Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Egon Kaur hindab: R5 masinad on Rally Estonial N-rühmast kiiremad 

Viljar Voog | Video: Stanislav Moškov, 7. juuli 2016, 15:49
Eesti meistrivõistlustel kaks viimast etappi võitnud Egon Kaur loodab ka tuleval nädalavahetusel toimuval Rally Estonial kõrgeid kohti püüda. "Muidugi jahime enda klassi võitu, sest madalamat sihti seada pole mõtetki, aga üritame ka etteotsa, R5 autode vahele kuhugi pugeda," sõnab N-rühma Mitsubishil kihutav rallimees.

Mullu suutis Aleksei Lukjanuk Rally Estonia N-rühma masinal võitagi, ent kahe võistlushooaja vahel on R5 võistlusautod läbinud tõsise uuenduskuuri ja tänavu tuleb mees tiitlit kaitsma juba Ford Fiesta R5.

Kaurgi tõdeb, et jõujooned on aastaga tõsiselt muutunud: "Küll see R5 on siin kõige kiirem. N-rühma autod vahepeal arenenud pole, R5 on edasi viidud ja selle võrra on meil kindlasti raskem, aga usun, et siin on selle N-iga veel võimalik nii mõndagi teha. Ralli on pikk ja juhtuda võib paljut. Tegemist on Eesti suurima autospordiüritusega ja mütsiga me sinna lööma ei lähe."

Samal teemal

15. juuli 2016, 05:56
Kas Rally Estonia jätkab identiteedikriisis vaevlevas ERC sarjas?
7. juuli 2016, 16:13
ÕHTULEHE VIDEO | Valitsev Eesti ja Läti meister Siim Plangi lõpetab Rally Estonial eksiili: kaheksa kuud näpud sügelesid!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee