Galeriid

GALERII | Nii möödus Popkooripidu Tartus

Õhtuleht.ee, 3. juuli 2016 08:30

7 KOMMENTAARI

w
Wal/ 3. juuli 2016 15:50
Kauaaegse koorilauljana ei paku selline massioriginaalitsemine mulle midagi - kaotajaks on traditssooniline koorilaul ja originaalne poplaul. Jääb vaid õõnes tunne, et igaüks tahab olla kõikjal "tegija" ja kõike võib valimatult kokku möksida.
t
To kah mammi/ 3. juuli 2016 12:25
Kui ikka lihtsalt nutad ja aina kuulad, siis võib olla oleks abi väikesest medikamendikuurist, mis vabastab sundkäitumisest ja -mõtetest. Igatahes.
u
Uunu/ 3. juuli 2016 12:21
Millal popkorni pidu tuleb? Mul kornid juba valmis.
e
eelmisele/ 3. juuli 2016 11:40
Kes teab mis pekk sul veel on!!!
Igal juhul vaatan kordust täna hommikul tv-st ja mulle meeldib väga kui dirigent Veronika Portsmuth dirigeerib, väga kaunis daam. Galantne, stiilne.
k
kah mammi/ 3. juuli 2016 11:34
Istusin ka terve kontserdi jagu aega teleri ees. Olen kõiki neid kontserte näinud-mõnda kohapeal ,mõnda telerist,seekord siis olude sunnil telerist.Seekordne kontsert oli SUPER! Kõik kontserdid on olnud vahvad . Ei taha millegi üle viriseda sest kõik ei saagi kõigile meeldida ,aga üle kõige meeldis ja läks hinge Trafficu Tulgu tuuled . Nüüd oli täpselt nii nagu omal ajal Alo lauludega--ma nutsin,lihtsalt pisarad jooksid ja kõik ! Täna otsisin you tubest selle loo üles ja aina kuulan - no on ikka võimsa laulga Stig ja Maian hakkama saanud.
o
Otsisin, ei leidnud/ 3. juuli 2016 10:01
Tea kuids ma sinna piltidele sattuda oleksingi saanud, kui oslos olen. Aga soovitus ülevaadata oli, siis igaks juhuks vaatasin, et mine tea, äkki olengi pildil.
m
Mammi/ 3. juuli 2016 11:00
Vaatasin kogu popkooripidu televiisorist. Üldmulje oli väga hea ,solistid ja koorid on suure töö ära teinud. Suur tänu köigile. Siiski tooksin esile ühe väga meeldiva ja teise mitte meeldiva .Väga meeldib Karavan oma lauludega ja üllatus-üllatus ,seekord laulis kaks Karl Madist kitarriga .Topeltaplaus !!! Galeriist saab neid näha pildil 52/53 .Super . Nüüd ebameeldiv ,mis jäi häirima lavalt . Galerii pilt 48/53 . Pildil pikkade juustega ilus blondiin .Valge pluus ,lühikesed mustad püksikesed, pikad ilusad jalad . Köik ilus .Laulis hästi. Kahju,et kaamera ei tabanud siin seda momenti, mis häiris . Neiuke oleks pidanud oma samme kodus peegli ees harjutama ,siis oleks ka ise näinud . Et kui jalgu hargitas tehes tantsusamme , paistis ebameeldivalt lödisev,vöbisev ebasportlik pekikiht .Seda oli töesti paha vaadata . Natuke pikemate pükstega poleks seda näha olnud .Sorry . Ja üldse tänavapildis ka. Kodus , palun . Aga rahva seas käia kui juba pool taguotsa paljas ja kui veel paksud kintsud .Jubeduse tipp!!! Nüüd,kus meil ka saab olema rohkem moslemeid ,on nii käia mitte ainult kole vaid ka ohtlik .Ja kui siis midagi kurja juhtub , jääb kindlapeale süüdlaseks moslem . Kas ta on ikka sel juhul süüdi ???