Eesti uudised

Lõpuks selgus majas: Luisa Värk ja Taavi Rõivas saavad lapse (7)

Õhtuleht.ee, 1. juuli 2016 04:00
KAHTLUSI: Liibuv kleit, mida Luisa Värk võidupüha paraadil kandis, andis lapseootusjuttudele hoogu juurde. Väikest kõhukest oli nüüd juba võimatu mitte märgata. Foto: Karli Saul / Ekspress Meedia
Juba mai esimesest poolest saati on sahistatud lauljatar Luisa Värgi võimalikust lapseootusest. Nüüd on tema ja peaminister Taavi Rõivase perre lisa tulek aga kindel: Luisa kinnitas seda teisipäeval Raadio 2 hommikuprogrammis.

Esimese vihje Luisa Värgi lapseootuse kohta tegi Buduaarile anonüümseks jäänud allikas.

Samal teemal

Taavi Rõivaselt püüti valitsuse pressikonverentsil selle kohta kommentaari saada, kuid peaminister hiilis vastusest kõrvale, vihjates, et teema ei haaku pressikonverentsiga ning ta peab selliseid kuulujutte ümber lükkama iga poole aasta tagant.

Luisa ei kommenteerinud Buduaarile võimalikku lapseootust. Mõneks ajaks vajus asi unustusse, kuid liibuv kleit, mida Luisa juunis võidupüha paraadil kandis, andis kuulujuttudele taas uue hoo. Lauljatar ei soovinud ka pärast püha Õhtulehele raseduse teemat kommenteerida, kuigi palus reporteril küsimused meilile saata.

võidupüha paraadil: Luisa koos tütre Miina Rihanna ja elukaaslase Taavi Rõivasega. Foto: Aldo Luud

Teisipäeval oli Luisa Raadio 2 hommikuprogrammis külalissaatejuht ja seal tuligi rõõmus uudis viimaks päevavalgele. Nimelt soovis saatejuht Kaidor Kahar talle lapseootuse puhul õnne.

Luisa tänas, kuigi ei soostunud ka siis seda pikemalt arutama. "See on täitsa isiklik teema, las ta jääda nii," pareeris ta Kahari edasised küsimused.

Vahepeal levisid ka kuuldused, nagu oleksid Luisa Värk ja Taavi Rõivas salaja abiellunud, ent need lükkas peaminister TV3 "Seitsmestele uudistele" antud intervjuus ümber.

"Küll aga tänan Eesti ajakirjandust selle eest, et väga usinalt tuletatakse meelde, et valitsuse tööplaani täites on mõned asjad isiklikus tööplaanis täitmata jäänud," muigas ta.

Samuti soostus Rõivas lõpuks lapseootust kinnitama. "Jah tuleb tunnistada, et sel teemal on tõepoolest vahepeal toimunud positiivsed edasiminekud ja me ootame Luisaga perre teist last. See on väga hea ootus, me oleme väga planeerinud perelisa ja tõesti aastavahetuse paiku on perelisa oodata."

Ta kinnitas, et kui nad Luisaga abielluvad, ei jää see Eesti avalikkuse eest kindlasti saladusse. Lauljatargi ütles 2012. aastal ajakirjale Pere ja Kodu antud intervjuus, et kui juba pulmi pidada, siis suurelt.

Teise lapse saamise kõlakad levisid Luisa kohta ka 2011, kui lauljatari veidi ümaram kõht tekitas presidendi vastuvõtul kahtlusi.

Toona ütles Luisa, et ta pole lihtsalt pärast esimese lapse sündi ideaalset vormi tagasi saanud ja teeb selle nimel trenni. Samuti teatas ta, et ei plaani lähema seitsme aasta jooksul uut last saada. Tõsi, praegu on öeldust möödas vaid viis aastat.

Luisa Värk ja Taavi Rõivas on koos aastast 2007 ja nende esimene laps Miina Rihanna sündis 2009. aasta veebruaris.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee