Repliik

Üks küsimus | Kas Eesti ühiskond vajab uut vene erakonda?

Õhtuleht.ee, 30. juuni 2016 14:57

7 KOMMENTAARI

k
kalmer/ 1. juuli 2016 13:12
Miks peab kohe erakond olema, võiks olla kogukond. Eestlased on elu aeg välisriikides moodustanud kogukondi, keegi pole tahtnud teha riigipööret, et luua erakonda?
j
juut jevgeni/ 1. juuli 2016 08:16
valmistab omale sooja kohta
k
kolla/ 30. juuni 2016 19:40
puujala-ets varsti pukist lännu ja tiblad otsivad uut urgu.kõigepealt ronigu hermani torni ja karjugu sealt 10 korda jutti"MEIE MÕISTAME KA KÜÜDITAMISE HUKKA"seda nö. kondiprooviks.
r
Raske on kõike unustada,mida oleme pidanud/ 30. juuni 2016 18:52
läbi elama.Ega minevikku muuta ei saa.Ja aega ei saa kunagi tagasi keerata!Oleme eluga ikka ja jälle
edasi läinud.Ja teinud kõik,mis vähegi on võimalik.
v
vana naine/ 30. juuni 2016 16:18
Mul on südamest kahju, et pealesõjaaegsed noored, kes siia üle laastatud nõukogudemaa tööle ja elama suunati, tegelikult on üks õnnetu rahvakild. Kui raske on neil isegi 50 aastat hijem ,mil vanadus kukil aru saama hakata, et see maa siin on eestlaste maa. Ei ole see mingi nõukogudemaa. Ja riigikeel on eesti keel. vahepaeal on nad üles kasvatada jõudnud 3 põlvkonda, kes küll pursivad ja osa üpris eduklt ka räägivad riigikeelt, kud ometi on veri pakse kui vesi ja neist ei ole meie juurde ja elu edendajat. Kuidas saab ajalugu alustada meie riigis aastast 1945, kui enne seda püsis riik olemas 600 aastat. Kodune aksvatus ja koolides õpitu on kül paraku kõike muud ja soovitus on, andke alla, te ei aja seda eestluse vinge virisejaga juuksekarva lõhki. Milleks meile muukeelne seltskond, mingi partei näol,kes hakkab oma rida ajama, meil niigi omad erakonnad, kes kaklevad, vaja siis veel muid seda kaklust segama. Hr. olge nüüd ometi viisakas ja saage aru, riik on Eesti.
m
30. juuni 2016 17:06
Mõned on nii ära pööranud et loevad mingi müstlise kohaliku riigi vanuseks enne 45-ndat juba 600 aastat.
j
Jevgeni/ 30. juuni 2016 15:41
ega sa loll mees ei ole aga sa ei tea ajalugu . See nn. vene vähemus tuli siia vene tankidega st. asunduskolonistena . Nii , et ära tule siin rääkima vene vähemusest , tankid läksid siit ära aga miks see nn. vähemus ei taha tagasi minna oma kodumaale ? Kas tuletame meelde seda ka kuidas Ida-Virumaalt Eesti inimesed saadeti Siberi surmalaagritesse pärast uraani maagi avastamist Sillamäe lähedalt ?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee