Eesti uudised

Tallinnas möödusid pühad üsna vägivaldselt  (3)

Õhtuleht.ee, 27. juuni 2016 20:52
Foto: Mati Hiis
Põhja prefektuuri statistika kohaselt möödusid lõppenud pühad Tallinnas üsnagi vägivaldselt.

26. juunil peale südaööd teatati, et Kesklinnas Torupilli otsa juures lebav teadvusetu 44-aastane mees. Kiirabiarstidel ei õnnestunud torkehaavadega mehe elu päästa ja politsei on nüüdseks kinni pidanud mõrvas kahtlustatavana 28-aastase mehe.

23. juunil teatati, et Põhja-Tallinnas Suur-Patarei tänaval rünnati noaga 28-aastast meest ning tekitati talle tervisekahjustusi. Kiirabi toimetas mehe haiglasse. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 35-aastase mehe.

23. juunil lõi tundmatu mees Lasnamäel K. Kärberi tänaval asuva kortermaja 20-aastast meest ning põhjustades talle füüsilist valu.

24. juunil teatati, et Lasnamäel Pae tänaval ründasid kaks 28-aastast meest 34-aastast meest ning tekitasid talle tervisekahjustusi. Kiirabi vaatas mehe üle ning politsei pidas nooremad mehed kinni.

24. juunil teatati, et Kristiines Energia tänaval lõid kaks meest 57-aastast meest ning tekitasid talle tervisekahjustusi. Politseil on teo võimalikud toimepanijad teada.

24. juunil teatati, et Lasnamäel Ümera tänaval asuvas kaupluses löödi 36-aastast meest. Politsei pidas mehe kinni.

24. juunil teatati, et Mustamäel Tammsaare teel lasti õhupüstolist 35-aastast meest. 26. juunil teatati, et Lasnamäel Peterburi teel tekkis 33- ja 29-aastasel mehel konflikt tundmatu mehega ning neile tekitati tervisekahjustusi ja varalist kahju.

26. juunil teatati, et Kesklinnas Tatari tänaval lõi tundmatu mees 29-aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi. Kiirabi toimetas kannatanud haiglasse. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

26. juunil teatati, et Lasnamäel Vormsi tänaval lõi 45-aastane alkoholi tarvitanud mees 44-aastast meest ning põhjustas talle füüsilist valu. Politsei pidas vanema mehe kinni.

22. juunil teatati, et Nõmmel Valdeku tänaval asuvas korteris tekkis 49-aastasel mehel tuttavate inimestega tüli, mille tagajärjel meest rünnati. Kiirabi viis mehe haiglasse.

22. juunil teatati, et Lasnamäel Mahtra tänaval asuva maja ees lõi tundmatu mees 69-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi.

23. juunil teatati, et Mustamäel E. Vilde teel asuvas korteris lõi 39-aastane mees 29-aastast naist ning tekitas tervisekahjustusi. Kiirabi vaatas naise üle. Politsei pidas mehe kinni.

23. juunil teatati, et Põhja-Tallinnas Valgevase tänaval asuva maja hoovis ründasid 53-, 43- ja 41-aastased mehed 42-aastast meest ning tekitasid talle tervisekahjustusi. Politsei pidas võimalikud ründajad kinni.

23. juunil teatati, et Mustamäel E. Vilde teel asuvas korteris lõi alkoholi tarvitanud 45-aastane mees 35-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi. Kiirabi viis naise haiglasse ning politsei pidas mehe kinni.

23. juunil teatati, et Lasnamäel Loitsu tänaval asuvas korteris lõi 22-aastane mees 21-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politsei pidas mehe kinni.

24. juunil teatati, et Nõmmel Rebase tänaval asuvas korteris lõi 27-aastane mees 28-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi.

24. juunil teatati, et Lasnamäel Kivila tänaval asuvas kortermajas toimus 79- ja 54-aastase naise vahel konflikt.

24. juunil teatati, et Kesklinnas Luha tänaval lõi alkoholi tarvitanud 55-aastane mees samuti alkoholi tarvitanud 35-aastast meest. Politsei pidas vanema mehe kinni.

24. juunil teatati, et Põhja-Tallinnas Tuulemaa tänaval lõid kaks tundmatut meest 36-aastast meest ning tekitasid talle tervisekahjustusi.

25. juunil teatati, et Haaberstis Ehitajate teel asuvas korteris tõukas 59-aastane naine 74-aastast naist ning põhjustas talle füüsilist valu. Politsei pidas noorema naise kinni.

25. juunil teatati, et Kristiines Kure tänaval lõi 74-aastane mees 70-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi.

25. juunil teatati, et Mustamäe teel asuvas korteris põhjustas 42-aastane mees füüsilist valu 41-aastasele naisele. Politsei pidas mehe kinni.

25. juunil teatati, et Nõmmel Külvi tänaval tekitas 70-aastalne alkoholi tarvitanud mees kehavigastusi 35-aastasele naisele. Politsei pidas mehe kinni.

25. juunil teatati, et Kesklinnas Mere puiesteel lõi tundmatu mees pudeliga 28-aastast meest pea piirkonda ning tekitas talle tervisekahjustusi. Kiirabi toimetas kannatanu haiglasse.

26. juunil teatati, et Lasnamäel Linnamäe teel asuvas korteris lõi tuttav alkoholi tarvitanud mees 30- ja 36-aastast naist ning tekitas neile tervisekahjustusi.

26. juunil teatati, et Kesklinnas vana-Viru tänaval lõi 36-aastane mees 33-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi.

26. juunil teatati, et Haaberstis Järveotsa teel asuvas korteris ründas 73-aastane mees terava esemega 75-aastast naist jala piirkonda. Kiirabi toimetas naise haiglasse ning politsei pidas mehe kinni.

26. juunil teatati, et Lasnamäel Läänemere teel lõi 24-aastane alkoholi tarvitanud mees 22-aastast meest ning naist. Kiirabi vaatas kannatanud üle ning ründaja sai vigastada ning toimetati haiglasse.

26. juunil teatati, et Põhja-Tallinnas Randla tänaval toimus konflikt 53- ja 32-aastase naise vahel.

Samal teemal

07.07.2016
Politseinike ründaja taotleb kautsjoni eest vabastamist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee