Nipitiri ( see õige) to Nipitiri 10.juuli 09.32/ 10. juuli 2016 23:42
Lp.Nipitiri 10.juuli kell 09.32 Kuigi ma olen nõus teie kommentaariga, ei ole mulle vastuvõetav,et Te esinete minu nime all. Loodan, et see oli eksimus ning seda on võimalik parandada, kui võtate endale teistsuguse varjunime. Lugupidamisega.
Vaadake kuhu EU meie raha kulutab ja siis maksame trahve, oleme miinimumpalgal, ja ehitame uusi elamuid MUGAVUSPAGULASTELE, NEIL ON RAHA ET PÕGENEDA JA NÕUDA MUJAL RIIGIS KÕIKE SEDA, mida OMA RAHVAS EI SAA KA 2 kohapeal töötades AH KUI ILUS ELU MEIL SIIN RIIGIS
Need 4 miljonit on Suurbritannia kohta köömes, tühine vähemus. Kes juba varemgi, referendumil korra juba vastu hääletasid. Teiseks - osavõtuprotsendist. Kui 64 miljonist elanikust võtab osa 34 miljonit, on see enam kui pool elanike üldarvust. Kuid arvestage 64-st miljonist maha vähemasti nii 4-5 miljonit mittekodanikku. või enamgi veel. Kellel pole õigust hääletada. Ja siis lahutagem kodanikest maha 10-15 miljonit last ning alaealistest, kes vanuse tõttu veel ei saagi hääleta. Seega võib öelda, et referendumil osales enam kui kaks kolmandikku, vahest koguni üle kolmveerandi valimisõiguslikest täiskasvanud kodanikest. Nüüd kordusreferendumist. Aga kui ka teisel korral kaotavad kas nõuavad kolmandatki j.n.e.? Põhimõttel, et ÜKSKORD ME VÕIDAME NIIKUINII? Aga mis saab siis, kui seepeale välja astuda soovijad omakorda mitu miljonit häält koguvad ja omakorda uut referendumit nõuavad? Mida siis teha? Mis alusel euroliitu jääda soovijatele vastu tulla, kuid lahkuda soovijatele ära öelda? Kuhu jääb sel juhul püha demokraatia? Kas jääkski üks igavene kordusreferendumite jada?
Aga Euroliitu sisse astumiseks piisab vaid 50%pluss 1 hääl? Samuti pole 75% osavõtutsensust. Miks selline vahetegemine? Et sisse saab imekergesti, kuid välja enam mitte?