Eesti uudised

Laevakaitsja kiri India vanglast: vangide vahetuse lepingust meil tegelikku kasu ei ole

Kristiina Tilk, 19. juuli 2016 04:00

10 KOMMENTAARI

i
Indiira Kandi/ 19. juuli 2016 17:14
Kui nüüd vahetamiseks peakski minema,siis meil pole ju kedagi vastu anda.Kui just Vipulkumar Kansar kaubaks ei lähe.
k
kuulujutud/ 19. juuli 2016 11:38
Väidetavalt on asi nii, et India kaudu käib Lähis-Ida ja Afganistani terroristide varustamine relvadega. Nö. tsiviliseeritud maailm (ka Eesti) nõuab sellise tegevuse lõpetamist. Hetkel ollakse siis patiseisus, kus rinde ühel pool olid meie sõdurid Afganistanis ja teisel pool afgaane relvadega varustavad relvakauplejad.
Kui see teooria õige on, siis on Eestil väga keeruline kaitsta neid relvakauplejaid.
l
Loomulikult/ 19. juuli 2016 11:33
saavad taavid, ummid ja marinotškad endale vastu rinda tagud ja öelda, et vaadake, meie tegime, me oleme tublid.
s
siiski/ 19. juuli 2016 09:09
Eesti võimude süü seisneb selles, et jäeti kasutamata võimalus kui mehed olid Advant Fort-i poolt makstud kautsjoni vastu vabaduses ja neid oleks olnud võimalik illegaalselt sealt ära tuua.
p
Point/ 19. juuli 2016 08:55
Eesti on küll väike riik, aga meilgi oleks võimalusi Indiale käru keerata. Eestil ei ole Indiat rohkem vaja, kui Indial Eestit. Tuletaks välisministeeriumile meelde, et me pidime nüüd Euroopa Liidus samuti "laua taga" olema.
METSAVEND / 19. juuli 2016 08:35
Kogu probleem mis on laevakaitsjatega seotud on tegelkult järjekordne näide Eesti saamatusest .Tegemist on otseselt Eesti riigi vastu suunatud tegevusega India poolt ja laevakaitsjad pole mingid kriminaalid ning tegemist polnud samuti registreerimata relvadega nagu möni ajukääbik arvab .Möistagi püüab praegune valitsus läbi meedia öigustada enda saamatust ja nönda kallutada arvamust .Pigem käib kogu asi Eesti praeguse valitsuse kohta ,et mida külvad seda löikad .Huvitaval kombel narkomuulade pärast joosti köhuli maha ,kes töesti olid ja kurjamid ,sest siis oldi köigeks vöimelised ning Urmas Paet oli see kes oli asjamees .Nüüd ei süüda Mariina Kaljurand midagi ja nätsu näriv president tunneb häbi ,et on sellise rahva nagu eestlased president ,kuigi samas tahaks olla sellise riigi president kus hästi makstakse ja saab ärmatada vabalt .Kas nüüd samuti keegi sugulane hakkab hüüdlauset höikama ,et olla maailma parim president seoses ärmatamisega .Kogu teema mis puutub laevakaitsjatesse on häbiplekk Eesti riigile kes ei soovigi oma kodanike kaitsda .
i
inglane/ 19. juuli 2016 10:17
No pole seal ju ainult eestlased!
t
tegelikult/ 19. juuli 2016 07:41
suudi on laeva juhtkond ja omanik,mitte mehed kes laeval tootasid ,nendel polnud ju voimalik maarata kuhu soidetakse ja et laevas on relvad.Karistust peaks kandma juhtkond ja astuma kohtu ette.Kuna neid pole voimalik katte saada ,siis karistatakse tootajaid.Taieli absurd ,venitavad ja venitavad ,kuniks saabki tais karistuse aeg ,mida moistetud ja ega pole kindel ,et neid siiski vabastatakse,sest see on india,mitte euroopa.
m
mereröövel/ 19. juuli 2016 06:50
Kurjategija koht on vanglas. Mis tunne oleks kui mingid x murjamid Eesti vetes registreerimata relvadega ringi paarutaksid??? Mida külvad, seda lõikad.
t
Tont mitte röövel/ 19. juuli 2016 09:20
Kas sa loll üldse lugeda ei oska?