Barack Obama on asunud aktiivselt Hillary Clintonit toetamaFoto: NICHOLAS KAMM
Toimetas Piret Pappel 6. juuli 2016 16:37
USA demokraatide presidendikandidaat Hillary Clinton on Reutersi arvamusküsitluse järgi kasvatanud oma edumaad vabariiklase Donald Trumpi ees.

Juuni lõpus peeti Trumpi Clintonist menukamaks. Praegune küsitlus korraldati enne seda, kui FBI uurimiskomisjon andis aru Clintoni välisministriks oleku ajal saadetud e-kirjade asjus. Nimelt kasutas Clinton oma välkposti saatmiseks eraserverit ja saatis sadakond kirja, mis sisaldasid riikliku tähtsusega salastatud infot.

Uurimiskomisjon järeldas, et Clinton oli erakordselt hooletu, kuid ei pidanud vajalikuks talle kriminaalsüüdistust esitada. USA peaprokurör Loretta Lynch kinnitas, et austab FBI otsust.

Clintonit on jõuliselt toetama asunud ka praegune president Barack Obama, kes esines Põhja-Carolinas kampaaniakoosolekul ja teatas, et on valmis ameti Clintonile üle andma.

Barack Obama on asunud aktiivselt Hillary Clintonit toetama Foto: NICHOLAS KAMM

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

sarjast... Lennukiuks 8. juuli 2016 09:57
...Välisministri kirjavahetusest võib alati üüratult palju alatooniga lugusid vorpida ? Hooletu oleks selles kontekstis siis minnalaskmis meeleolus antud vastuseid . Kui näidata mida küsitud võiks vaid vilet lastes ohata.
Maailma võimsaima demokraatliku riigi USA 8. juuli 2016 01:10
muutumine sotsialistlikuks laiendab kogu maailma samasugus majandusliku ja ühiskondliku pankrotti, nagu see, mis håvitas sotsialistliku Nõukogude Liidu ja teeb seda låhiajal vältimatult ka sotsialistide poolt juhitava Euroopa Liiduga .
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS