TEOLT TABATUD: Teadaolevalt vanim taskuvaras (vasakul) tegemas katet, kui tema partner ohvreid tühjendab. Mõlemad mehed on praegu vangis.Foto: Politsei
Kristjan Väli 5. juuli 2016 04:00
Pealtnägijaid ähvardatakse vägivallaga, kuid päris tegudeni siiski ei minda.

Pealtnägijaid ähvardatakse vägivallaga, kuid päris tegudeni siiski ei minda.

Tallinna vanalinn on turistidest pungil ja nende vahel sagib kamp mobiilidega sidet pidavaid mehi – süstemaatiliselt tegutsevad osavad vargad, kes kasutavad ära turistide tähelepanematust.

Rahvast täis tänaval läheneb teile võõras mees ja üritab vestlust arendada. Sisutühjast jutust hoolimata on teie pilk temale suunatud. Tähelepanu hajutatud, läheneb teine mees, kes selja tagant tühjendab teie koti ja taskute sisu. Mõni hetk hiljem on mõlemad läinud, teie väärisasjad üldse kellegi kolmanda käes. Selliseid taskuvargused toimuvad Tallinna vanalinnas keset päeva kümnete inimeste vahetus läheduses, et mitte öelda silme all.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (44)

Sellistele 6. juuli 2016 12:22
kohe tugevam ja meeldejäävam löök pasunasse, siis võib-olla tõmbavad tagasi kasvõi veidikenegi.
!!! 5. juuli 2016 20:41
Saak ja ahvatlus on suur, risk väike ja karistued pea olematud. Seega tasub asi end ära. Vahele jäänu saab algul lihtsalt tingimisi ja on hiljem ettevaatlikum. Ning kui pärast korduvaid tabamisi kinni lähebki, siis eurovanglasse logelema, kus ta tasuta hambad ära parandataksening seejärel ennetähtaegselt tingimisi vabastatakse. sest vangimajades ei jagu kohti.
Vargad muutuvad häbematuteks, varsti on oodata taas vanu sõjajärgsete jultunud kotipoiste kommete tagasitulekut. Kus vahele sekkunutel ja vargale osutajal ning tunnistajatel lõigati žiletiga silmad puruks. teistele hoiatuseks. Ühesõnaga - retside terror.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS