Laadin videot...
9
fotot

Tuntud Eesti staarid võtsid vastu väljakutse võistelda purjelaua surfis. Suur finaal toimus täna Roostal Surfilaagris, kus finišijoonel läks asi vägagi tasavägiseks laulja Teele Viira ja näitleja Priit Piusi vahel. Saarenaine Viira pidi täna siiski Piusile alla vanduma ja tunnistama mehe paremust.

Kuue treeninguga sai Pius asja nii käppa, et unistab juba päris oma laua soetamisest, et merelainetel ja tuule käes liuelda. 

(Mari Luud)

Kõige raskemaks pidas Pius alguses tasakaalu saavutamist lainetaval merel. "Aga kui oled mingit lauda varem sõitnud, siis tasakaalutunnetus on enam-vähem olemas," tõdeb mees. 

"Paar korda sain mastiga pähe ja laud lendas pähe," tunnistab mees, et mõned väiksemad õnnetused juhtusid, kuid tegemist on siiski küllaltki ohutu spordialaga. "Mul on parv, see ei uju, ei liigu ega lähe edasi," naljatleb Pius, et temaga saanukski midagi juhtuda. 

Priit Pius ja mentor Kristjan Kiisk (Mari Luud)

Kõige positiivsemaks peab ta surfamise juures aga seda, et muremõtted merel pähe ei kipu. "Sa absoluutselt ei mõtle mitte millelegi muule," sõnab mees, lisades, et merest tulles oled veetnud kolm-neli tundi nii, et sa ei ole üle mõelnud. 

Milline on Piusi ideaalne puhkus ja kus teda suvel surfamas näha võib, vaata juba videost!

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis