et Ilmar Raag jääb missioonile kuueks kuuks.Aitäh,et avaldasite imetlusväärse info.A vabandage,kes on Ilmar Raag aga muidu kõik väga ok.Tänapäeval on kõik arvamusliidrid,ehk siis see Ilmar ka
Ta oli riigi strateegilise kommunikatsiooni nõunikukohal ja seai seal jamaga hakkama, kui süüdisatas ajakirjanike valede küsimuste esitamises. Sellsed töllid kukuvad alati jalagadele, sest riik on kursa- korbi-, parteikaaslaste kontrolli all. Ohvitser on ta staatuse pärast - teised on ju ka Seli, Võrno jne.
Milline sõjaline haridus või töökogemus Raagil on, et juba leitnant??? Kas auastmeid jagatakse Kaitseväe seaduse järgi või kuidas? Varsti vist kolonel valmis. Mina teenisin 1990-1997 ja ikka jäin leitnandiks. Tunnistan, et nõuka ajal olin reserv vanemleitnant ja seda auastet ma ka austan.