Maailm

Euroopa Liit pikendas sanktsioone Venemaa vastu veel kuueks kuuks

Toimetas Kristin Aasma, 1. juuli 2016 15:53

5 KOMMENTAARI

a
Ants Rannula/ 2. juuli 2016 17:55
EL näitab oma lapsikust! Venemaad ei kõiguta EL "sanktsioonid"!
Vaid meie talunikud kannatavad sellest.
a
A.H./ 4. juuli 2016 09:14
Talunikud kes tegid panuse valele hobusele kannatasid pidevalt ka enne sanktsioone ja kannatavad seda ka pärast sanktsioonide lõppu, kui ei jätta kommet korduvalt sama reha otsa astumast, ämbrid jalas.
e
Ei ole mõju sellele/ 2. juuli 2016 10:15
Venemaa ei mõjuta seda midagi, kui siis muret sõprade pärast Euroopas. Venemaal on palju uusi Tehaseid avatud selle aastaga, mis katab selle tarbijas konna ära mida varem saadi Saksamaal, Türgis, Hollandis ja Itaalias! Venemaa saab edasi jätkata rahvusvahelisel Valuutas näiteks Valgevenes, Armeenias, hea kvaliteet ja kõrgema kursiga Aserbaidzaan, Hiina, Iraan, Vietnam, Venezuela, Iisrael, Kasastan, Mongoolia, Süüria, Balkani alad jne jne!
s
See oleks nagu kala uputamine./ 1. juuli 2016 20:35
See tegelikult ei mõjuta karva võrtki! Venemaal äsja avati suurim veekeskus ja alustati Naftast uusi tooteid värve, Plastikust, Elektroonika detaile mida nad Aserbaidzaanis maha viksisid. Alatest Auto elektroonikas kuni Tahvel arvuti komponendist. Kummaline asi on see et nad tahavad uusi SRÜ liikmes riike. Ohtlikuks muutub see! Selle asemel Ukrainlastele appi minna. Venelane on osavald hakkanud ise majandust tekitama koos SRÜ liikmes maadega. Neid Mutandi venelasi ei põrmusta midagi.
j
-------/ 1. juuli 2016 17:05
ja saksa ärimees närib vihast küüsi,sest venelased ostavad kaupu mujalt.Näitaks vene politsei ostab uusi autosid koreast ja kui juba ostab siis ikka 10 000-20 000 autot korraga ja saksa autotootjad kaotavad turgu.