Maailm

Täiendatud

USAs tulistasid politseinikud surnuks mustanahalise mehe

Toimetas Piret Pappel, 6. juuli 2016 11:05

6 KOMMENTAARI

s
stella roland/ 21. november 2019 13:58
minu nimi on Stella Roland pärit seattle WA-st. pärast abiellumist 3 aastat olen olnud 2 kuud lahutus. mu mees jättis mu maha ja läks tagasi oma endise naise juurde, kes ta tegelikult tema endise abikaasa hooleks jättis. ta lahkus oma mehe juurest ja tuli siis minu abielu hävitama, mina ja meie 4 last oleme kurvad ja masenduses, vaadates iga päev uksele ja aknale ning arvame, et mu mees tuleks talle meelde ... aga ta ei teinud seda kunagi. mida? mu Californias elav õde rääkis mulle selgeltnägijast nimega +2348153044210 või emil agadagaspiritualhome@gmail.com, see õigekirja rull tegi minu jaoks
p
politseinik/ 7. juuli 2016 09:05
tegi jumalale meelepärase teo,hävitades musta saatanasigidiku!
j
JUSS/ 7. juuli 2016 09:00
kui valge tapab musta, siis on ühtelugu piketid ning demonstrandid kohemaid tänavatel. vahest isegi lõhkudes ning mürgeldades omaenda "pronksiööd" korraldamas. Tulevat kokku üle mitme osariigi.
Aga kui mingi must tapab valge, siis ei järgne kunagi mitte mingit piketti, demonstratsiooni ega meeleavaldust! Ei nähta põhjust.
Huvitav, millest selline erinev suhtumine? Kas inimeste elud polegi ühepalju väärt? Miks ühte loetakse karjuvaks ülekohtuks, teist situatsiooni aga igapäevaseks ning tähelepandamatuks. vaat et lausa loomulikuks.
Kas mitte sellepärast, et kui protesteeritakse musta pärast, siis need on kindlasti suured inimõiguste eest võitlejad. Söandaks aga keegi tapetud valge pärast demonstratsiooni korraldada, siis too on automaatselt kohe rassist ning vihaõhutaja. Seega, kuidas seal jänkide maal selle võrdsusega asjad ikkagi on? Kes on privilegeeritud ning hoitud, kes aga mitte?
i
imelik/ 6. juuli 2016 15:44
A
???/ 6. juuli 2016 13:55
Agakuidas selle tulistamise põhjusega siis ikkagi oli? Kas too mees siis ähvardas avalikus kohas relvaga inimesi või mitte? viimasel juhul oleks politsei poolne relvakasutus siiski põhjendatud. Muidugi juhul, kui relvaga ähvardaja politseile ei alistu, neile vastu hakkab või põgeneda üritab.
Kõigepealt tuleb ikkagi juhtumi asjaolud selgeks teha. Alles seejärelöelda, et kes oli süüdi ja kes mitte.
s
See/ 6. juuli 2016 12:52
surnuks tulistamine ongi vist anglosakside eripära, meil siin lastakse lihtsalt maha.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee