest lõpetamist.
s
Selgus / 22. juuli 2016 08:57
et ükskord on ka Putinil õigus(mida muidu harva juhtub) mitte nagu meie tolerastide kambal,kes seda kõike toetavad. Muide neid aktiivseid toetajaid tuleb lugeda kaassüüdlasteks ja peaksid vastutama igaüks vastavalt oma süü suurusele. Noh kui moslemi reeglite järgi kohut mõista,siis oleks toompea aiad ja väravapostid kõik neid tolerastide päid täis. Võib olla leiaks ikka mingi leebema variandi.
m
mailmatark/ 22. juuli 2016 11:22
Kas siis nüüd on sul paras aeg putja toetuseks reklaami tegema hakata. Ei ole see väksem saast kui igasugu ISIS'ed. Nii et pea oma p.samulk parem kinni.
e
22. juuli 2016 10:07
Eile muide ilmus selle video kohta selgitus, et tegelikult mingit põhjust neil ei olnud seda pead nüsida, et see oli lihtsalt eksitus või nii.
N
???/ 22. juuli 2016 07:50
r
Roheline/ 22. juuli 2016 07:57
Need on "seaduslik mõõdukas opositsioon" nagu meie viletsus koos isand usa ga korduvalt kuulutand on.
a
AMEERIKA ON KURJUSERIIK NR1 / 22. juuli 2016 07:46
c
CCC/ 22. juuli 2016 10:03
Ära röögi- kõigepealt kõik partjankad ja nende sabarakud- siis röögi edasi
a
22. juuli 2016 10:56
aitab juba reformi troll
t
Terve Reformierakond rökkab suurest röömust/ 22. juuli 2016 07:44
Nemad ju lakuvad oma isandate prset kes neid mörtsukaid toetavad
j
22. juuli 2016 07:40
n
22. juuli 2016 10:58
neid tublisid tuuakse siia ja antakse ilusad noad ka ... kas just söömiseks ainult.