Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Siim-Sander Vene: raske öelda, millal tervis lubab treeningutega alustada 

Ville Arike | Video: Jörgen Norkroos, 11. juuli 2016 14:14
Foto: Video: Jörgen Norkroos
Eesti korvpallikoondis alustas täna treeningutega, kuid üks kandidaat oli esitlusele tulnud tänavariietuses: Siim-Sander Vene. Koondise üks liidreid tõdes, et esmalt tuleb tervis korda saada.

"Siit-sealt veel logiseb, peab tegelema ravimisega, veel ei saa alustada," ütles Vene videointervjuus Õhtulehele. Võib meenutada, et hüppeliigese vigastus andis Venel enam-vähem terve klubihooaja tunda. Kandidaatide sekka kuulumine näitab, et mees loodab mängude alates rivvi jõuda. "Eks selgub, kui kiiresti nende asjadega aega läheb. Kui kõik on hästi, saab liituda, ja kui ei saa korda või läheb pikemalt, siis tuleb edasi vaadata. Täna on veel raske öelda, ma ei tea, kui kaua mul tervenemisega läheb."

Vene tõdes, et koondise koosseisus pidid varem või hiljem muudatused toimuma: "Aeg läheb edasi, tulevad uued inimesed, teevad uusi asju ja teistmoodi. Mäng läheb ikka edasi. Uutel meestel ongi hea võimalus end pildile mängida."

Mida rääkis kolmel viimasel hooajal Kaunase Žalgirises mänginud Siim-Sander Vene oma klubitulevikust, vaata juba videost!

Samal teemal

29.06.2016
Siim-Sander Vene Cramosse kuuekohalise palga peale?
12.06.2016
Korvpallikoondis mängib tänavu Kristjan Kangurita

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee