Eesti uudised

SÕNADEST POLE LOHUTUST: Antsla on lapse surmast šokis

Kaja Roomets, 21. juuli 2016 04:00

12 KOMMENTAARI

l
lapsevanematele/ 22. juuli 2016 22:19
ärge laske oma lapsi igal pool turnida ja ronida. Mingid piirid peavad ikka olema. Ei ole tarvis ronida mingitele skulptuuridele. Need on vaatamiseks, aga mitte lastele turnimiseks. Iga lapsevanem peab teadma, et lapsele ei ole kõik lubatud (tänapäeval ei keelata enam lastel isegi poodides mööda riiuleid ronida ja kaupu põrandale loopida). Aga siiski sügav kaastunne vanematele, kahju, et lapse elu jäi elamata.
m
MIKS?!?!?/ 22. juuli 2016 19:08
...MIKS on sel aastal NIIII meeletult palju laste surmasid....mis toimub???,ei usu ,et lapsevanemad hooletud!...ehitusjärelvalve hooletu-eeldusel ,et NII jurakad skulpruurid tuleb ikkagi maasse betoneerida???-juhul kui taolistes parkides pole ette nähtud kujude paale ronimine,siis peaks vastavad sildid üleval olema???!!!-siin kaldub süükoorem pigem linnamajanduse osakonna kaela ja skulptuuritegija kaela-TEMA ju ka teadis kas võib turnida !!!???kirjad puuduvad juures!!!
kaastunne .... nii väike hingeke.... :(
e
emake maa/ 22. juuli 2016 10:25
Kaastunne lähedastele. Poisikesed jäävad poisikesteks- vati sisse pole võimalik keerata.
u
ups/ 22. juuli 2016 02:16
Süüdlast järjekordselt pole, endises ENSV-s!
Huvitav et USA-s saaks territooriumi valdaja või taolise ohtliku monstrumi paigaldaja kohe oma 20 aastat vanglat pluss miljonid kahjutasu vanematele.
K
_/ 21. juuli 2016 22:32
Kahju poisist sügav kaastunne omastele.
m
Meenutus/ 21. juuli 2016 16:51
Kord ammu, kui jalutasin oma väikse pojaga Tartus jõe ääres pargis ja laps hakkas Kalevipoja kuju postamendil ronima, tuli sinna üks kuri onu ja pragas meid korralikult läbi. Elukas ajaks meeles, et skulptuurid, postamendid, mälestusmärgid, mälestuskivid, puukujud jne pole ronimiseks. Need võivad vihaseks saada ja kätte maksta.
s
siiski/ 21. juuli 2016 15:04
Süüdlane on olemas. Kultuurimaja (töötajad), kelle meelest on normaalne, et mitmemeetrine puukolakas on pandud lihtsalt otsa peale seisma. Lapsevanem küll süüdi pole- sellist asja pole võimalik lapsevanemal ette näha, ei käi ju monumente kiigutamas, et kas see on ikka kinnitatud.
o
Oleks-poleks/ 21. juuli 2016 13:10
Huvitav, et mitte ühtegi kommentaari läbi ei lasta... Milleks siis üldse kommenteerimisvõimalust lahti hoida?

L
!!!/ 21. juuli 2016 11:26
Lapsed on kahjuks muretud ning rumalad, neil puudub ohutaju. Seetõttu ronivad ning turnivad, kus aga saavad. Selliseid monstrumeid püsti pannes tuleks ka ohutusküsimused läbi mõelda, asju lapse silmade läbivaadata. Taolised skulptuurid peaksid olema siiski piisavalt kindlalt kinnitatud.
t
takka järgi/ 22. juuli 2016 00:26
nagu oled sina NÜÜD tark, on ka igasugu korraldajad targemad. Sellist sündmuste pealt tehakse uusi nõudmisi ja seadusi. Mitte seepärast, et sinusugune tark näpuga näitas, vaid seepärast, et õnnetus juhtus.
MIKS SA VAREM NÄPUGA EI NÄIDANUD??? AHH???
Takkajärgi oskab iga loll tarka panna ja näägutada.
o
Oleks-poleks/ 21. juuli 2016 10:40
Samas stiilis võib oleks-poleks öelda: "Poleks laps selle skulptuuri peal turninud, poleks ka õnnetust juhtunud."
Ma leian, et ei maksa nüüd süüdlast otsima hakata. Traagiline õnnetus, kuid selliseid asju ei maksa kellegi teise kaela ajada.
p
Pärni/ 22. juuli 2016 18:25
Kellegi hooletus, kellegi tegemata töö/kohustus. Keegi ei ole süüdi, kedagi ei saa süüdistada, ometgi võiks ju keegi võtta vastutuse?