Eesti uudised

Uus luksusmaastur on Savisaare käsutuses vaid ajutiselt (26)

Karoliina Vasli, 21. juuli 2016, 15:34
Foto: Teet Malsroos
Liiklusõnnetuse tagajärjel on seni Edgar Savisaart ustavalt teeninud Mercedes-Benz tehnilisel ravil ning praegu sõidutab sohver Savisaart hoopis luksusliku maasturi Jeep Grand Cherokeega.

Masin jäi Delfi fotosilma ette eile pärastlõunal Keskerakonna kontori juures. Oudekki Loone üritas piltnikku blokeerida, et too Savisaart pildistada ei saaks. Ilmselt seetõttu, et Savisaare parema silma all on selgelt näha plaaster ja verevalum.

Samal teemal

Põhjuseks möödunud neljapäevane liiklusõnnetus, kui Savisaare 31aastane sohver sõitis Mercedesega otsa vasakpööret sooritanud sõiduautole Volvo 850 Estate, mida juhtis 31aastane naine. Savisaare kõrval sai kergemaid vigastusi ka Volvo juht. Kindlustusvaidlused kahjude hüvitamise osas alles käivad.

Plekimõlkimise tagajärjel vajab putitamist ka Mercedes ise, mistõttu andiski autorendifirma asendusautoks eespool mainitud maasturi. Keskerakonna pressiesindaja Taavi Pukk kinnitab, et tegu on kõigest asendusautoga ning Mercedes on taas töökorras ilmselt paari nädala jooksul.

Mercedese rendi ja ka muud autoga seotud kulud katab Keskerakond. Delfi on varasemalt kirjutanud, et Mercedes-Benz Vivano 250 Blueteci rent on 1338 eurot kuus, millele lisandub käibemaks. Puki sõnutsi peaks asendusauto puhul olema rent sama.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee