Sisuturundus

KUHU MINNA, MIDA TEHA | Tule kuulama Kõltsu mõisa imekauneid kontserte! 

Kõltsu mõis, 12. juuli 2016, 10:05
Foto: Kõltsu mõis
Laulasmaal asuv Kõltsu mõis on avatud väärikateks sündmusteks – seal saab korraldada nii seminare, koolitusi, bankette, pidusid kui ka nautida kauneid kontserte.

Augustikuus toimub Kõltsu mõisas kolm kontserti.

3. august: Laura Põldvere & Band. Tribute to Marju Kuut

Laura Põldvere teeb kummardus Eesti jazzi säravale vääriskivile Marju Kuudile, kelle unikaalne hääl on aastakümnetega jäädvustunud tuhandete kuulajate meeltesse. Marju Kuudis on ühendatud ülitundlikkus, lüürilisus ja rütmilisus samaaegselt.

Avatud meelega kuulaja saab kindlasti mitmedimensioonilise kogemuse - osaliselt meenutuse Marju Kuudi hiilgeaegadest, kuid samas tänapäevase helipildi ja tunnetusega interpretatsioonid.

11. august. Sooäär-Ruben-Vaigla&Raul Vaigla Quartet feat. Marie M. Vaigla

Trio Sooäär-Ruben-Vaigla esitab lugusid oma kolmandalt albumit "1980", mis sündis olümpiaregati tuules. Öeldakse, et kõige suurem rõõm on äratundmisrõõm ja seda peaks see kontsert pakkuma. Muusikat Ricchi e Poveri "Mamma Mariast" Olav Ehala "Kodulauluni". Olge mälumänguks valmis! Kontserdi teises pooles astub üles Raul Vaigla Quartet ehk siis Raul Vaigla, Siim Aimla, Marie Vaigla, Madis Muul ja Caspar Salo.

14. august. Hele Kõrve "Eluhõiked"&Pääru Oja-Indrek Kruusimaa

Näitlejatar Hele Kõrve esitab laule oma debüütplaadilt "Eluhõiked". Muusika on loonud Maian Kärmas ning seaded teinud Rasmus Puur. Helet toetavad laval tunnustatud noored muusikud - Kirke Karja, Marti Tärn ja Reigo Ahven ning Noorteorkester Reaalmažoor keelpilliansambel. Kontserdi esimeses pooles on laval Pääru Oja ja Indrek Kruusimaa, et mängida ägedaid rütme kitarril. Mis veel võiks paremini kokku sobida kui augustikuine õhtu Kõltsus ja lõunamaine tuline muusika!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee