Maailm

Ungari kohus mõistis 10 põgenikku vangi (13)

LISA KOMMENTAAR

Elagu Ungari Vabariik. 15. juuli 2016 07:06
Eesti võiks ja peaks Ungarilt õppima.
6. juuli 2016 01:07
tegelt on iga vähegi mehe kohus oma kodu ja rahvast kaitsta.
JUSS 6. juuli 2016 00:05
Piirivalvuri kohus on läbi aegade olnud oma riigi piiri kaitsta. Piiririkkujaid tagasi tõrjuda ja juba sisse tunginud kinni pidada. Ning vajadusel kõhklematut ka relva kasutama, kui muidu ei kuuletuta ning vastu hakatakse. Piirir rikkumine on kuritegu, selle rikkujad on kriminaalkurjategijad.
Siin mõnes teises riigis on moodsad piirivalvurid rohkem nagu pagulaste vastuvõtjad, teenindajad, giidid ning suunajad. Kes võivad vaid "Stopp" ning ""stopp" hüüda, ei enamat. Ja kui piiririkkuja sellegi poolest läbi jõekese sumab, siis on euroopaliku piirivalvuri kohustus talle abivalmilt käsi sirutada ning too mudasest ja libedast jõekaldast ilusasti ning külalislahkelt üles aidata. Ruttu kordonisse viia, et läbimärg lõunamaa mees põhjamaises kliimas jumalapärast ei külmetaks. Siis pakkuda neile kuuma kohvi ning võileibu, Võimalusel ka midagi sooja ning kuiva ümber anda, kuni piiririkkuja enda märjad riided kuivavad. Seejärel aga võtma auto peale ja saatma põgenikekeskusse luuslanki lööma- sealsele tõmmude meeste jalgpallikomandole täienduseks.
Vaat seesugused on õige, tõelise euroopaliku piirivalvuri amet ning kutse eetika! Mida põikpäised madjarid aga veel taibata ei suuda. Õppigu oma progressiivsetet ning püüdlikelt sugulasrahvastelt!
5. juuli 2016 16:29
vähemalt keegi kes käitub vastavalt seadustele, mitte ei lömita pagulaste ees
Mall 5. juuli 2016 10:14
Need lapsed pildil küll ilmselt poisikeseohtu meeste omad pole. Ilmselt kaasa röövitud kusagilt,et härdameelsete ja naiivsete eurooplaste südameid haletsema panna . Ja ikka ja jälle näeme "pagulastena" noori mehi, mitte naisi, vanureid, lapsi... Aga et kõik tulijad saavad EL-i välispiirilt takistamatult siseneda (EL riikide laevad käivad neid isegi ise Liibüa rannikult noolimas!), panebki need mugavuspagulaste massid rändtirtsuparvedena Euroopasse tungima.
vähk 5. juuli 2016 09:57
ahvi koht ongi puuris.ungaris on munadega mehed riigi eeesotsas
Praktiliselt 5. juuli 2016 09:26
ainuke riik Euroopas, kes püüab ennast tõsiselt kaista muulaste invasiooni eest. Muud tegelevad kosmeetikaga või laiutavad käsi, samal ajal kui Euroopasse saabub iga päev tuhandeid uusi kurjategijaid ja muidusööjaid.
teemast 5. juuli 2016 08:59
mööda vähe , aga ebaseaduslik piiri ületus on kriminaalkuritegu . Sellisel juhul on õigus need piiriületajad kohapeal maha lasta või pikaks ajaks vangi panna . Nii , et tekib küsimus : miks nii vähe on neid süüdimõistetuid ? Tuletame meelde Ida-Saksamaa ja Lääne-Saksamaa vaheline piir , NSVL piir , Põhja.Korea ja Lõuna-Korea vaheline piir . Aga selle poolest tublid , et tegid vähemalt otsa lahti , ega ikka ei ole nii , et mul on must nahavärv ja ma võin karistamatult teha mis ma ise tahan st. rikkuda kõiki Euroopas kehtivaid seadusi .

ilves ja kaltsak 5. juuli 2016 08:41
vajusid häbi pärast maa alla
Mitte ainult Merkel 5. juuli 2016 08:34
Kogu Brüsseli Araabia rahaga äraostetud Euroopa islamitega üleujutada sooviv juhtkond tõstab kimedat vihakisa.
eero 5. juuli 2016 08:28
Ei taha mõelda ka kuidas neid nahkadel hakkab tugeva rahvusriigi vanglas aeg mööduma :))
5. juuli 2016 08:13
!!!! 5. juuli 2016 06:27
Nii ongi vaja oma riiki katsta. Merkel on nüüd kindlasti raevus.