Eesti uudised

Gaasileegi kummaline värv, mitu hukkunud last ja endiselt hulgaliselt vastamata küsimusi (12)

LISA KOMMENTAAR

Eesti Gaas siis vastutab.... 18. juuli 2016 16:45
Oli aeg kus ühtegi gaasiseadet ilma lööriaktideta tööle panna ei tohtinud.
Oli ülevaade kõigist korstnas asuvatest lõõridest mis siis vastavalt otstarbele jaotati õhu- ja suitsulõõrideks korterite vahel.
Eelnevalt kontrollite tõmmet ja kompensatsiooniõhu juurdevoolu korterisse.
Praegusest korralagedusest pole õnnetused otseselt tingitud.
Esmane viga on ikka vastutustundetus valetamises, kuritahtlikus hooletuses.
Kui gaasi koostis on muutunud, reguleeriti ka vastavalt põleteid. Nüüd, veeldatud, NLLG terminaalist tuleva gaasi segamisel maagaasiga, on tegu uue koostisega ja seadmeid tuleks ka sellele segule reguleerida.
Kaljulaid jätab arrogantse ametniku mulje kes ei tea mida räägib.
Lauri 18. juuli 2016 12:36
Pange plastmass aknad, tihenditega uksed, müürige viimasedki ventilatsiooniavad kinni ja ....surete kui kärbsed. Kas inimlik teadmatus, julgen öelda lollus, siit ilmast kaob - ei iialgi.
See, et inimesteni ei jõua teadmameeste tarkus, on ju kõikjal näha. Alates valitsusest ja lõpetades turumüüjatega. Kui lähtutakse ainult omast tarkusest (rumalusest, teadmatusest), siis ongi ülemused fataalsed. Ka pime hulkumine teab kus toob kaasa sama tulemuse a'la puhkusereisid kriisikolletesse.
on 18. juuli 2016 20:19
üks ilmatuma õige kommentaar Laurilt...lisaks lollustele on meil palju nn. brüsseli beibede välja antud määrusi, mis on kaheldava väärtusega või lausa eluohtlikud teinekord.Kuulake vanemaid inimesi, mitte poisikesi valitsuses, siis olete kogemuse võrra rikkamad.
vana 18. juuli 2016 09:13
Ehk on keegi kuulnud ja teab, mida tähendab inversioon.
Eestis 18. juuli 2016 08:19
on riigikeel eesti keel. Ametnik ei pea oskama vene, türgi, soome, läti jne keeli. Õppige ükskord ära keel kelle maal te elate. See oleks elementaarne austus koha vastu kus elate.
on 18. juuli 2016 20:12
üks osa nn.shoviniste, kes arvavad, et naabrite keeli ei pea oskama- kuidas sa naabriga kõneled siis?Kuni meie maal on kolmandik teisi keeli rääkivaid inimesi, seni on hea osata ka teisi keeli- lähed inglismaale ilma inglise keeleta või saksamaale ilma saksa keeleta...pole ilus sinust ja kuni meie ida viru räägib ainult vene keelt enamuses, ma ei räägi üksiskutest, seni on hea teada, et oled kaitstud, hoitud kui kukud ümber nt. venelase juures, ta teab mida teha kui oskad ütelda, kui aga mitte, siis suredki maha.Ametnik on pandud Eestis inimesi aitama ja teenima, seega peab ta oskama ka vene keelt suhtlustasemel, muidu taolisele kohale ei saa kui tutvusi pole, paistab meil aga nii, et tutvusi on ,minu käest ongi küsitud mitmeid tõlkeid, imestan, et mida noored koolis õpivad siis kui mitte neid keeli, mida kasutatakse omal maal.
Kuuuurija 18. juuli 2016 08:19
Kuidas näeb välja veeldatud gaasiterminal?
Tont 18. juuli 2016 09:23
seda teab, milline ta välja näeb. LNG gaas on vedel ja suuremast saastast puhastamata, kasutatakse samuti autokütuseks. Uus ja kaasaegne on CNG gaas ehk surugaas mis on puhastatud ja kasutatakse autode, laevade, jne kütuskeks. Eeldavalt on CNG gaasil mootorikütustena suur tulevik. Miks seda kodutarbeks siiani ei kasutata , ei tea.
koduCNG 18. juuli 2016 09:35
Mis imelugu sul kodus gaasitorust siis tuleb? Maagaas on maagaas, kodus on ta sul kuni 0,1 baarise rõhu all ja autos paarsada baari.
on 18. juuli 2016 20:03
kodus suvel gaas nii punane, et vaata järgi kas kustub või mitte- teatavasti peab gaasi temperatuur olema alla 8 kraadi kui maa alt trassist tuleb, suvel aga on palju soojem ja need liitridki paisuvad suuremaks kui kasutad sooja gaasi- keeta saad vähem aga maksad rohkem...paljalt pliidi eest.
Vabandage 18. juuli 2016 07:34
aga Eestis ei peagi oskama vene keelt,aga venelane peaks ikka oskama eesti keelt,et ametiasutustes suhelda.Ainult nõuame.Vene keelt võib,aga ei pea oskama.
jajah 18. juuli 2016 10:50
mõni väga soe ja tasustetud töökoht on selle oskuse tingimuseks.Sinu oma valik.Üks on näiteks Kentmanni streedil.