Laadin videot...
28
fotot

Staažikas Anne Veski on elanud õnne tähe all – tal on õnnestunud teha laule, mis lähevad rahvale südamesse. "Selleks tuleb vähemalt 35 aastat laulda ja endale kindlaks jääda," selgitab peagi juubelituuri alustav Anne Veski kuulsuse saavutamise tagamaid.

Õhtuleht uuris juubelituuri "Ma tänan teid" peaproovis Annelt endalt, kuidas saada niivõrd kuulsaks nagu Anne Veski, miks löövad tuuril kaasa just Koit Toome ja Jüri Pootsmann ning kui kaua võib lauljatari veel lavalaudadel näha. 

Jaga artiklit

33 kommentaari

T
Tagavedru Liidi  /   23:27, 27. juuli 2016
tegelikult üsna igav juba . Uusi laule pole. Ikka see venepärane estraadilauluke, jalalt jalale tammumine,seljas hõljub ülilai pükskostüüm või maani lai hõlst. Baba mis baba.Ja tõesti-kui on sünnipäevaturnee,kus tänatakse rahvast,kes teda kõik need aastad kuulanud,peaks see olema kummardus ja kingitus om akaasmaalastele,mitte mingi raha tagaajamise projekt. Häbi! Seda raha on Venemaal küllalt kokku kühveldatud,mida on vanadel inimestel enam vaja ahnitseda? Maja olemas,riie seljas ja ninaesine ka näikse figuuri järgi üsna suurepärane ja ohter olema. Ikka money,money,money..
V
vanal beltsikovil  /   09:49, 27. juuli 2016
enam ei seisa,et annuska peab mööda ilma nikku otsima.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis