Eesti uudised

Ägeda metsaraie käigus hukkus konnakotka poeg

Liis Vaksmann, 29. juuni 2016, 06:00

4 KOMMENTAARI

r
RiiklikMetsaKorralagedus/ 29. juuni 2016, 13:39
Igal pool üks lagastamine. Hullem kui nõuka ajal. Kas kuuleme ka vastutavate ametnike kommentaare ja näeme nende tegusid, et tehtu heastada? See metsa raiumine on ikka täiesti kontrollimatu ja persses äri.
p
punkauub/ 29. juuni 2016, 09:13
ükski õige metsamees ei raiu suvel metsa.esiteks on loomade ja lindude pesitsemise aeg. teiseks rikutakse metsa pinnast ja kolmandaks soodustatakse igasuguste metsa haiguste levikut. lõpuks mis kvaliteet on suvel raiutud puidul? ainult kütteks või siis paberi puu. kunagi oli seadus et mets töö aeg on esimestest pidevatest külmadest ehk jaanuarist märtsi alguseni. ülejäänud ajal tehti metsa hooldust, võsaniitmist ja nii edasi. nüüd aga kellel kirves see kohe metsa ja laastud lendama. raiutakse kõike noort ja vana, elavat ja surnud puud. valik on ainult kogusel. jäätmed jäetakse metsa mädanema, pinnas sodiks ja nii edasi. millal lõpetatakse see metsade reostamine ja metsade kahjustamine.
v
29. juuni 2016, 10:01
Vändra pargis tehti kõdupuude langetust maikuu viimastel ja juuni esimestel päevadel! Samal ajal kuldnokad ja teised väikelinnud voorisid oma poegi toites puuõõnsuste vahet. Kes küll tuli selle peale, et kõige paremal lindude pesitsemise ajal midagi sellist teha?! Miks ei langetatud puid sügisel?
m
MIKS ?????/ 29. juuni 2016, 08:20
Ei oldud sellest pesast enne teavitatud? Kuidas saadi üldse sellist luba väljastada, et pesitsemise ajal minna sellesse piirkonda metsaraiet tegema? Aga eestis on juba kord selline seadus, et mis naabrimehele lubatud see sinule keelatud. Huvitav oleks teada kas mõni oma sooja kohapealt ka välja lendab nagu juhtus selle konnakotka pojaga. Loodame, et õiglus võidab.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee