Laadin videot...
1
foto

Eesti korvpallikoondis alustas täna treeningutega, kuid üks kandidaat oli esitlusele tulnud tänavariietuses: Siim-Sander Vene. Koondise üks liidreid tõdes, et esmalt tuleb tervis korda saada.

"Siit-sealt veel logiseb, peab tegelema ravimisega, veel ei saa alustada," ütles Vene videointervjuus Õhtulehele. Võib meenutada, et hüppeliigese vigastus andis Venel enam-vähem terve klubihooaja tunda. Kandidaatide sekka kuulumine näitab, et mees loodab mängude alates rivvi jõuda. "Eks selgub, kui kiiresti nende asjadega aega läheb. Kui kõik on hästi, saab liituda, ja kui ei saa korda või läheb pikemalt, siis tuleb edasi vaadata. Täna on veel raske öelda, ma ei tea, kui kaua mul tervenemisega läheb."

Vene tõdes, et koondise koosseisus pidid varem või hiljem muudatused toimuma: "Aeg läheb edasi, tulevad uued inimesed, teevad uusi asju ja teistmoodi. Mäng läheb ikka edasi. Uutel meestel ongi hea võimalus end pildile mängida."

Mida rääkis kolmel viimasel hooajal Kaunase Žalgirises mänginud Siim-Sander Vene oma klubitulevikust, vaata juba videost!

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis