Galeriid

GALERII JA VIDEO | Õllesummeri teine päev 

Õhtuleht.ee, 8. juuli 2016 07:53
Foto: Teet Malsroos
Tallinna lauluväljakul kestab laupäevani suur suvefestival Õllesummer. Jahedast ilmast hoolimata nauditi kümneid erinevaid kontserte ja maitsvat toitu.

Õllesummeri teine päev oli vihmane ja jahe. Pool tundi pärast väravate avanemist tundus olukord eriti nutune - kõigest üksikud inimesed kõndisid kümnete söögikohtade vahel.

Samal teemal

Kella seitsme paiku hakkas vihma juba päris korralikult sadama. Sellel ajal toimus Eda-Ines Etti kontsert, kuid lauljatar ei lasknud ennast tuulest ja vihmast häirida. Eda-Ines tänas kõiki, kes olid tulnud teda halvast ilmast hoolimata kuulama.

Kella kaheksa ajal oli inimesi juba oluliselt rohkem, paljud nendest talvejopedega, mille peale oli veel tõmmatud kileülikond. Jäätisemüüja Hanna pidi tõdema, et jäätis täna hästi kaubaks ei lähe. Üksikud kõndisid jätkuvalt suvistes riietes, ega lasknud 13-kraadisel ilmal ennast häirida.

Vihm ja tuul saatsid tervet neljapäevast festivali, kuid märgatavalt ükski artist sellest häiritud polnud. Vägeva kontserdi andis nii Terminaator, Traffic, Svjata vatra jpt. 

Pealaval esines kohalikest räpparitest koosnev kooslus - "KÕIK BOYZ", kes esitasid oma hitte. Genka, Reket, Beebilõust, Suur Papa a.k.a Arop, Metsakutsu ja Paul Oja moodustasid põhituumiku, kuid neile lisaks käis lavalt läbi ka palju külalisi. Koit Toome, Tõnu Trubetsky, Elina Born, Teele Viira, Ines ja Robert Linna koos kohalike räpparitega süütasid Õllesummeri pealava oma muusikaga särama.

Samal teemal

08.06.2016
Retrotants õpetab 90ndate hittide saatel puusa jõnksutama
08.06.2016
Prussakad ennustasid jalgpalli EMi tulemusi