Eesti uudised

"Meie tütar tembeldati politseis lihtsalt narkomaaniks!"

Liis Vaksmann, 28. juuni 2016 06:00

81 KOMMENTAARI

k
karistamatus ja karmavõlad/ 1. juuli 2016 20:47
lähevad kõik need alatud ja ülbed mehed enneaegselt manalateele. See, et kusagil tagatubades üksteisele autasusi jagavad ei tee rahva seal olematuks teadmist, et tegelikult ei olnud tegu eeskujuliku ametnikuga, Alatu ja kuritegelik ppa ridades annab kurjategijate võltsimis- ja valetamisoskustele silmad ette sajakordselt.
ä
Ärge ahnitsege! Politsei ebainimlikkus./ 29. juuni 2016 22:56
Kui raha ei teeni sind, on ta sinu peremees. Ahne inimene ei saa öelda, et tema valdab vara, tegelikult on vastupidi.
t
tõenäoliselt/ 29. juuni 2016 09:52
pidid ka need vanemad algatuseks pöörduma ennetus ja järelvalve osakonda ja vaevalt, et sealt erapooletut suhtumist eest leidsid. Esimese asjana surutakse rahulolematu nurka ja antakse mõista, et kui politseiniku otsusega rahul ei ole, võib veel kehvemini minna. Kuidas ev süsteem selleni on jõudnud, ei mõista . Kas nagu venemaal, seetõttu, et sisekontroll oskab ka saunamõnusi nautida. Ainult ajakirjandus veel kaitseb , advokaadid istuvad rahulolevalt suurema tagumikupoolega politsei toolil ja ülekohtuselt karistatu maksab selle eest veel peale, et advokaat, kasutades ära kannatanult saadud infot , viimaseidki kaitsevariante ellimineerides , politseinikel teda süüdi aitab mõista . Kas see on normaalne ?
a
asd/ 29. juuni 2016 02:48
Mõttetu on selline politsei tegevus. Mida nad üldse saavutada üritavad..
k
Kas / 28. juuni 2016 20:07
Politsei poolt ka vabandus tuli .
r
Red/ 28. juuni 2016 18:55
Muidu veel usuks aga Rapla see ju tuntud narkourgas. Las vanemad vaatavad millega ja mis olekus nende võsukesd tegelevad mentla kõrval asuvas hulumaja kohvikus.
j
just just / 28. juuni 2016 20:57
mõne rikkuri võsukes näidu pidi kellegi kraesse määrima
p
28. juuni 2016 21:04
paganama tester jätab näidu sisse, mis sellega peale hakata, leida keegi ullike kes vastu ei aja ja ära vormistada. koos kopsaka trahviga
s
seepärast ongi/ 29. juuni 2016 09:03
et mõned pääsevad tänu ebaausatele politseinikele karistamatult ja testri tulemuse fikseerimiseks otsitakse rahva hulgast mõni malbem olevus, kelle puhul eeldatakse, et ta ei oska asja vaidlustada ja nii jääbki. Selline süsteem paistis toimivat . Seekord näe, ei läinudki õnneks. Ülekohus kotis ei seisa ja kui just politseimajas omad igati kaitse alla võetakse, siis saatus võib teha veelgi julmemad korrektuurid ja ebaasusate politseinike koduõuele saabub midagi sellist, mis teeb haiget . Mina usun, et varem või hiljem saavad ebaausad ametnikud oma karistuse ja need veel rängematl, kes asja mätsimisele kaasa aitavad.
t
tiit ei tea, taivo ei näe/ 28. juuni 2016 18:21
selliseid jaoskondi, kus vaheülemuste väljavalitud sõbrad, semud teedel oma võimu demonstreerivad, süütuid trahvivad ja sellest naudingu saavad on eestimaa pinnal täitsa olemas. Politsei registreerib oma dokumente siis, kui heaks arvab ja ametnikule sobimatud materjalid , ütlused ,tõendid rändavad prügikasti. Nii neid trahve produtseeritakse , ja tegelikud kaabakad lasevad õhtul ametnikuga saunas õlut ja tähistavad järjekordset "töövõitu". Kes sedagi teab, kas narkotest üldse SELLE NEIU peal näitas või oli näit mõne oma semu võsukese oma, mille pidi kellegi peale kuidagi ära vormistama.. Just nii see neil käib, kuna kellajaliselt nad oma toiminguid e-süsteemis regitreerima ei pea. Sokutakase kellegi tegeliku narkari (kellelt altkäemaks saadud või muidu tuttav ) näit mõnele vaguramale kaela. Enamus ju ei oska ega julgegi kaevata ja hakkab ajapikku ise ka uskuma, et ehk oligi kusagil joogi sees, keegioma sõbrataridest midagi lisanud. Tegelikkus on palju kuritegelikum, sest kurjategija on seadusesilm ise.
r
rein/ 28. juuni 2016 16:23
lugu lugedes saan aru, et politsei ja vist ka arstid on pätid, jõhkrad jms.
aga pisut edasi lugedes saan aru, et tüdruk polnud samuti nii ninnunännu puhas.
võib-olla oli talle see heaks shokiks ja õppetunniks, et selliste tarbijatega tulevikus ühes kambas ei kõlguks.
s
see sinder/ 28. juuni 2016 18:26
näit testeris oli ilmselt kellegi kolmada oma, mille pidi ju kuidagi mõnele äbarikumale alaealisele kaela määrima. Asi on lihtsam ja ka palju alatum kui arvad. Selliselt "päästetakse" joonud liikushuligaane kui nad juhtuvad tuttavad olema..lastakse kainel asjaosalisel kaks korda puhuda ja ongi kaks nulliga näitu olemas !.,

h
Hell Mai/ 28. juuni 2016 16:04
No mind nagu häirib see erariietes politseinike liikumine alaealiste otsimiseks pidudel. Olen kuulnud jutte kuidas püütakse infiltreeruda ja noored välja näha... üsna koomiline või mis? Kas tõesti on see ainus taktika? Pigem on see kõige lihtsam. Ma tahaks näha professionaalust ja rahva lugupidamise võitmist. Siis jääksid enamus politseid kritiseerivad artiklid ka ilmselt ära. Ja, ka mul on tuttav politseinik- muserdunud, segaduses, alamakstud ja pidevalt väsinud kodanik. Selle riigi kodanik. Mu poeg kaalus kahte elukutset politseinik või sõjaväelane. Just avameelsed jutuajamised nende elukutsete esindajatega oli põhjuseks mis lõpuks valiti hoopis praktilisem eriala ja kõrgkooli asemel esialgu hoopis kutseõpe. Ma tahan näha rahulolevaid ja enesekindlaid politseinike ja omada teadmist, et nende pered on õnnelikud.
s
See oli/ 28. juuni 2016 15:53
2 päeva tagasi,kui jalutasin oma tillukese koeraga eramajade rajoonis. Äkki kuulsin seljataga pidurite kriginat ja peenikese lahtise kivikillu rahet (kaevetööde tõttu oli teekäänak kaetud peenkilluga), vaatasin ehmunult tagasi ja kiirustasin tee äärest kaugemale. Rallitajaks osutus politseiauto,kaks verinoort "kutti" istusid tähtsate nägudega,tikksirgelt autos. Milline rõõm.millised kaitsjad-õiguse mõistjad:( See toimus Rapla maakonnas.
m
Mehed ei nuta/ 28. juuni 2016 15:04
...ujusite siit siia või ?
m
moraal/ 28. juuni 2016 14:43
selge see et seda tööd tuleb politseil teha ja peabki tegema aga need meetodid kuidas ja kes seda tööd teevad peaks üle vaatama,ei saa ju alusetult hakata igat üht viima jaoskonda kontrolli ,,likvideerida tuleks ikka põhjust mitte tagajärgi,,kus saadakse mõnuaineid ja kes neid nn.maale toob ,,ja ma tahaks näha ühte 15 aastast kes kimub kanepit ise alkot sealjuures tarvitamatta ,,jah võib-olla on ka neid aga need juba ka siis paadunud narkarid kes ikka 15 eurose piletiga suvetuurile ei tule,,siit ka moraal siis ,,
h
---/ 28. juuni 2016 13:58
huvitav, oma poolesajandi pikkuse elukese juures ei oska ühtegi negatiivset näidet politsei kohta tuua.
m
mul OLI / 28. juuni 2016 21:00
veel pikem positiivne kogemus aga kui tuli siis kõige eelnenu eest korraga
m
28. juuni 2016 22:07
mul vastavalt vaid 1 hea näide ilge mentide kuritegevuse kohta.
j
jüri/ 28. juuni 2016 13:31
Likvideerime PPA ning ootame siis esimest appihüüdvat kommi - KUS ON POLITSEI , ehk siis S.O.S.
l
loomulikult ainult et koos vanniveega pole vaja last välja visata / 28. juuni 2016 13:45
väikestes kohtades, toimuv on katastroof. Käiakse üksteisel sünnipäevadel, katsikutel. tehake hinnalisi kingitusi ja korruptsioon ja omavoli politseis õitseb. Vahel võiksid nad oma patuseid ka nurka panna, mitte kaitsta arutult ja autult...kuni asi meedias on. Koristagu räpased ja alatud politseinikud oma ridadest ja ongi asi lahendatud.
d
diagnostik/ 28. juuni 2016 13:27
Mussorid on alamakstud ja vahkvihas kimbutavad inimesi.
u
usu sa/ 28. juuni 2016 13:42
neil igat sorti muid sissetulekuid..
m
miks miks/ 28. juuni 2016 12:43
nad küll ajalehte pildile tahtsid end sättida ?

r
rutt/ 28. juuni 2016 12:37
eesti politsei appi tallinna rahvusvahelises lennujaamas töötab politsei alluvuses kirjaoskamatu klienditeenentaja merike soo . millest me veel raagime 2014 28 detsembil soitsin tutrepojaga kes 11november sai 18 aastaseks egiptusesse noormees esitas passi ja see noudis vanemate toendit .kuna poiss oli öpilane ehmuski et ei ole mul on vanaema kaasas see ei lugevat ja katekooriliselt teatas et sinu reis poisu jaab ara punkt. no laksin siis klaarima milles asi teatati rangelt kui puudub vanemate toend siis teie voite ka mitte soita aga noormees laheb .see oli absluutnesokk. ise ka kaotad pea. öö kell 2 kedagi tuttavat tallinnas ei ole ja see politseist tobras oleks poisikese saatnud tnavale milles asi politseiametnikul on pass lahti nina ees ja ta ei oska lugeda ei tunne numbreid.muidugi ma utlesin mis ma temast arvan jareis sai tehtud. see oli rikutud ja ma pole siiani sellest ule saanud. minu kaebuse peale tuli politseist pikk mola alaealised blaa blaa blaa ja lihtalt ametnik ekslikult ei vvdanud passi kuna poiss tundus talle alaealine appi appi see on eesti politsei
l
lugeja/ 28. juuni 2016 13:07
Aga kui õpiks natuke õigekirja suure vihastamise asemel?
l
lugejale teiselt lugejalt/ 28. juuni 2016 14:39
Kas muidu jääb miski arusaamatuks või? Mine Õpetajate Lehele õige!
k
Kah lugeja/ 30. juuni 2016 08:47
Jääb jah. Ühest lõigust lugesin, et vanaema võib ka mitte sõita, aga poiss, keda peeti alaealiseks läheb igal juhul ( kuhu? Üksi Egiptusesse? Oleks mõni kirjaviga, oleks OK. Sellist soga siin on raske lugeda.
v
vedamine/ 28. juuni 2016 13:48
sul ikka veel vedas et tuli vastus "ametnik ekslikult ei vaadanud" Kusagil korruptsioonipesast oleks tulnud vastus et ametnik tegi kõik äärmiselt õigesti.
k
ka lugeja/ 28. juuni 2016 17:29
,,absluutnesokk,, oli seda vigadest kubisevat üllitist lugeda.
j
Juss/ 28. juuni 2016 20:09
Mitte muhvigi ei saa aru, mida see kirjaoskamatu rutt siin kirjutas.
l
Liina/ 30. juuni 2016 20:49
sa vist rohkem kirjaoskamatu,kui see,, klienditeenentaja merike soo,,.Õpi enne ise kirjutama.
k
kriitik/ 3. juuli 2016 20:55
sa õpi ise kõigepealt kirjutama, siis kritiseeri teisi.Su üllitis kubiseb kirjavigadest
a
Aadu Kanep/ 28. juuni 2016 12:35
väike džoint kulub ikka ära.
e
Eiusu,/ 28. juuni 2016 11:32
et see narkotest harva valetab, koolis korraldatud reidi käigus andis see minu pojal ka võltsnegatiivse tulemuse. Närvitsemist oli ikka pikalt enne kui sai uriinianalüüsi vastused. Lapsel oli muidugi väikelinnas selleks ajaks juba narkarimärk küljes - test tehti koolis ju. Mulle helistanud politseinik oli üleolev ja ülbe ja andis igati mõista, et mu laps on narkar, testid ei valeta. Guugeldasin sellel teemal ja leidsin päris mitu sellist valepositiivse tulemuse juhtumit, ja need on ainult need mis avalikuks on tulnud.
e
Eiusule/ 28. juuni 2016 14:43
Mina ka ei usu. Vanemad lihtsalt ei kujuta ette, m i d a võsukesed tänapäeval teevad. Võtsin ise ükspäev ette ja tuustisin (ei ütle,mis ja kus) ning pidin pikali kukkuma,millega mu laps on tegelenud. Kanep on tavalisim! M i n u laps !!!Kui ta nüüd kukuks politseis millegagi vahele, kisanuksin kui totakas,k u i hästi m i n a meie asju tean, aga vaat enam ei kisaks!
a
???/ 28. juuni 2016 15:26
andis võltsnegatiivse tulemuse? siis oligi ju postiivne!
t
to Eiusu/ 28. juuni 2016 16:33
Võltsnegatiivse tulemuse?
j
Juta/ 28. juuni 2016 20:12
Ma tean küll miks need lapsevanemad kõik uriini proovi tegema jooksevad. Politsei ei tea, kui paljud vanemad meditsiinitöötajatele raha maksavad, et nende laste uriinitesti tulemused negatiivsed oleksid.
e
ei saa aru/ 3. juuli 2016 20:59
valenegatiivse?Negatiivne test tähendab, et narkot ei olnud.Valenegatiivne,test oli puhas,aga tegelikult oli narkot tarvitanud.
p
pede2003/ 28. juuni 2016 11:04
väike wiid ja väike ants ei tee kunagi paha. Lihtsalt hale on see kuidas narkootikumide puhul kõige ohtlikum on risk vahele jääda. Lisaks inimese tulevikule rikub riik ka nõnda enda tulevikku. Need seadused 70nendatest ja ajuloputaja usa'lt maha kopeeritud.
o
Objektiivselt/ 28. juuni 2016 11:00
Klatš käib, kuigi keegi midagi ei tea - kas keegi oli ise kohal, et teab täpselt asjaolusid, mõlema poole pealt vaadates? Võis nii olla ja võis ka mitte olla - GHB-d võib vabalt keegi sokutada suvalise joogi sisse ja ongi narkojoove olemas. Kas need vanemad, kes ajakirjandusse tormasid, sellise võimalus saavad välistada? Üldsus ju ei tea, mis pidu see oli, kui suur oli seltskond, kes olid seal seltskonnas jne.
h
Hetk/ 28. juuni 2016 11:00
Tublid vanemad, vähemalt laps võib neile loota, just vastastikune usaldus on väga oluline.
Paraku on tõsiasi, et politseis on töötajaid, kes sinna ei sobi, samuti meie õigussüsteemis, üldse meie süsteem ka valitsuse tasemel logiseb tugevasti. Loodan, et EL hakkab lagunema ja lõpeb suurriikide käskude täitmine ja talla lakkumine. Igal inimesel on õigus inimväärsele elule, mida praegu aga Eestis pole.
j
Juss/ 28. juuni 2016 20:17
Õige, igal inimesel on õigus ennast narko ja alkoga sodiks tõmmata. Ja riik peab narkomaanid üles turgutama ja invaliidusrahasid maksma 2 tonni kuus.
n
No/ 28. juuni 2016 10:35
Mina küll midagi imelikku ei näe siin,mu abikaasa mekib sampust kaks korda aastas ja ta taheti ka roolis purjus olevaks teha kuigi viimati tarbis pool pokaali kolm kuud tagasi.Ainult kõva kisa ja tuttavate kaasamine aitas.
m
Marge/ 28. juuni 2016 10:29
Kes nüüd valetab? Tüdruku vanemad väidavad et tüdruku sõber helistas oma vanematele ja nende kaudu said nad ka oma tütrest teada, politsei väidab et tüdruk ise helistas oma vanematele? Kui juba nii väike asi on segane, kuidas siis ülejäänud asjaolusid üldse uskuda saab?

