Laadin videot...
1
foto

Pühajärve kaldal esimest korda toimuva Retrobesti esimene päev meelitas Retrobestile tuhandeid ajarändajaid, keda lõbustasid retromaailma nimekaimad artistid. Küsisime festivali avapäeval värvikamatelt tegelastelt, mis on see, mis neid retropeole toob.

Festivalikülastaja Krista räägib Õhtulehele, et peole toobki teda igatsus tagasi aega, mil ainukene viis maailmaga suhelda oli kuulata mitmesugust muusikat.

'"Minu meelest on lihtsalt suurepärane, et täna need, keda me oleme näinud võib-olla ainult televiisoriekraanilt või kuulanud raadiost, on täna siin meil käeulatuses. See on lihtsalt uskumatu! Ma ei osanud sel ajal arvata, et need artistid on Eestis. Ja nad on täna siin!" sõnas naine.

Retrobesti esimese päeva avas Koit Toome & Sarah, kellele järgnesid välisartistid F.R. David, Boney M, DJ Bobo ja N-Trance. Õhtu lõpetas Caater.

Laupäeval esinevad Eesti artistid Nancy, Marju Länik ja Black Velvet. Rännakut jätkavad ABBA tribüütbänd ABBORN, Retrobesti peaesineja Jason Donovan, Jenny Berggren ja Modern Talkingu solist Thomas Anders.

Vaata ja kuula külastajate muljeid ja meenutusi kaugetesse aegadesse täpsemalt juba Õhtulehe videost!

Jaga artiklit

9 kommentaari

I
ilus pealkiri  /   15:13, 3. juuli 2016
aga diskot ei kuulanud
https://youtu.be/pzrvCcaS0pI
N
Nii ja naapidi  /   11:11, 3. juuli 2016
Mõlemal osapoolel on omamoodi õigus, paraku. Endalgi on retrolaks ilmselt surmani sees, kuulan heameelega vanu 80-te hitte (ka neid, mida tol ajal tapeediks peeti..) ja pildi pealt on tore vaadata kireva sonksiga lauljaid :) Aga lives näha sama inimest vana ja väsinuna - eks igaüks teeb omad otsused. Mõni veab ilmselt veel aastaid välja, teine saab parimal juhul hakkama aastatetaguste fonode abil suud maigutades. Idee on iseenesest vägagi ok, arvestades, mida muul ajal aastast pakutakse.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis