Maailm

TERROR NICE’is: Rahvuspüha pidustused lõppesid neljapäeva hilisõhtul massimõrvaga. Veoauto rataste all hukkus vähemalt 84 inimest. Veel 52 vaakus eile elu ja surma vahel. 

"Allaaetud inimesed lendasid nagu keeglikurikad." (5)

LISA KOMMENTAAR

Eedi 16. juuli 2016 14:50
Kulla ajakirjanikud, teie huumor või siis käkerdis jääb vähemalt mulle arusaamatuks. Artikli juurde on lisatud pildigalerii, mis koosneb kuuest sündmusega seotud fotost. Aga sellest seitsmendast pildist - kaks Eestis väga tuntud inimest suruvad naerusuil üksteisel kätt nagu tähistaks mingit kordaminekut - ma aru ei saa. Palun andke vihjeid kui mult peaks keegi küsima, et kuidas need mehed selle võika veretööga seotud on.
Marika 16. juuli 2016 09:45
Ei saa aru miks pühasôdalastel üldse lubatakse EL-s elada?
Kui 16. juuli 2016 09:19
vead aastast aastasse pidevalt terrorismi seemet sisse, siis ükskord hakkavad need seemned ka idanema ja vilja kandma. Juhtum oli üks paljudest ning neid tuleb üha rohkem. Sest terroriakt võib üldse olla elus esimene ja viimane massimõrv. Politsei laseb end petta, et mingi Muhammad on olnud koolis tubli ja käib tööl, mingeid jamasid pole ning ta liigitatakse ohutuks "prantslaseks". Inimese sisse aga ei näe ning ta kasvab ümber kohapeal, piisab mingist ajendist või peremehe käsust ning tegu ongi sooritatud.
Selle Muhammadiga oli tegelikult asi lihtsam ehk oht läbinähtav. Kuid prantslaste "sallivus" ei luba taolisi ohte kõrvaldada ega välja saata. Ikkagi õnnetu araablane sõjakast Tuneesiast, selliseid tuleb elu lõpuni pilpa peal kanda.
Muide, kui jälgida massimõrvarite iga, siis valdavalt on nad 20-35. Vanemad kas on juba eluga järjele saanud või enam ei viitsi, nooremad pole veel valmis või hoitakse neid teadlikult suuremateks massimõrvadeks tagasi, et kõik vallanduks "õigel" ajal. Muide, ka meie oleme sellepärast võimetud, et meil on tunded ülevamad kui tõigad.
16. juuli 2016 05:16
viimsel ajal muud enam ei kuulegi kui terrorism ja tapatalgud. Küll jumal neid pasatskeid ja terroriste ükskord nuhtleb. Siia oleks vaja üks korralik tuumapomm ja plats puhtaks. Inimene on jube elukas, ainult tapab ja hävitab, elada ei oska. Näritakse ka naabri kõri kallal, mis sest elust niimoodi saama peab siis. Vastik
A.H. 16. juuli 2016 11:05
Kuda nii? Vahelduseks kuuleb kuidas Vahenerest õngitseti järjekordne partii pabulassaasta välja, selle asemel et neid Neptuni juurde saata.