k
Kas teie teate?/ 28. juuni 2016 10:04
Mõnda sellist juhtumit, kus vääritult käitunud politseinik mingi noomituse või karistuse omadelt saab. See on jube, mis politseis toimub. Kõrgesti tasustatud ülemusi ei huvita, milega alamad teedel-tänavatel-jaoskondades tegelevad. Ainus kaitse on neil ringkaitse. et oma soe töökohake säiliks. See peab lõppema enne, kui politsei maine täitsa alla on käinud. Veel on normaalseid politseinikke küllaga aga korda rikkuvate kolleegide karistamatust kõrvatl nähes, võivad ka normaalsed tasapisi muutuda alatuteks limukateks.
k
..../ 28. juuni 2016 10:13
kala hakkab ikka peast mädanema!
a
Ajalehed ei pasunda/ 28. juuni 2016 14:26
p
plekk/ 28. juuni 2016 09:53
Igal juhul tulevikus jääb plekike külge. Narkotesti positiivne, esimene, vastus jääb politsei arvutisse ja tulevikus on see asi, millele saab politsei toetuda. Kas õnnetu laps oli teiste poolt tagakiusatud, et näe teised tõmbavad, aga mulle ei anna?
E
.../ 28. juuni 2016 12:55
Ei jää arvutisse. Ainult kuskile paberarhiividesse, kust keegi kunagi ei vaata. Arvutist võetakse see maha, sest mõned aastad tagasi oli just sel teemal suur skandaal ja politseilt nõuti selliste andmete kustutamist.
m
Muti/ 28. juuni 2016 09:23
Tuleb teha Ameerikat, kes julgeb politseile vastu hakata,s.t sõna võtta, pauk pihta ja siis õhku, mis politsei see on kes iga arvamuse peale selja küüru tõmbab, teada puha et pooled noored on narkomaanid ja , meie tänavaski neid mitu, kõnnivad silmad pahupidi peas,nõuka ajal ei tulnud see kõne allagi
c
CDE/ 28. juuni 2016 09:44
Ah et Eesti politsei peaks iga väiksemagi provotseerimise peale peksma, või maha laskma kodanike? Kas teile, Muti, pole kohale jõudnud, et just selline käitumine korravalvurite poolt toob rohkem kahju kui kasu?
Nimelt Tamir Rice ja paljude teiste juhtumite põhjal, mis USAs ja lausa Kanadas on juhtunud näitavad, et sealsed politseinikud on kaugenenud pea täielikult kodanikest ning veel hullemini, peavad ennast seadustest üleolevateks. Nimelt kui sealne võmm teeb suure vea või kuriteo, siis on võrdlemisi suur võimalus et ta pääseb puhtalt. Rahvas peab meeles, aga vangi või muud suurt karistust ta ei saa. Harva on neid ohvitsere, keda kohtusse saadetakse korruptsiooni või vägivalla põhjustamise eest. Veel Vähem on neid keda süüdi mõistetakse.
Eesti politsei on seni ennast hästi hoidnud. Kui keegi ründab neid, siis nad reageerivad. Erinevalt USA võmmidest, Eesti ohvitserid lihtsalt ei uhkusta iga kuriteo tabamist meedia ees. Ja Eesti politsei pole minu arust ka üle reageerinud... Erinevalt USA kolleegidest.
m
midagi ikkagi on/ 28. juuni 2016 08:50
ma arvan, et selles loos midagi ikkagi on kahtlast.
midagi on ehk siiski valesti.
kelle juuresolekul see uriini analüüs üldse antakse?
nagu dopingukontrollis, et komisjon istub juures ja vaatab, et varrukast teist uriini ei tilguta?
t
28. juuni 2016 10:04
Teoreetiliselt on see muidugi võimalik, aga selline taotluslikkus näitaks väga kõrget korruptsiooni, tea kas see asi ikka nii hull on. Samas kui tõepoolest on võimalik mingitel andrestel ja pearudel oma arveteklaarimisse politseid palgata, siis on see eesti asi ikka juba väga halb.
j
JÄRELEVALVE TALITUS/ 28. juuni 2016 08:29
Sellise ametikoha peab riik kiiremas korras koondama. Need kõrgepalgalised härrased valvavad, et nende ametnik saaks karistamatult seadusi rikkuda.
v
Võimalikud variandid./ 28. juuni 2016 08:26
Tegemist on üliülbete vanematega, kes ei avalda täit tõde.
Tütar tarvitabki ja vereproovi andmise ajaks oli GHB-d võimatu tuvastada, kuna see kaob nii ruttu.
Nende variantide puhul on tavaline see, et vanemad pooleteise/kahe aasta pärast politseis põrandat märjaks nutavad ja halavad "Palun aidake...", sest tütar on hukas mis hukas. Korduvalt nähtud pilt.
Teiseks ei tohi politseiametnik lihtsalt niisama nõuda alkoholijoobe tuvastamisega nõustumist.
Tuleb täita joobe tuvastamise protokoll, milles ära märkida põhjus, mille alusel on alust kahelda isiku kainuses. Tuleb selgitada isikule tema õigusi ja kohustusi ja võtta temalt allkiri, et seda on tehtud jms.
Laialt levinud ringiluusimine ja mingi "puhumise" nõudmine on 100% ebaseaduslik.
V
// 28. juuni 2016 09:34
Vaata tarkpea ! Esiteks ei tohi 15 aastast ilma vanemateta viia politseisse, kohe oleks tulnud teatada vanematele. Teiseks ,alkomeeter ei näidanud joovet. Kuida siis ilma vanemateta näitas, et narkomaan ja vanematega tehtud proov oli puhas. Ei kao see narko midagi nii ruttu, kui püüate näidata.
ä
Ära plära!/ 28. juuni 2016 09:50
Oled ise ehk miski "tarkpea"?
Ilma vanemateta võib viia 14 aastast pollarisse ja lausa üle kuulata samuti vanemate kohalviibimiseta ja ka muu tiluliluta.
Nimelt algab kriminaalsete tegude eest vastutusiga alates 14-st eluaastast.
GHB kaob verest tundidega, mis sest, et tarvitanu võib olla absoluutselt ebaadekvaatne jms.
Sa EI tea asjust mitte midagi!
t
Tundub/ 28. juuni 2016 10:22
Et mõnel siin kõva praktika,kõike teab,millal kaob jne!Mis asi see GHB on?Ma teen vahel pisikese konjaki ja sigarillo
t
T.Rex/ 28. juuni 2016 11:21
Pole küll põhjust asja täpselt teada, aga minu teada ei tohi mingeid toiminguid läbi viia alaealise esindaja kohalolekuta. See, kas on vastutusealine v. mitte, ei oma antud juhul mingit tähtsust. Kaitse peab olema tagatud ja eeldatud on, et alaealine pole võimeline ennast ise kaitsma.
l
lollpea/ 28. juuni 2016 11:59
Huvitav kuidas tehakse kindlaks kas veresolev GHB on organismi enda toodetud või manustatud. Pealegi need kiirtestid panevad tihti pange. Kellel alkotester olemas võib ju testida, palju neid valetulemusi on. Narkoga on sama lugu esialgsete testide tulemustega sisuliselt võib tagumikku pühkida. Tootjad ja politsei muidugi seda ei taa tunnistada.
l
laps ei oska ju vaadata/ 28. juuni 2016 21:03
polnudki selle neiu näit
v
VÕIB! KrMS:/ 29. juuni 2016 00:41
§ 70. Alaealise tunnistaja ülekuulamise erisused
(1) Menetleja võib alaealise tunnistaja ülekuulamise juurde kutsuda lastekaitsetöötaja, sotsiaaltöötaja, õpetaja või psühholoogi.
[RT I, 11.07.2013, 1 - jõust. 01.09.2013]
(2) Kui menetlejal endal asjakohane väljaõpe puudub, siis on lastekaitsetöötaja, sotsiaaltöötaja, õpetaja või psühholoogi kaasamine alaealise ülekuulamisse kohustuslik, kui:
[RT I, 11.07.2013, 1 - jõust. 01.09.2013]
1) tunnistaja on noorem kui kümneaastane ja korduv ülekuulamine võib mõjuda kahjulikult alaealise psüühikale
2) tunnistaja on noorem kui neljateistaastane ja ülekuulamine on seotud perevägivalla või seksuaalse väärkohtlemisega;
3) tunnistaja on kõne-, meele-, vaimupuudega või psüühikahäiretega.
t
T.Rex PEAB!/ 29. juuni 2016 21:10
§ 45. Kaitsja osavõtt kriminaalmenetlusest
(2) Kaitsja osavõtt kogu kriminaalmenetlusest on kohustuslik, kui:
1) isik on pannud kuriteo või õigusvastase teo toime alaealisena;
s
Stagnatsiooni jäänukid solgivad PPA ridu/ 28. juuni 2016 08:22
Kummaline. Olen ise suhteliselt vana inimene. Peaksin oma eakaaslastest lugu pidama. Kummastusega olen tähele pannud, et just need kohe- kohe VIIEKÜMNESTEKS saavad endised miilitsad on kohutava kõnepruugiga. Ütlevad valimatult mida, aga sülg suhu toob. Enamasti sõimavad need vanad ennasttäis ametnikud joodikuid hullemate sõnadega kui joodik neid kostitab. Kahjuks aga ei suuda paadunud mendid vahet teha , kas suhtlevad kannatanu, joodiku või narkariga. Kõik saavad ühe puuga. Arusaadav, inimene ei suuda ennast enam muuta ja kui võimalik, vallandub vana mendi tõeline loomus ja see loomus on palju inetum kui keskpärasel praeguseaja kurjategijal. Selline ametnik ei kohku tagasi sõimust, valetamisest ja võltsimistest. Kahju ,et suhtlemishäiretega ametnikud on tihtilugu paaris noortega, kes paratamatault nendega kaasa lähevad ja muutuvad ise samasugusteks inimjätisteks, kes elavad oma halba iseloomu välja tööl-olles ja selle eest maksumaksja raha eest tasu saades. Peaksite kriitilisema pilguga vanad mendid ja nende tegemised üle vaatama enne,kui politsei maine täitsa alla on tõmmatud ja noored, toredad politseinikud karistamatult tegutsevateks kurjategijateks on muutunud..
t
Tore/ 28. juuni 2016 08:16
oleks neid politseinike, tollitöötajaid ja teisi ametnike ette teatamata narkotesti läbida. Kas neid süüdimatuid ametnike kes oma tegude eest ei vastuta samuti kontrollitakse ? Tuleks vist luua mingi Odini taoline vaba ühing kes käiks ametnike pisteliselt ette teatamata kontrollimas. Loodame et sellise " vihakõne " eest keegi narkariks ei tembelda.

r
28. juuni 2016 08:01
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
K
....../ 28. juuni 2016 08:25
Kuule kõmi, lapsel on vanemad, mitte omanikud.
m
MGM/ 28. juuni 2016 10:35
Nendel lastel, kelle vanemad hoolitsevad laste "hea nime ja tuleviku eest" on kindlasti omanikud. Teistel on vanemad, kes lapsi kasvatavad.
s
Saa lapsed ja kasvata/ 28. juuni 2016 14:06
nad üles siis tee suu lahti!
s
28. juuni 2016 16:38
Sina näed isegi seda, kas kellelgi on juba lapsed või veel ei ole? Miks sa oma annet siin kommentaariumis raiskad?
t
Tundub et / 28. juuni 2016 22:43
p
Pihkva Oblast/ 28. juuni 2016 07:41
t
Tänapäeval / 28. juuni 2016 07:40
Nimetatakse neid "politseinikeks"? Vanasti olid miilitsad, aga suhtumine oli normaalne. Sellele nn eesti politseile tuleb koht kätte näidata.
p
pläma/ 28. juuni 2016 08:40
miiLITS = poLITSei. Abi pole neist uduussigi aga põõsas passima on kõvad tegijad.
t
28. juuni 2016 07:28
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
j
just/ 28. juuni 2016 09:08
Politseiametnik peab viisakaks jääma ja süüdistustega lahmimine ei mahu viisakuse alla mitte kuidagi, on vaja selgelt põhjendada oma arvamust , niisama kedagi puhuma sundida või verd andma ei ole neil mingit õigust. Need puhumisreidid jmt on puhas terror elanikkonna vastu, aga hullem veel on see, et nad ise peavad sellist terrorit täiesti normaalseks! Nad ei saagi aru, et see ei ole normaalne.
Väga vastik on jälgida kuidas politseist kujuneb kellegi tööriist rahva vastu.
s
28. juuni 2016 09:46
Sa ju päris sassis omadega.
a
ab/ 28. juuni 2016 07:17
Kas meil on tekkinud trahvi taga ajavate nn kanepi politseinike grupp või? Kirjapandu järgi tundub küll!
Kannatanud võiks vähemalt nende nimed avaldada!
k
kas kedagi üllatab?/ 28. juuni 2016 07:13
tavaline eesti mentide tase. madalam, kui värskelt niidetud golfiväljaku muru.
K
:p/ 28. juuni 2016 07:42
Kuule see golfi muru on ikka päris madal ju
k
kiilakas/ 28. juuni 2016 10:14
Uhke ikka mis sest, et madal... :d

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee